Turkcell

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası; Turkcell kazandıran kampanyaları ile abonelerini mutlu etmeye devam ediyor… Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası ile hattınıza TL yüklemesi yaparak yüklediğiniz kadar hediye TL kazanırsınız. Faturasız hatlara özel olarak hazırlanan yüklediğin kadar kampanyası kazandığınız TL’leri SMS, dakika yada internet olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell faturasız bedava internet kampanyaları yaparak hazır kartlı abonelerine mutlu etmeye çalışan Turkcell yaptığı son kampanya paketi ile hattına belirlenen kanallar üzerinden yükleme yapan aboneler faydalanabilir. Diğer kampanyaların aksine ayda 4 defa yüklediğin kadar kampanyasına katılabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası nedir? yüklediğin kadar kazan TL nerelerde kullanılır? ve yüklediğin kadar kazan kampanyasına kimler katılabilir sorusuna cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Nedir

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası ile hattınıza yüklediğiniz kadar TL hediye olarak hattınıza yüklenecektir. Turkcell yüklediğin kadar TL kazan kampanyasından yararlanmak için hattınıza www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell üzerinden TL yüklemesi yapmanız yeterlidir.

Yıl sonuna kadar geçerli olan yüklediğin kadar kazan kampanyasından 1 ay içerisinde 4 defa yararlanma imkanınız bulunmaktadır.

  • 35 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan ile 35 TL Kazanırsınız
  • 40 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan ile 40 TL Kazanırsınız
  • 50 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan ile 50 TL Kazanırsınız

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Ne İşe Yarar

Turkcell yüklediğin kadar TL kazan kampanyası faturasız Turkcell müşterilerinin harlarına kredi kartı ile www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell üzerinden TL yüklemelerinde geçerli bir kampanyadır.

Hattınıza yüklediğiniz TL kadar hediye TL 1 hafta boyunca dakika, SMS ve internet olarak kullanılabilir. Eğer Turkcell bedava internet yada Turkcell bedava dakika ihtiyacınız varsa hemen TL yükleyerek yüklediğiniz kadar TL kazanarak değerlendirebilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kimler Katılabilir

Turkcell yükle kazan kampanyası faturasız abonelere özel olarak hazırlanmıştır. Her hangi bir kısıtlama olmadan tüm Turkcell faturasız müşteriler katılabilir. Ayrıca 26 yaşından küçük GNÇ müşterileri de bu kampanyadan yararlanabilir.

Yükle Kazan Kampanyasına Nasıl Katılabilirim

Yükle kazan kampanyasından yararlanmak için www.turkcell.com.tr, Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulaması üzerinden kredi kartı ile yükleme yaptığınızda yüklediğiniz kadar TL hattınıza tanımlanır.

Belirlenen kanallar üzerinden kredi kartı ile yapılan ödemeler sonucunda hattınıza hediye TL yüklenecektir. Hattınıza TL yükledikten sonra bilgilendirme SMS sonrası bedava TL otomatik tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava Kontör Kazanma

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Nerede Kullanılır

Turkcell faturasız bedava internet veren kampanyalardan biri olan yükle kazan ile kazandığınız TL’leri 1 hafta boyunca her yöne konuşma, SMS ve İnternet olarak kullanılabilir. Her hangi bir kısıtlama olmadan dilediğin gibi kullanabilirsiniz.

Konuşma ve SMS düşüşleri kendi tarifenize göre belirlenirken kullanılan internet standart 100 KB/4 kr  olarak hesaplanacaktır.

Yurt dışına yapılan aramalar ve internet kullanımı kampanya kapsamında değildir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Kaç Defa Katılabilirim

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası haftada 1 defa olmak üzere bir takvim ayında 4 defa katılma hakkınız bulunmaktadır. Takvim ayı ayın 1 de başlayıp 30 da biter. Aktif olarak kullandığınız yüklediğin kazan kadar paketi varsa aynı hafta içerisinde yeni paket alamazsınız.

Yüklediğin Kadar TL Kazan Nasıl İptal Edilir

Yüklediği kadar TL kazan kampanyasını dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Kullanmak istemediğiniz ya da kampanyayı iptal etmek için;

35 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 35TL,

40 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 40TL

50 TL’lik Yüklediğin Kadar Kazan Paketi için IPTAL YUKLEDIGIN KADAR 50TL

yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Gelmedi

Turkcell yüklediğin kadar kazan TL gelmedi sorunu yaşayan bir çok kişi neden yükleme yaptıktan sonra hatlarına TL yüklenmediğini merak etmektedir. Haftada 1 defa katılabileceğini< bu kampanyada eğer kullandığınız aktif paket varsa yeni paket alamazsınız. Ayrıca 1 ay içerisinde 4 defadan fazla katılmak hediye almamanıza neden olur.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Paket Yapma

Turkcell yüklediğin kadar kazan ile kazandığınız TL’leri paket olarak kullanmanız mümkün değildir. Ancak yüklediğiniz TL ise paket değişikliği yapmanız mmükün. Ancak sadece hediye TL ile paket yapmanız mümkün değildir.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kalan Bakiye Sorgulama

Yüklediğin kadar kazan kampanyasında kalan bakiye ve TL sorgulaması yapmanız mümkün. Paketinizde kalan bakiyeyi  KALAN yazıp 2200’a göndererek veya *159# tuşlayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca kullandığınız paket bittiğinde size ayrıca SMS ile bilgilendirme yapılacaktır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza tıkılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan a GNÇ liler de Katılabilir mi?

Turkcell yüklediğin kadar kazan kampanyasına 26 yaş ve altı olan GNÇ üyeleri de katılabilmektedir.

Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyasına Kaç Defa Katılma Hakkım Var?

Bir ay içerinde 4 defa katılabilme imkanına sahipsiniz.

GNÇ Üyesi Olabilmenin Yaş Sınırı Nedir?

26 yaş altı

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu