Turkcell

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi ve Taktikleri

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi ve Taktikleri, GSM şirketleri arasında devam eden rekabet ile birlikte operatörler farklı imkanları kullanıcılarına sunmaktadır. Örneğin Tüm Turkcell müşterilerinin kullanabileceği kampanyalardan biri de sürpriz nokta hilesidir. Köklü bir geçmişe sahip olan Turkcell bugün de karşımıza Sürpriz Nokta ile çıkıyor. Peki nedir bu Turkcell Sürpriz Nokta, gelin birlikte bakalım.

Turkcell Sürpriz Nokta kampanyası kapsamında çevrenizde belirli başlı noktaları dolaşarak, 1 Aylık fizy üyeliği, 3 Aylık Lifebox 50 GB, Günlük 1 GB, Aylık 1 GB, Haftalık 1GB ve daha fazla hediye kazanma şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell’in çıkardığı bu kampanyadan, bireysel, kurumsal, faturalı ve faturasız tüm hatlar yararlanabilmektedir. Bu kampanyanın tek olumsuz özelliği, kampanya süresi boyunca her hediyeden yalnızca 1 defa faydalanabiliyorsunuz.

Turkcell Rehber Yedekleme ve Yedekleri Geri Yükleme

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl Yapılır?

Turkcell Sürpriz Nokta Nasıl yapılır? Diye siz de merak ediyorsanız eğer sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Özellikle ilk işimiz bir Android telefon.

Android telefonda bulunan Google Play Store den Bip uygulamasını indirin. Daha önce indirilen var ise eğer bu uygulamayı silin. Eğer uygulamayı silmezseniz konum hatası alabilirsiniz.

Sonrasında da Bip uygulamasına telefon numaranızı ve telefonunuza gelecek olan şifreyi yazınız.

Tam bu esnada üzerinde durmanız gereken konu da izinler olacaktır. Çünkü Android telefonlar kendini güncelledikçe yeni politikalar, gizlilik ilkeleri getiriyor. Burada yapmanız gereken bip uygulamasına yönelik gerekli izinleri vermektir.

Normal şartlarda, uygulamada girişte sizden izinler istenecektir. Siz izin verirseniz sorun çıkmaz ama izin vermezseniz korkmayın. Onunda çözümü vardır. Telefon ayarlarına girerek oradan uygulamalara girin. Bu durum her telefonda farklılık gösterebilir.

Buraya kadar her şey tamam olduğunu varsayarak bip keşfete gelerek Yeni servislerden sürpriz noktayı bulup takip edin ve avans olarak da 1 GB internet paketini alalım bedavadan.

Daha sonra da Oyna kutusuna tıklayın ve harita açılacak eğer harita açılmazsa iki nedenden dolayı açılmayacaktır. Birincisi bulunduğunuz konumdan dolayı, ikincisi de konumun kapalı olduğundan dolayıdır. Konumu açtığınız takdirde hiçbir sorun kalmayacaktır.

Turkcell YapBoz – Kendi Tarifeni Oluştur

Sürpriz Nokta Hediyeleri Nelerdir?

 • Aylık 10GB
 • Aylık 5GB
 • Aylık 1GB
 • Haftalık 5GB
 • Haftalık 2GB
 • Günlük 2GB
 • Günlük 1GB
 • Aylık BiP Her Yöne 1000 DK
 • Aylık Bip Her Yöne 500 DK
 • Aylık Turkcell içi 10000 DK
 • 1 Aylik fizy Premium
 • 3 Aylık Lifebox 50 GB
 • Paycell Kart dijital servislerde geçerli 50 TL.
 • Günlük Turkcell içi 500 DK
 • TV 50 GB
 • Haftalık 500 DK
 • Haftalık 250 DK
 • Günlük 2 Saat Konuşma
 • Günlük 1 Saat Konuşma
 • Aylık 500DK
 • Aylık 1000DK

Yukarıdaki tüm hediyeleri Turkcell Sürpriz Nokta yaparak alma şansına sahip olabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Güncel 2023

Turkcell’in verdiği sürpriz hediyelere sahip olmak için sürpriz nokta hilesi ve taktiklerini bilmeniz gerekir. İşte Turkcell sürpriz nokta hilesi nasıl yapılır sorusunun cevabı;

 • Google play yada AppStore üzerinden sahte konum uygulamasını telefonunuza indirin
 • Uygulamayı indirdikten sonra BIP uygulamasına hemen girerek hediyelerin yeri belirlenir
 • Sahte konum aktif edilerek almak istediğiniz hediyenin konumu belirlenir ve işaretlenir
 • Artık hediyeyi alabilirsiniz.

Turkcell’in yaptığı son güncelleme ile çoğu sahte konum uygulamasını bulduğu için eğer size uyarı verirse uygulamayı kapatmanız gerekebilir.

Turkcell Sürpriz Nokta Aylık Limit Hilesi

Turkcell sürpriz nokta aylık limit hilesi bir çok kişinin merak ettiği konulardan biridir. Daha önce Sürpriz Nokta günlük limit 5 aylık limit ise 30 iken yapılan düzenleme ile beraber günlük limiti 3 aylık limit ise 10’a düşürülmüştür. Bu yüzden Turkcell Sürpriz Nokta Aylık Limit Hilesi yapmanız mümkün değildir.

Turkcell Sürpriz Nokta Hilesi Konum Hatası

Genelde çok sık karşılaşılan sorunlardan biride sahte konum belirtilenler sahte konum hatası almaktadırlar. Sahte konum uygulaması kullananlar turkcell’in geliştirdiği yazılım ile kolayca anlaşılmaktadır.

LTE’deyseniz Wi-Fi’yı da açarak konum doğruluğunu artırabilirsiniz. “Kazan” butonuna basıldıktan sonra GPS verileri ile Turkcell sistemlerindeki konum bilgileri karşılaştırılarak aynı konum bilgileri eşleşiyorsa hediye tanımlanabilmektedir. Bu sebeple, kullanılan cihazın uçak modunda olmaması, Fake GPS gibi uygulamalar kullanılmaması, cihazda yetkisiz müdahale (Klonlama, yazılımda yetkisiz değişiklik) olmaması gerekmektedir. Bu kısıtların herhangi birinde sorun olması durumunda GPS verisi açık olsa da eşleşme olmayabilir. Bunlar dışında cihazın GPS konum algılayıcısı arızalanmış olabilir. Harita gibi diğer uygulamalarda doğru konum bilgisi alındığından emin olunmalıdır. Mevcut şebekenizi değiştirip bir arama ya da mobil veri üzerinden internet kullanımı yapmanız gerekmektedir. Kullanım yaptıktan 1 saat sonra kampanyaya tekrar katılım sağlamayı deneyebilirsiniz.

Sahte Konum Tespit Uygulamayı Kapatınız Uyarısı Geldiğinde Ne Yapılır

Eğer sahte konum kullandığınız tespit edilirse size uyarı mesajı gelecektir. Sizin sahte konum kullandığınız anlaşılırsa yapmanız gerekenler ise;

 • Sahte konum kullanıyorsunuz mesajı gelirse vazgeç butonuna basıp sahte konum uygulamasını kapatmadan konumunuzu kapatın
 • Haritaya girip konumunu yaklaştırın
 • Haritayı kapatmadan konumunuzu tekrar açın
 • Kısa sürede harita tekrar güncellenecektir ve kazan tuşu çıkacaktır

Turkcell Sürpriz Nokta Ban Cezası

Turkcell sürpriz nokta hilesi ve taktikleri uygulayanların en sık karşılaştıkları sorunlardan biride ban cezası almaktır. Eğer Fake GSP yada sahte konum uygulaması kullanıyorsanız sistemleri kandırmaya çalışmaktan dolayı belli bir süre ban cezası alabilirsiniz. Eğer bu uygulamalardan her hangi birini kullanamadığınızı düşünüyorsanız [email protected] mesaj atmanız gereklidir.

Turkcell hattınızın konumu ile telelefon açtığınız konumu eşleştirerek gerçek konumunuzu tesbit edebilir. Sistem tarafından Fake GPRS kullandığınız tespit edilirse ban cezası almanız yüksek olasılıktır. Ban süresi bitmeden kesinlikle sürpriz noktaya katılmanız engellenir.

Telefonda Uygulamalar Nasıl Gizlenir (Kolay Yöntem)

Turkcell Sürpriz Nokta Fake GSP

Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi ile bedava dakika, SMS yada İnternet kazanmak için şu an sadece Android işletim sistemine sahip cihazlarda çalışmaktadır. İOS cihazlarda Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi çalışmamaktadır.

Turkcell BİP uygulamasında Keşfet bölümüne gelip Sürpriz Nokta kanalı takip etmeye başadıktan sonra 1 GB Turkcell bedava internet kazanırsınız. Sahte konum uygulaması Fake GSP kullanarak sayısız hediye kazanmanız mümkün.

Turkcell Fake GPS İle Sürpriz Nokta Hilesi için sahte konum uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra aktif etmeden önce BİP uygulamasına girip nerede hangi hediye olduğunu kontrol etmeniz gerekmektedir. Uygulamayı aktif edip beğendiğiniz hediyenin bulunduğu konumu belirlemeniz gerekmektedir. Konu aktif olduktan sonra hediyeyi kazan butonuna basıp hediyenizi kazanıyorsunuz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell sürpriz nokta hilesi ve taktikleri hakkında bilgi vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz. Ayrıca diğer kullanıcılara yardımcı olmak için Turkcell sürpriz nokta hilesi taktiklerini yorumlara yazabilirsiniz.

 

Turkcell Sürpriz Nokta Kaç Defa Yapılabilir?

Sürpriz nokta ile ayda 5 defa hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Hediyesini Kimler Kullanabilir?

Sürpriz nokta hediyelerini Turkcell müşterileri kullanabilir.

Superonline Fatura Borcum İçin Kaçı Arayabilirim?

0850 222 0 222 numarasını arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu