Turkcell

Turkcell Tam Destek Paketi ( 9 TL’ye 7 GB,1000 DK, 250 SMS)

Turkcell Tam Destek Paketi 2023; Mobil iletişim sektöründe sunulan kampanyalarla müşteri sayıları arttırmaya çalışılmaktadır. Sosyal Destek Paketi Olan Turkcell de tam destek paketi birçok insana destek amaçlı uygun fiyata dakika ve internet vermektedir. Turkcell tarafından hayata geçirilen tam destek paketi ile bu zor günlerde işsiz kalan ve gelir kaybı yaşayan kişilere destek olmak adına aylık 9 TL karşılığında 7 GB internet, 1000 dakika ve 250 SMS verilecektir.

Turkcell gelir kaybı yaşayan kişilere destek olmak adına hayata geçirdiği tam destek paketi ile bütçeniz zorlamadan internete girebilir yada kesintisiz sevdikleriniz ile konuşabilirsiniz.

Turkcell tarafından yapılan açıklamada ister faturalı olsun isterse faturasız gelir kaybı yaşayan tüm Turkcell müşterileri bütçelerini zorlamadan tam destek paketi kampanyasına katılabilirler. 6 ay boyunca geçerli olan bu kampanyada ayda 1 defa tam destek paketini alma hakkınız bulunmaktadır.

İşte Turkcell Tam Destek Paketi detayları;

Turkcell Tam Destek Paketi Nedir

Tam destek paketi Turkcell tarafından sosyal destek paketi olarak işsiz kalan, çalıştığı şirket kapanan yada gelir kaybı yaşayan kişilere verilen uygun bütçeli paketlerden biridir. Hem faturalı hem de faturasız müşterileri şartları taşımaları halinde yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Turkcell Tarifesi Nasıl Öğrenilir ve Değiştirilir?

Turkcell Tam Destek Paketinden Kimler Yararlanabilir

Tam destek paketinden yararlanacak kişilerin taşıma gereken şartlar aşağıda belirtilmiştir.

E– devlet üzerinden alınan barkodlu Sigortalılık Tescil ve Hizmet Dökümü belgesinin Dijital Operatör üzerinden iletilmesiyle yapılacak talep ile başvurulabilecektir.

Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı belgesinde aşağıda durumlardan birine sahip müşterilerin paket başvurusu kabul edilecek:

  • Eksik gün nedeni: Mart 2022 ya da Nisan 2022 aylarında eksik gün nedeni kodu 18, 21, 27, 28 ya da 29 olarak girilmiş olan müşteriler
  • İşten çıkış nedeni: Mart 2020 sonrası bir tarihte işten çıkış nedeni olarak 5, 15, ya da 17 kodlarından biri girilmiş olan müşteriler. Kampanyaya yalnızca evrak sahibinin, hattın yasal sahibi olan müşteriler katılabilir. Kampanyaya katılım sınırı 50.000 ile sınırlıdır.

Dijital Operatör üzerinden yardım menüsünden, talep ilet kategorisinde Tam Destek Kampanyasına Başvur ile kampanyaya başvuru yapılabilir.

Kampanyaya başvuruda hattın yasal sahibinin Sigortalılık Tescil Ve Hizmet Kaydı belgesi kontrol edilir. Uygun belgeye sahip olan yasal sahibin bu kampanyadan yararlanabilir

Tam Destek Paketi İçeriği

Tam destek paketi içeriği ise;

Paket İçerik Fiyat
Tam Destek Paketi 4 Hafta boyunca yurt içi her yöne 1000 dakika + 250 SMS + 7 GB internet+ Dergilik Mini aboneliği ve Dergilik’te geçerli 1GB 9 TL

Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl Alınır

Turkcell tam destek paketinin satın almak için Tam Destek Paketi yaz 2200’a SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca tam destek paketini  Dijital Operatör Uygulaması, Turkcell Mağazaları, 532 ya da 0532 532 0000, 0532 757 22 22 arayarak satın almanız mümkün.

E– devlet üzerinden alınan barkodlu Sigortalılık Tescil ve Hizmet Dökümü belgesinin Dijital Operatör üzerinden iletilmesiyle yapılacak talep ile başvurulabilecektir. Dijital Operatör üzerinden yardım menüsünden, talep ilet kategorisinde Tam Destek Kampanyasına Başvur ile kampanyaya başvuru yapılabilir.

Müşteriler Dijital Operatör üzerinden başvurularını yaptıktan sonra gerekli koşulları sağlamaları durumunda yapılacak bilgilendirme sms’inden sonra Turkcell’in dijital kanallarından, (turkcell.com.tr, Dijital Operatör), Turkcell İletişim Merkezlerinden ya da sms kanalı ile Tam Destek Paketini satın alabilirler. Paketi satın aldıktan sonra paketin aktif olduğunda SMS ile bilgilendirilir.

Turkcell Tam Destek Paketi Nasıl İptal Edilir

Tam destek paketi satın alındıktan sonra 28 gün boyunca geçerlidir ve iptal edilmez. Paket dönemi sonunda talep etmediğinizde tekrar satın alınmayacağı için otomatik iptal olur.

Turkcell Tam Destek Paketi Ücreti

Tam destek paketi 28 gün boyunca geçerlidir ve paket ücreti  KDV ÖİV dahil 9 TL olarak belirlenmiştir. 1000 dakika, 250 SMS ve 7GB internet paketine sahip tarife ilk 6 ay boyunca 9 TL, ikinci 6 ayda ise 39 TL olarak ücretlendirilecek. Faturasız hat kullanıcıları için planlanan paket fiyatı ise 9 TL olacak ve paket 6 ay boyunca ayda 1 kez alınabilecek.

Turkcell Tam Destek Paketi Kaç Ay Geçerli

Bu destek kampanyası 6 ay boyunca geçerli olaraktır. Her ay SMS atarak tekrar alınması gerekir. 6 ayın sonunda paket kampanyası sona erecektir.

Telefondan Yasaklı Sitelere Nasıl Girilir? (Tüm Yöntemler)

Turkcell Tam Destek Paketi Her Ay Yenilenir Mi

Turkcell tam destek paketi her ay yenilenmeyen bir pakettir. Paket haklarınız 28 gün boyunca geçerlidir. Her ay tekrar 9 TL karşılığında satın almanız gereklidir.

Turkcell Tam Destek Paketi Ayda Kaç Defa Alınır

Turkcell tam destek paketi ay en fazla 1 defa alınabilir. Destek paketi olduğu için ayda 1 defadan fazla verilmez. 6 ay boyunca ise toplamda 6 defa bu paketi alma hakkınız bulunmaktadır.

 

Turkcell Destek Paketi Kaç Gün Geçerlidir?

Destek paketi kullanımı 28 gün geçerlidir.

Turkcell Tam Destek Paketi Kaç TL?

Turkcell tam destek paketi 9 TL’dir.

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler Yenilenmektedir?

Her hafta Çarşamba günleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu