Turkcell

Turkcell Sürpriz Nokta Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl Oynanır?

Turkcell Sürpriz Nokta Nedir? Nasıl Yapılır? Nasıl Oynanır? Turkcell hat sahipleri her sene çeşitli sürprizler kazanmaktadır. Operatör tarafından kullanıcılarına çeşitli imkanlar sunan Turkcell uygun tarifeleri ile de ön plana çıkmaktadır. Turkcell, abonelerinin hediye kazanması için çalışmalarına ara vermeden bu sene de devam etmekte ve yeni kampanyalarla yüzleri güldürmektedir. Turkcell sürpriz nokta kampanyası Turkcell Bip müşterilerine özel olarak hazırlanmış hediye kazandıran yarışmalardan biridir. Turkcell BİP uygulaması üzerinden katılabileceğiniz sürpriz nokta bir çok güzel hediyenin yanında bedava internet kazanmanızı sağlamaktadır.

Turkcell faturalı ev faturasız tüm müşterilerin kullanımına açık olan sürpriz nokta ile bulunduğunuz konumdaki hediyeleri kazanabileceğiniz gibi BİP uygulaması üzerinden Sürpriz Nokta kanalını takip etmeye başladığınızda anında 1 GB internet hattınıza yüklenir.

Telefonunuzun konumunu açarak kullanabileceğiniz sürpriz nokta size yakın konumda bulunan hediyeleri ve puanları toplayarak kazanmanıza olanak sağlamaktadır. Sizlere bu yazımızda Turkcell sürpriz nokta nedir, Turkcell sürpriz nokta kampanyası ve Turkcell sürpriz nokta hilesi hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Sürpriz Nokta Nedir?

Turkcell BİP sürpriz nokta kampanyası bulunduğunuz lokasyondaki konumlardan hediye toplayarak internet kazanmanıza olanak sunan bir yarışmadır. Turkcell BİP uygulaması üzerinden Keşfet kısmına ‘’Sürpriz Nokta’’ yazarak kanalı takip etmeniz yeterlidir.

Sizlere bildirin konumdan hem hediye hem de puan kazanabileceğiniz gibi ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalına ilk defa abone olduğunuzda ücretsiz 1 GB hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Numara Engelleme Nasıl Yapılır? (ÇÖZÜLDÜ)

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Kullanılır?

Turkcell sürpriz nokta yarışmasına katılmak için BİP uygulaması üzerinden keşfet kısmından ‘’Sürpriz Nokta’’ yazarak kanala abone olmanız yeterlidir.

Sürpriz nokta kanalına abone olduktan sonra kanal içerisinde Oyna tuşuna tıklayarak açılan harita içerisinde size en yakın konuma giderek hediye bularak Kazan tuşuna basmanız yeterlidir. Bir çok sürpriz hediye, dakika ve internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Oynanır?

Turkcell sürpriz nokta BİP uygulaması kısmında Keşfet ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalı giriş yaparak abone olduktan sonra hemen oynamak için Oyna tuşuna basarak karşınıza çıkan haritadan size yakın konumlarda hediyelerin yanına girerek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Sürpriz nokta ile harika hediyeler kazanmak için mutlaka telefonunuzun konumun açık olması gereklidir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediyeleri

Turkcell sürpriz nokta ile bir çok hediye kazanabileceğiniz ilk defa kanala abone olduğunuzda hattınıza hemen 1 GB bedava internet yüklenir. Ayrıca kazanabileceğiniz diğer hediyeler ise;

 • Haftalık 2 GB,
 • Haftalık 1 GB,
 • Günlük 2 GB,
 • Günlük 1 GB,
 • 1 Aylik fizy Premium Üyeliği,
 • 3 Aylık Lifebox 50GB,
 • Haftalık BiP’ten Her Yöne 500 dk,
 • Günlük Her yöne 1 Saat Konuşma,
 • Günlük Her yöne 2 Saat Konuşma,
 • Her yöne Haftalık 250 DK,
 • Her yöne Haftalık 500 DK,
 • Her yöne Günlük 100 DK,
 • 1 Saatlik 1 GB,
 • 3 Saatlik 1 GB,
 • 6 Saatlik 1 GB,
 • 12 Saatlik 1 GB,
 • Günlük 1 GB Instagram,
 • Günlük 3 GB Instagram,
 • Günlük 1 GB Youtube, TV + ve Paycell Kart’a özel Turkcell internet ve dijital servislerde geçerli 50 TL.

Kampanya kapsamında Hediye Kutusu toplanarak kazanılabilecek hediyeler data hatları için şöyledir: 1 Aylik fizy Premium Üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50GB, Günlük 1GB, Haftalık 1GB

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi

Turkcell sürpriz nokta hilesi nasıl yapılır ve sürpriz nokta hilesi var mı soruları en çok sorulan sorulardan biridir. Sürpriz nokta için özellikle fake konum programları çok sık kullanılmasına karşın artık sistemlerin bunu anlaması oldukça kolaylaşmıştır.

Hile yapmak uygulamadan ban yemenize neden olacağından önerilmemektedir. Ayrıntılı bilgi için Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Bip Sürpriz Nokta Aylık Limit

Turkcell Bip sürpriz nokta günlük oynama limiti 3 defa aylık ise 10 defadır. Bir ay içerisinde 10 defa oynayabilirsiniz.

Sürpriz Nokta Günde Kaç Kez Yapılır

Bip sürpriz nokta ile günlük ve aylık olarak limitler daha önceleri günlük 5 defa aylık ise 30 defa iken yapılan düzenleme ile günlük limit 3 defa aylık ise 20 defa olarak düzenlemiştir.

Turkcell Sürpriz Nokta Ücretli Mi

Bir dönem sürpriz nokta yapamayan bir çok kişi acaba sürpriz nokta bitti mi sorusunu sormaya başladı. Turkcell tarafından yapılan açıklama ile beraber ara verilen Sürpriz nokta aktif olarak aynı şekilde devam etmektedir. Sürpriz nokta oynamak tamamen ücretsizdir.

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta Ban Kaldırma

Turkcell sürpriz nokta ban kaldırma ve ceza alma işlemi genelde sahte konum uygulamaları kullanmak yada fake GPS uygulaması kullanımı sonrası gerçekleştirilir. Alt yapısını güçlendiren Turkcell artık her türlü hileyi çok kolay şekilde anlamaktadır. Sürpriz nokta yaparken hileye başvurmak belirli bir süre ceza almanıza neden olacaktır.

 

Turkcell Sürpriz Nokta Kanalına İlk Defa Abone Olanlar Ne Kazanır?

Turkcell sürpriz nokta kanalına ilk defa abone olanlar hediye 1GB internet kazanırlar.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Yaparsanız Ne Olur?

Hile yaparsanız uygulamadan ban yemenize yani cezaya neden olur.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası Ne Zamana Kadar Geçerli?

31 Aralık 2023.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu