Turkcell TL Yükle Kazan İnternet Kampanyası

Turkcell TL Yükle Kazan İnternet Kampanyası başladı. Binlerce kişinin araştırma içerisinde bulunduğu Gülümseten TL Yükle Kazan Kampanyası tekrar yayında. Faturasız hat sahiplerine özel hazırlanan bu kampanya sayesinde hattınıza TL yükleme yapmanız durumunda aylık, haftalık veya günlük hediye internet paketi kazanabilirsiniz. TL Yükle İnternet Kazan kampanyasının tüm detayları için konumuzu sonuna kadar okumayı unutmayın.

turkcell tl yukle kazan internet kampanyasiPin
turkcell tl yükle kazan

Turkcell TL Yükle Kampanyası

Turkcell GSM operatörü yapmış olduğu tüm kampanyalarla abonelerini sevindirmeye devam ediyor. Kısa süre içerisinde kullanıma sunduğu Yükle Kazan kampanyasıyla TL yükleme işlemi sonrası hattınıza şansınıza bağlı olarak aylık, haftalık veya günlük bedava internet yükleyebilirsiniz.

Turkcell TL Yükle Kazan

Turkcell TL Yükleme Hediyeleri kapsamında aylık 1 GB, 2 GB veya Günlük 1 GB hediye internet seçenekleri mevcuttur. Ayrıca 35 TL veya üzeri yükleme yapan aboneler aylık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. 10 TL veya 20 TL arası yükleme yapan aboneler ise günlük 1 GB ücretsiz internet kazanacaktır. Sunulan bu kampanya 31 Eylül 2023 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyadan faydalanabilmeniz için Turkcell mağazasından, dijital operatör
zerinden veya turkcell.com.tr’den TL yükleme işlemi yaparak kampanyaya katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell TL Yükle Kazan

Turkcell TL Yükleme En Az Ne Kadar sorusu bir çok kişinin merak ettiği konulardan birisidir. Turkcell bu yıl taban fiyatını 10 TL olarak belirledi. 10 TL yükleme yapmanız durumunda günlük 1 GB veya 2 GB hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Ayrıca merak ettiğiniz soruları aşağıda bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

​Kampanyaya nasıl katılabilirim?
Kampanya herhangi bir katılım veya SMS göndermeye gerek yoktur. TL yükleme işlemi sonrası otomatik olarak hattınıza hediye internet paketi tanımlanmaktadır.

​Data paketinin üst bağlantı hızı nedir?
Kampanya ile kazanılan hediye internet paketinin üst limit hızı 4.5G bağlantıları için 100 Mbps, 3G bağlantıları için 63 Mbps olacaktır.

​Kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir miyim?
Herhangi bir katılım limiti yoktur. Dilediğiniz kadar kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kalan kullanımları nasıl öğrenebilirim?
Dijital Operatör uygulaması üzerinden veya KALAN yazıp 2200 numarasına SMS göndererek öğrenebilirsiniz.

Farklı internet kampanyalarına ihtiyacınız varsa Turkcell Bedava İnternet konumuza göz atabilirsiniz. Konuda yer alan kampanyalar sayesinde 1 GB veya 60 GB arasında hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell TL Yükle İnternet Kazan Kampanyası 2023 konumuz buraya kadardır. Yapamadığınız veya sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

YouTube video

Yorum yapın