Turkcell Yaani Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Yaani Bedava İnternet kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. Müşterilerine farklı kampanyalar sağlayıp hediye internet paketi sunan Turkcell GSM operatörü son çıkartmış olduğu Yaani uygulamasıyla abonelerine özel olarak hazırladığı sorulara yanıt veren müşterilerine 20 GB hediye internet sunmaktadır. Peki Turkcell Yaani Bedava İnternet Nasıl Yapılır? ve Yaani aboneliği nasıl iptal edilir gibi sorulara aşağıdan yanıt bulabilirsiniz.

turkcell yaani bedava internet kazanmaPin
Turkcell Yaani Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kazanma💯

Turkcell Yaani arama motoru üzerinden hazırlamış olduğu bu kampanya sayesinde Yaani uygulaması üzerinden size sorulan sorulara doğru yanıt vererek hediye GB kazanabilirsiniz. Telefonunuzda öncelikle Yaani uygulaması mevcut değilse hemen Google Play Store veya AppStore sitesine bağlanarak telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra size 5 aşamalı 3 er ve toplam 15 soru sorulacaktır. Sorulara doğru yanıt veren Turkcell abonelerine 1 ile 20 GB arası hediye internet paketi verilecektir.

Turkcell Yaani 1 GB Hediye

Turkcell tarafından abonelerine servis edilen Yaani uygulamasını kullanan abonelere extra olarak her ay ücretsiz 1 GB hediye internet verilecektir. Extra olarak verilen bu internet kullanımını sadece Yaani uygulamasında kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Yaani İptal Etme

Yaani uygulamasını iptal etmek için herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Uygulama tamamen ücretsiz olduğu için telefonunuzdan uygulamayı sildikten sonra aboneliğiniz otomatik olarak sonlandırılır.

Turkcell tarafından sunulan Yaani ücretsiz internet kampanyasının tanıtımı bu kadardır. Aklınıza takılan soruları bu sayfa üzerinden yorum yaparak kısa süre içerisinde destek almanız mümkündür.

Yorum yapın