Vodafone

Vodafone 20 GB Bedava İnternet

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası

Vodafone 20 GB Bedava İnternet; GSM şirketlerinin sürekli güncel kampanyalar yapması abonelerin de yüzünü güldürmektedir. Bedava internet kampanyaları ile kullanıcılarını memnun eden Vodafone, her geçen gün GB sayısını artırmaktadır. Vodafone, kullanıcıları için sunduğu hediye internet kampanyalarını sürdürmeye ve müşteri memnuniyeti için çalışmaya devam ediyor. Her zaman kullanıcıları için çeşitli kampanyalar ve bol bol hediyeler dağıtan Vodafone internet hediyelerinden nasıl yararlanabileceğinizi araştırdık.

Vodafone Kalan Kullanım Sorgulama ve Öğrenme

Vodafone 20 GB Bedava İnternet

Vodafone’dan herkese “Hoş Geldin!” hediyesi! Başlatılan yeni kampanya ile Vodafone’a gelenlere ilk ay 20 GB’a kadar internet hediye ediliyor! Sizler de bu fırsatı kaçırmayın. Ayrıca Vodafone BedavaNetflix kampanyasından yararlanmak için de ilgili makalemizi ziyaret edebilirsiniz.

Eğer son 30 gün içerisinde Vodafone resmi internet sitesi üzerinden veya Vodafone iletişim merkezleri üzerinden, numaranızı Vodafone’a taşıyarak, yeni hat alarak ya da Vodafone faturasız hattınızı Vodafone faturalıya taşıyarak geçiş yaptıysanız, Vodafone’dan yeni bir hat kullanmaya başladıysanız 1 ay boyunca kullanabileceğiniz Vodafone 20 GB hediye internet veya 1 aylık hediye 10 GB internet kazanabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanarak Vodafone internet hediyelerini almak için Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonunuza indirip kullanıcı giriş yaptıktan sonra “Ek Paketler” bölümü içerisinde hediye internetinizi bulacaksınız.

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone 20 GB hediye internet kazanmanız için son 30 gün içerisinde yeni hat alımı yapmış olmanız, numaranızı Vodafone’a taşımış olmanız ya da faturasız hattınızı faturalıya taşıyarak, Vodafone tarafından belirlenen tarifelere geçmeniz gerekiyor. Hediye 20 GB interneti almanız için geçmeniz gereken Vodafone tarifeleri ise şunlar:

  • Yeni Uyumlu 12
  • Red 20 GB
  • Red 25 GB
  • Red 30 GB
  • Red 40 GB

Buradaki Vodafone paketlerine son 30 gün içerisinde geçiş yapan müşteriler için, yurt içerisinde kullanabilecekler, Vodafone hediye 20 GB internet kullanım hakkı hattınıza tanımlanarak ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu kampanya dahilinde hediye edilen internetinizi kullanmanız için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Ek Paket Al” sayfasına giderek hediyenizi aktife etmeniz gerekiyor. Paketin bir aylık kullanım süresi de size gelecek olan onay SMS’inin ardından başlıyor ve bu mesajın ardından bir ay boyunca hediyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

vodafone | marmara park istanbul

Vodafone 20 GB Bedava İnternet Kullanım Şartları

Vodafone Bedava İnternet kampanyası kapsamında size verilen bu internet paketi, kullanım süresi olan 30 gün sonunda biter ve tekrar yenilenmez; paketi üst üste alamazsınız. Yukarıda saydığımız hatlara geçerek bu kampanya dahilinde verilen hediye 20 GB interneti, bir Vodafone GSM numarası sadece 1 defa alabilir, birden fazla hediye paket alınamaz.

Hediye internet paketi dahilinde hattınıza tanımlanacak olan internetiniz, 30 gün boyunca geçerli oluyor. Kullanılmayan internet hakkınız, paketin kullanım süresi olan 30 gün sonunda siliniyor ve devredilemiyor.

30 gün sonunda biten paketin kullanım süresi dolduğu zaman, size gönderilecek olan bir kısa mesaj ile bilgi veriliyor ve aynı zamanda paketin 80-100 kullanım durumu da bilgilendirme mesajları ile tarafınıza iletiliyor.

Vodafone internet hediyesi dahilinde kullanmaya başladığınız paketinizi daha sonra iptal edemezsiniz. Ayrıca paketin geçerli olmadığı başka bir Vodafone tarifesine geçtiğiniz zaman hediye internet paketiniz iptal ediliyor.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kazan

Vodafone 10 GB hediye internet paketini alarak kullanmaya başlamanız için son 30 gün içinde numara taşıma yoluyla bir Vodafone faturalı hat alan ya da numarasını Vodafone faturalıya taşıyan müşteriler yararlanabiliyor. Vodafone tarafından başlatılan bu kampanya dahilinde hediye edilen 10 GB internet paketinden, 30.04.2023 tarihine kadar, Vodafone tarafından belirlenen faturalı hatlara gelen müşteriler yararlanmaya devam edebilir.

Vodafone’un başlattığı kampanya dahilinde verilen hediye 10 GB interneti almanız için geçmeniz gereken Vodafone faturalı tarifeler ise şunlar oluyor:

  • Uyumlu DK Bol
  • Süper+ Uyumlu

Bu hediye avantajı kapsamında olan müşteriler için, 30 gün boyunca kullanabilecekleri 10 GB yurt için internet kullanım hakkı kazanabilirsiniz. Bu hediye internet paketini almak için ise Vodafone Yanımda uygulamasına, kendi hesabınız ile giriş yaparak “Ek Paket Al” sayfasına girmeniz ve hediyenizi aktif etmeniz gerekiyor.

Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kullanım Şartları

Hediye 10 GB internet paketini kullanmaya başlamanız için, Vodafone Yanımda uygulamasından paketinizi aktife ettikten sonra, cep telefonunuza gelecek olan kısa mesaj onayının beklemeniz gerekiyor. Onay SMS’inin size iletilmesinden sonra bir ay boyunca kullanabileceğiniz 10 GB internet hattınıza tanımlanmış oluyor.

Burada size verilecek olan hediye internet paketi, kullanım süresi sonunda yenilenmiyor ve üst üste alamazsınız. Bu hediye internet paketi, bir GSM numarası tarafından sadece bir defa alınabilir ve aynı anda sadece bir adet aktif paket kullanabilirsiniz.

Vodafone’un “Hoş Geldin!” kampanyası ile sizlere verdiği hediye internetin kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır ve 30 gün içerisinde kullanmadığınız internet hakkınız, 30 gün sonunda siliniyor. İnternet kullanım hakkınız bir sonraki döneme veya 3. bir kişiye devredilemez.

Uyumlu DK Bol veya Süper+ Uyumlu tarifelerine geçerek bu kampanyadan yararlanmaya başlayan müşteriler, Vodafone’dan numara taşıma, faturasız hatta geçiş, hat dondurma, hattını iptal etme, hat kapama gibi işlemleri gerçekleştirmeleri durumunda ise bu hediye interneti kullanım haklarını kaybeder.

Vodafone 30 GB Bedava İnternet

Vodafone’dan Bedava İnternet

Size verilen 10 GB internet kullanım hakkından, alınan ve gönderilen (download+upload edilen) veri paketi düşülüyor. 10 GB hediye internet paketiniz bittikten sonra ise eğer internet kullanmaya devam ederseniz, yapacağınız kullanımlar kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.

Buradaki hediye internet kullanımı, sadece yurt içi internet kullanımlarınız için geçerlidir ve yurt dışında yapacağınız internet kullanımınız, GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilerek hattınıza yansıtılıyor.

Unutmayın ki Vodafone, her zaman tarife ve paket koşullarını, tarifeye ve pakete ilişkin kampanya koşullarını ve ücretlendirme işlemleri üzerinde değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor. Vodafone’un, size verdiği tarife özelliklerinde ve ücretlendirme üzerinde de Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkını her zaman saklı tutuyor.

 

Vodafone Hoş Geldin Kampanyası Kaç GB İnternet Vermektedir?

İlk ay 20 GB bedava internet vermektedir.

Vodafone Hediye Çarkı Nerede?

Vodafone yanımda uygulamasını indirerek hediye çarkını kullanabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Ücretli mi?

Hayır, uygulamayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu