Teknoloji Haberleri

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 1 GB Bedava İnternet

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 1GB Bedava İnternet; Mobil iletişim sektöründe yapılan kampanyalarda artış yaşanmaktadır. Özellikle Tüm operatörlerden bedava internet kampanyası başladı… Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone 1 GB Bedava internet Ulaştırma Bakanı Adil Karaismailoğlu Telekom şirketi ile yaptığı görüşmede herkese 1 GB bedava internet verileceğini açıkladı.

Ulaştırma Bakını Adil Karaismailoğlu yaptığı açıklamada Ramazan ayı boyunca bireysel faturalı yada faturasız herkese 1 GB bedava internet hediye vereceklerini söyledi. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone yada Bimcell dahil tüm operatörlerde geçerli 1 GB Türkiye’deki tüm müşterilerin hatlarına tanımlanmaya başlandı.

Ramazan ayı ile beraber başlayan 1 GB bedava internet kampanyası ile 1 ay boyunca yani Ramazan süresince kullanılabilecek.

Son günlerde artan internet kullanımı bir çok bireyin internet paketinin erken bitmesine neden olmaktadır. Ulaştırma Bakanlığı ile Operatörler arasında yapılan görüşmede 81 milyon abonenin hattına 1 GB hediye internet tanımlanmasına karar verilmiştir.

Hat Devir İşlemi Ücreti ve Süresi

Ücretsiz 1 GB Bedava İnternet Nasıl Alınır

Ülkemizin geçtiği bu zor günlerde herkes evde kaldığı için internet kullanımı çok fazla artış göstermiştir. Artan internet talebi ile beraber ayrım yapılmaksızın tüm müşterileri hatlarına 1 GB hediye internet tanımlanmasına karar verilmiştir.

Peki devletin verdiği 1 GB bedava internet nasıl alınır. Turkcell, Vodofone ve Türk Telekom 1 GB bedava internet almak için yapmanız gerekenler yazımızda.

Turkcell Bedava 1 GB İnternet

Turkcell bedava internet 1 GB Ramazan paketini ücretsiz olarak almak için Turkcell hesabım uygulamasına yani Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.

Dijital operatöre telefon numarası ve şifresi ile giriş yaptıktan sonra Ramazan Bereketli Geldi kampanyasına giriş yaparak ramazan ayı boyunca kullanabileceğiniz 1 GB hediye interneti aktif etmeniz gerekmektedir. Turkcell ramazan bedava internet kampanyasını aktif ettiğinizde hattınıza hemen 1 GB ücretsiz tanımlanacaktır.

İster faturalı olsun isterse faturasız tüm hatlara Ramazan 1 GB bedava internet tanımlanacaktır. Kampanya ramazan ayı boyunca geçerlidir.

>>>>>> Turkcell Bedava İnternet 2023

Türk Telekom Bedava 1 GB İnternet

Ramazan ayına özel bedava 1 GB bedava internet kampanyasından Türk Telekom  müşterileri de yararlanabilir. Faturalı yada faturasız tün bireysel müşterilerinden yararlanabileceği Ramazan 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler menüsüne giriş yapmanız gerekmektedir.

30 gün geçerli Türk Telekom Ramazan bedava internet kampanyası katılım işlemi sonrası gelen onay mesajı ile beraber Ramazan ayı boyunca ücretsiz 1 GB hediye interneti kullanmaya başlayabilirler.

Türk Telekom Ramazan ayı kampanyasından bir diğeri ise Yükleme Şenliği Kampanyası ile faturasız hat sahipleri hatlarına yükleme yaptıktan sonra ‘SENLİK GB’ yazıp 5555’e kısa mesaj atarak 10 GB bedava internet kazanırlar. Bu kampanya ile hattınıza TL yükleyerek günlük, haftalık yada aylık 10 GB bedava internet kazanabilirler.

  • 40 TL Yüklemeye Özel Günlük Hediye 10 GB İnternet
  • 50 TL Yüklemeye Özel Haftalık Hediye 10 GB İnternet
  • 100 TL ve Üzeri Yüklemeye Özel Aylık 10 GB İnternet

>>>>>> Türk Telekom Bedava İnternet 2023

Bimcell Ramazan 1 GB  Bedava İnternet

Türk Telekom alt yapısını kullanan BİMcell, POCELL, Teknosacell, Vestelcell ve Pttcell aboneleri ise kullandığı hatlarından HEDIYE1GB yazıp 5555’e kısa mesaj atarak devletin verdiği ücretsiz interneti kullanabilirler.

>>>>> Bimcell Bedava İnternet 2023

Vodafone Bedava 1 GB İnternet

Vodafone Ramazan 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak almaları mümkündür.

Vodafone Ramazan Hediye Paketinden sadece erişim izni veriş aboneler faydalanabilir. Vodafone Ramazan Hediye Paketi Vodafone yanımda uygulamasına kullanıcı girişi yaptıktan sonra hattınıza tanımlanacaktır.

Faturalı ve Faturasız tüm bireysel müşterilerin hatlarına ramazan ayı boyunca geçerli 1 GB ücretsiz tanımlanacaktır. Ramazan 1 GB bedava internet almak ve erişim izni vermek için Vodafone yanımda uygulamasına giriş yapabilirsiniz.

>>>>> Vodafone Bedava İnternet 2023

1 GB Bedava İnternet Kimlere Verilecek

Ramazan ayı boyunca geçerli olan 1 GB bedava internet tüm bireysel faturalı ve faturasız hatlara talep edilmesi halinde yüklenecektir. Operatörünüzün mobil uygulamasına giriş yaparak ücretsiz hediye internetinizi hemen alabilirsiniz.

Ulaştırma Bankalığı ve Operatörlerin yaptığı bu ücretsiz 1 GB bedava internet kampanyasından 81 milyon abonenin faydalanacağı açıklanmıştır.

Herkese 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ramazan bedava internet kampanyası adı altında başlatılan ücretsiz 1 GB bedava internet ile 1 ay boyunca hatlara bedava internet yüklemesi yapılacaktır. Devletin dağıttığı 1 GB internet ücretsiz alarak Ramazan ayı boyunca kullanabilirsiniz.

Devletin verdiği 1 GB bedava internet için sizlere ayrıntılı bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

Numara Taşıma İşlemi Kaç Ayda Bir Yapılır? Ne Kadar Sürer?

 

Turkcell Bedava 1GB İnternet İçin Hangi Uygulamaya Girilmeli?

Turkcell bedava 1gb internet için Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmalısınız.

Bedava İnternet Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bedava internet ramazan ayı boyunca geçerlidir.

Vodafone 5 TL Yükleme İşlemini Nereden Yapabilirim?

Vodafone Yanımda Uygulaması üzerinden yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu