Turkcell

Turkcell UpCall Statune Servisi Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell UpCall Statune Servisi Bedava İnternet Kampanyası; Operatör seçimini etkileyen pek çok faktör bulunmaktadır. Turkcell de güçlü alt yapısıyla, sunduğu imkanlarla abonelerinin imdadına yetişen bir operatördür. UpCall Statune servisi telefonunuzu açamadığınız da telefonu neden açamadığınız sevdiklerinize, arkadaşınıza ya da eşinize iletebilirsiniz. Onlarca ses tonu arasında toplantıda, sinemada ya da araba kullanıyor ses tonunu kullanarak haber verebilirsiniz.

Size arayanlara dilediğiniz ses tonunu dinleterek size daha sonra aramasını isteme imkanı sunan upcall servisini App Store ya da Google Store üzerinden indirip kullanabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan  “Arayana Ne Dinletsem” kısımdan dilerseniz aboneliğinizi hemen başlatabilirsiniz.

UpCall Statune servisine abone olan Turkcell müşterilerine 6 hafta boyunca günlük 500 MB bedava internet hediyesi verilecektir. Haftalık 3 TL abonelik ücreti bulunan Upcall nedir, upcall bedava internet kampanyası, Turkcell upcall ücretli ve Turkcell upcall iptal etmek yolları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

İşte Turkcell UpCall Statune servisi hakkında tüm detaylar;

Turkcell Sürpriz Nokta Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl Oynanır?

Turkcell UpCall Statune Nedir

Turkcell UpCall Statune servisine telefonunuzu açamadığınız durumlarda size arayanlara telefonu neden açamadığınızı bildiren uyarı tonudur. Birbirinden farklı uyarı tonu ile toplantıda, işte, araba kullanıyor ve sinemada dahil bir çok ses tonundan uygun olanı sizi arayanlara dinletebilirsiniz.

Turkcell Upcall statune ile telefonunuzu açamadığımızda karşı tarafa toplantıdayım, Telefonum Sessizde, Meşgulüm, Yurtdışındayım, Maç İzliyorum, Araba Kullanıyorum, Sinemadayım, Tatildeyim,  Spor Yapıyorum, Cevap Veremiyorum, İzindeyim sesleri dinletebilirsiniz.

Turkcell UpCall Statune Nasıl Üye Olurum

UpCall Statune servisine üye olmak için App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra  “Arayana Ne Dinletsem” linkinden üyelik başlatabilir ya da SMS ile  STATUP yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Ayrıca Turkcell müşterileri Bip üzerinde UpCall Statune kanalına abone olarak servis aboneliğini hemen başlatabilirler.

Turkcell Hediye İnternet Kazanma (GÜNCEL KAMPANYALAR)

Turkcell UpCall Statune Servisi Ücretli Mi

Turkcell UpCall Statune servisi ücretli servislerden biridir. Üyelik iptal edilmediği sürece haftalık 3 TL ücret tahsil edilir. Hattınızda yeterli bakiye olması durumunda otomatik olarak üyelik yenilenir ve siz iptal etmedikçe devam eder.

Turkcell UpCall Statune Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell UpCall Statune servisine şimdi abone olan ve servis aboneliğini başlatan tüm Turkcell müşterileri 500 MB bedava internet kazanıyorlar. 6 hafta boyunca verilecek 500 MB bedava internet her hafta servis aboneliğinizin yenilenmesi ile beraber hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell UpCall Statune Nasıl İptal Ederim

Turkcell UpCall Statune üyeliğinizi dilediğiniz zaman iptal etme imkanınız bulunmaktadır. Eğer artık UpCall Statune servisi iptal etmek istiyorsanız IPTALSTATUP yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Gelen bilgilendirme mesajı bile beraber servis aboneliğiniz iptal edilecektir.

 

Turkcell Sürpriz Nokta Kanalına İlk Defa Abone Olanlar Ne Kazanır?

Turkcell sürpriz nokta kanalına ilk defa abone olanlar hediye 1GB internet kazanırlar.

Turkcell UpCall Statune İptali Nasıldır?

IPTALSTATUP yazarak 2200 a gönderiniz.

Turkcellde Konuşmanın Dakikası Kaç TL?

1,88 TL dir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu