Vodafone 1 TL 1 GB İnternet

Vodafone 1 TL 1 GB İnternet Nasıl Yapılır ve Vodafone 1 TL 1 GB Kampanyası hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Kimse internetsiz kalmasın adına açılan bu kampanya sayesinde faturalı veya faturasız hattınızdan sadece 1 TL ücret karşılığında 1 GB internet paketi satın alabilirsiniz. Kampanyanın tüm detayları için lütfen konuyu sonuna kadar okumaya devam edin.

vodafone 1 tl 1 gb internetPin
Vodafone 1 TL 1 GB İnternet

Vodafone 1 TL 1 GB İnternet Nasıl Yapılır ?

Geçtiğimiz yıl abonelerine tanıtım amacıyla sunmuş olduğu Vodafone 1 GB 1 TL servisi yoğun talep aldığı için Vodafone GSM operatörü bu kampanyayı kısa süreliğine devre dışı bırakmak zorunda kalmıştı. Abonelerden gelen yoğun talepler üzerine tekrar abonelerine servis ettiği bu kampanya ile 1 GB internet paketini 1 hafta geçerli olacak şekilde sadece 1 TL gibi düşük bir ücrete satın alabilirsiniz.

Vodafone 1 TL 1 GB İnternet 2023 kampanyasına katılım sağlamak istiyorsanız hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek faturalı hatlar için 1GB1TL yazıp 7000 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Faturasız hat sahipleri ise 1tl1gb veya 1gb1tl yazıp aynı şekilde 7000 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirler. Mesaj gönderme işlemini tamamladıktan sonra gelecek olan onay mesajının ardından hattınıza 1 GB internet paketi yüklenecektir.

Gelen internet paketinin kullanım süresi 7 gün olup süre bitiminden sonra otomatik olarak silinecektir. Satın almış olduğunuz 1 GB internet paketinin otomatik yenilenme özelliği yoktur. Bu servise üst üste katılım sağlayabilirsiniz. Yani 1 ay içerisinde 4 kere satın alma işlemi yapabilirsiniz. Bu kampanya sadece Vodafone forumlarında paylaşılmaktadır. Kendi internet sitelerinde bulamayabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Yöntemleri

Arkadaşlar Vodafone 1 TL 1 GB İnternet Nasıl Yapılır konumuz bu kadardır. Aklınıza takılan tüm soru ve sorunlarınızı aşağıda bulunan yorum alanına yazarak bizlere iletebilirsiniz. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş sağlanmakla bedava e-posta yoluyla bilgi verilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular📌

1 GB internet Nasıl Yapılır Vodafone?

Vodafone 1 TL 1 GB İnternet kampanyasına katılım sağlamak istiyorsanız hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek faturalı hatlar için 2GB1TL yazıp 7000 numarasına kısa mesaj gönderebilirsiniz.

1 günlük internet nasıl alınır?

Faturasız hat sahipleri ise 1tl1gb veya 1gb1tl yazıp aynı şekilde 7000 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirler.

Yorum yapın