Teknoloji Haberleri

Valorant Crosshair Örnekleri

Valorant Crosshair Kodları

Valorant Crosshair Örnekleri; Dijital mecralarda oynanan oyunlar artık her yaş grubundan insanın ilgisini çekmektedir. Heyecanlı oyunlardan biri olan Valorant da bu oyunlardan biri olarak hızla yükselen popüler bir oyundur. Valorant Crosshair Database 2023 merak edenler farklı farklı crosshair örnekleri kullanmak isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda Valorant crosshair örnekleri paylaşıyoruz!

CS GO Bedava Skin Kazanma Yöntemleri

Valorant Crosshair Örnekleri 2023

Senin için hazırladığımız en iyi ve en çok merak edilen Valorant crosshair örnekleri listesinde Twitch yayını yapan ve profesyonel turnuvalara katılan Valorant oyuncularının kullandığı crosshair kodları yer alıyor. Sen de aşağıdaki kodları direk olarak kopyalayarak Valorant crosshair kod ekranın yapıştırabilir ve kolaylıkla oyuna aktararak kullanmaya başlayabilirsin.

Riot Games tarafından geliştirilen ve dünya çapında hızlı bir şekilde yükselerek oldukça da popüler olan Valorant’ta crosshair kodları arayan kişiler için Valorant crosshair database üzerinden en iyi kodları senin için araştırdık. Sen de Valorant oyununda nişangah ayarını istediğin gibi değiştirebileceğin bu kodlar sayesinde kişisel tercihinize bağlı olarak, senin için en uygun olanını kullanabilirsin.

Valorant Crosshair Kodları 2023

Burada paylaştığımız kodlar, en çok merak edilen kodlar olmakla birlikte her bir kodun birbirinden ayrı yapısı vardır. Çünkü oyuncuların kimisi yüksek kontrastlı ve büyük cross’ları kullanmak isterken kimi oyuncular da mümkün olduğu kadar küçük ve hatta gözle seçilemeyecek kadar ufak cross’ları kullanmayı seviyor. Herkesin isteği farklı olduğu için de profesyonel Valorant oyuncuların arasında en çok tercih edilen Valorant crosshair örneklerini paylaşıyoruz.

Aşağıda yer alan listedeki kodlar, Valorant crosshair database üzerinden alınan ve dünya çapında ünlü TenZ, Sinatraa ve diğer pek çok Valorant oyuncusunun tercih ettiği kodlardan oluşuyor. Sen de aşağıdaki crosshair kodları arasından istediğini direk olarak kopyalayabilir ve Valorant kod ekranına yapıştırarak test edebilirsin. Buradaki kodların hepsi kopyalanmaya açık olduğu ve Valorant oyununda da cross değiştirme sınırı olmadığı için istersen bütün kodları sırasıyla test edebilir ve senin için en uygun kodu seçerek kullanabilirsin.

Valorant Crosshair Ayarları Nasıl Yapılır?

Valorant crosshair örneklerini denerken, burada paylaştığımız kodların nasıl içe aktarılacağını bilmiyorsan da yazımızın devamında paylaştığımız adımları takip ederek, kolaylıkla kodları ekleme işlemini gerçekleştirebilirsin. Valorant oyununda, daha doğrusu diğer nişancılık oyunlarında da iyi bir nişangah seçmek, Valorant İçin En İyi Grafik Ayarları başta olmak üzere oynayışınızı bile etkileyen özellikler arasında yer alıyor. Bu sebeple kendi tercihinize ve oyun tarzınıza göre gözünüze hoş gelen ve nişan alma sırasında size katkı sağladığını düşündüğünüz bir cross seçimi yapmalısın.

Aslında Valorant oyununda daha iyi olmak için Bedava VP Valorant Points Kodları kullanarak oyun için satın alımlar yaparak hesabını geliştirebilirsin ancak yine de iyi bir cross seçimi oyundaki en büyük yardımcın oluyor diyebiliriz. Valorant topluluğu içerisinde en çok tutulan ve oyuncular arasında da popüler olan crosshair kodları, genellikle TenZ ve Sinatraa gibi profesyonel Valorant oyuncularının kullandığı kodlar oluyor.

valorant: riot games'in 5'e 5 rekabete dayalı, karakter tabanlı taktiksel  nişancı oyunu.

Valorant En İyi Crosshair Kodları

Aşağıdaki listede paylaştığımız Valorant crosshair örneklerinden istediğini kopyalayabilir ve Valorant oyununa eklemek için gerekli adımları tamamlayarak kolay bir şekilde aktarabilirsin. Daha önce de belirttiğimiz gibi herhangi bir FPS oyununda ne kadar iyi oynarsan oyna, en büyük yardımcın crosshair oluyor.

İnternette üzerinde Valorant crosshair örnekleri olarak pek çok örneğe ulaşabilirsin. Ancak kendin için en doğru ve diğer oyuncular tarafından da kullanılan bir Valorant crosshair ile ilgileniyorsan ve farklı nişangah örneklerini merak ediyorsan doğru yerdesin. Kendin için hangi cross seçiminin doğru olduğunu merak ediyorsan da aşağıdaki kodları sırasıyla deneyerek en doğru seçime karar vermelisin. Oyunlar oynadıkça da her bir cross’un kendine has özelliğine alışarak ona göre oyununu geliştirebilirsin.

Roblox Bedava Robux Kazan

Valorant Crosshair Kopyalama Nasıl Yapılır?

Valorant’ta çok iyi bir crosshair (nişangah) kullanmak ve gerekli ayarlamaları yapmak istiyorsan birçok faktörü göz önünde bulundurarak denemeler yapmalısın. İlk denemen gereken noktalardan birisi crosshair boyutu olmakla birlikte bu boyut ne kolayca görebileceğin kadar büyük olup sapma yapmalıdır; yani ekranda fazla alan kaplayacak şekilde büyük olmamasını öneriyoruz. Bunu yerinde biraz daha ufak ve daha az sapma yapan bir cross seçimi oyun performansını etkiler.

İnce detaylara dikkat ederek Valorant aim ayarlarını kendine göre özelleştirebilirsin. İkinci bir dikkat ederek ayarlaman gereken husus ise crosshair’in hareket halinde sabit olması ve hiçbir harekete tepki vermemesi gerekiyor. Çünkü hareketli nişangah kullanırsan ani atışlar yapamaz ve maalesef çoğu zaman da ateş etmek için geç kalmış olabilirsin.

Valorant İlginç Crosshair Örnekleri

Valorant oyununda nişangah, oyunların en çok dikkat ettiği araçlardan birisi olmakla birlikte oyun performansınızı direk etkileyen faktörlerden birisi oluyor. Çünkü ekranın tam orta noktasında bulunan nişangah, hedefi vurmanız için en iyi şekilde optimize edildiği takdirde tam bir makineye dönüşebilirsiniz. Bu nedenle aşağıda paylaştığımız Valorant crosshair örnekleri arasından oyun tarzına en uygun Crosshair tipini seçebilirsin.

Diğer FPS türüneki oyunlarda olduğu gibi Valorant oyununda da iyi bir Crosshair seçimi herşey demek olabilir; her cross senin oyun tarzına veya göz zevkine uymayabilir. Bunu bilen oyun geliştirici Riot Games firması da Valorant crosshair örnekleri (nişangah) arasından farklı kodlar sayesinde crosshair değiştirmeye izin veriyor. Şimdi de Valorant crosshair ayarları nasıl değiştirilir birlikte bakalım.

Bedava Valorant Hesap (Skinli Hesaplar)

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Eğer Valornta oyununda kullandığın nişangah işaretini nasıl değiştireceğini bilmiyorsan, aşağıdaki adımları takip ederek, çok kolay bir şekilde gerekli işlemleri tamamlayabilirsin. Bunun için ilk önce Valorant oyununun Ayarlar menüsünü açın.

Sonrasında da Nişangah>Birincil>Nişangah Profili adımlarını takip ederek crosshair değiştirme ekranına gelebilirsin. Buradaki ekranda Valorant crosshair örnekleri arasından istediğin kodu ekleyerek farklı crosshair’ler deneyebilirsin. Keyifli oyunlar!

TenZ > 0;s;1;P;c;5;h;0;m;1;0l;4;0o;2;0a;1;0f;0;1b;0;S;c;4;o;1

ShahZaM > 0;P;c;1;o;1;f;0;0l;5;0a;0.5;0f;0;1b;0

Sick > 0;P;c;1;o;1;f;0;0l;3;0o;5;0a;1;0f;0;1t;0;1a;0.379

Sinatraa > 0;P;c;5;o;1;0t;1;0l;3;0a;1;0f;0;1b;0

Dapr > 0;P;c;1;o;1;f;0;0l;3;0o;5;0a;1;0f;0;1b;0

Hiko > 0;P;c;1;h;0;d;1;z;1;0t;1;0l;2;0a;1;0f;0;1l;5;1o;4;1a;1;1m;0;1f;0

Shroud > 0;P;h;0;0l;5;0o;0;0a;1;0f;0;1b;0

Asuna > 0;P;o;1;0t;1;0l;2;0a;1;0f;0;1b;0

Mistic > 0;s;1;P;o;1;f;0;0t;1;0l;2;0o;2;0a;1;0f;0;1b;0

Magnum > 0;s;1;P;c;1;o;1;d;1;z;3;0t;0;0l;0;0o;0;0a;0;1t;0;1l;0;1a;0;S;c;1;s;0.762;o;1

Derke > 0;s;1;P;o;1;d;1;f;0;s;0;0t;0;0l;1;0o;0;0a;1;0f;0;1t;0;1l;1;1o;0;1a;1;1m;0;1f;0;S;o;1

f0rsakeN > 0;s;1;P;o;1;0t;1;0l;1;0o;4;0a;1;0f;0;1t;1;1l;1;1o;3;1a;0;1m;0;1f;0;S;c;0;o;1

Benkai > 0;P;c;5;o;1;d;1;f;0;0t;0;0l;0;0o;0;0a;0;0f;0;1b;0

Keznit > 0;P;c;4;h;0;0b;0;1l;4;1o;2;1a;1;1m;0;1f;0

cNed > 0;P;h;0;f;0;0l;5;0o;0;0a;1;0f;0;1b;0

 

Valorant Oyununu İndirmek Ücretli midir?

Oyunu ücretsiz indirebilirsiniz.

Valorant Oyunu Telefondan Oynanır mı?

Oyun şimdilik bilgisayarlarda oynanmaktadır.

Valorant Oyunu Yaş Sınırı Nedir?

En az 16 yaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu