reklam
Teknoloji Haberleri

Turkcell Superbox Nedir? Paketleri, Fiyatı ve Müşteri Yorumları

Turkcell Superbox Nedir? Fiyatı ve Kullanıcı Yorumları; Ülkemizde en çok müşteri sayısına sahip olan Turkcell, kampanyalarıyla fark yaratmaya devam ediyor… Turkcell internet hizmetinde sınır tanımadan farklı paketlerini devreye sokmaya devam ediyor.  Turkcell superbox Ocak ayında Turkcell tarafından duyurulan internet hizmetlerinden biridir. İnternet alt yapısı olmadan elektrik prizine takılarak çalışan superbox internet hizmeti 4.5G hızında internet kalitesi ile bilinmektedir.

İnternet alt yapısının olmadığı, internet bağlantısının koptuğu yada internetin çekmediği yerlerde kullanılan Turkcell süperbox hiç bir kuruluma yada internet ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz internet hizmetlerinden biridir. 4.5G ile Turkcell baz istasyonlarına bağlanarak internete girmenize olanak sağlamaktadır.

Sizlere bu yazımızda son günlerde sıkça tercih edilen superbox nedir, superbox fiyatı ile başvurusu nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalışacağım. Ayrıca Turkcell Superbox kullananlar ve yorumlarını sizler için derlemeye çalıştım.

Turkcell Superbox Nedir?

Superbox internet erişimi ya da internet alt yapısı olmayan evler ve iş yeri için çözüm önerisi olarak kullanıma sunulmuştur. Turkcell superbox modemi içinde bulunan SİM kart bulunduğunuz bölgedeki Turkcell 4.5G hızındaki baz istasyonuna bağlanarak evinizden internete girmenizi sağlar.

Her hangi bir kablo yada kuruluma gerek kalmadan Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz zaman yüksek hızda internet girmenize olanak sağlar. İnternet bağlanmak için ihtiyacınız olan tek şey elektrik prizdir. Superbox modeminizi elektrik prizine takarak dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Yanınızda taşıyarak ister yazlıkta ister kışlık evinizde kullanabilirsiniz. Superbox 4.5G üst limit hızı 375 Mbps’dir.

Superonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Superbox Nereden ve Nasıl Alınır?

Turkcell superbox abonesi olmak ve kullanmaya başlamak için Superonline üzerinden yada en yakın Turkcell mağazasından kimliğinizle başvuruda bulunmaz gerekli. Turkcell Platinium kullanıcılarına özel sunulan bu hizmeti başvurduktan sonra 4.5G kalitesinden yararlanıp yararlanmayacağınız testi yapılması için size randevu verilecek.

Ayrıca hemen abone olmak için 0850 396 1923 numarasını alıp randevu alabilirsiniz. Eğer cihaz kullanmaya uygun iseniz superbox modeminiz hemen teslim edilecektir.

Turkcell Superbox Tarifeleri

Bir birinden cazip kampanyalar ve paketleri ile hizmet veren superbox tarifeleri arasından seçip yapıp size uygun paketlerden birine geçebilirsiniz.

İşte superbox sınırsız  paketleri;

Paket Adı Kota Ücret
Superbox 500 GB 4.5G İnternet 500 GB 399,9 TL

Superbox kotalı paketler ise;

Paket Adı Kota Hız Fiyat
Superbox 150 GB 4.5G İnternet 150 GB 4.5G Hızında 159,90TL
Superbox 200 GB 4.5G İnternet 200 GB 4.5G Hızında 199,90TL
Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet Limitsiz 10 Mbps’ye Kadar 199,90 TL
Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet Limitsiz 20 Mbps’ye Kadar 299,90 TL

Turkcell Superbox Fiyatı

Bir birinden farklı fiyatları ile kullanıcılarının karşına çıkan superbox her keseye ve her bütçe uygun hizmet vermektedir.

  • Superbox 150 GB 4.5G İnternet 150 GB 4.5G Hızında 159,90TL
  • Superbox 200 GB 4.5G İnternet 200 GB 4.5G Hızında 199,90TL
  • Superbox Fırsat 10 Mbps İnternet Limitsiz 10 Mbps’ye Kadar 199,90 TL
  • Superbox Fırsat 20 Mbps İnternet Limitsiz 20 Mbps’ye Kadar 299,90 TL

Turkcell Superbox Ek İnternet Paketleri Fiyatı,

  • Superbox 15GB 4.5G Hızında 15GB Ek İnternet 20 TL
  • Superbox Devam 5GB 4.5G Hızında 5GB Otomatik Yenilenen Ek İnternet 5 TL

TTNET Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Superbox Kullananlar ve Yorumları

Turkcell superbox kullananlar yaptıkları yorumlarda çok kullanışlı ve işe yarayan bir hizmet olmasına karşın fiyatlarının yüksek olmasından ve bazı yerlerde internetin geçmesine karşın superbox ile internete bağlanmadıklarını söylemişlerdir.

Kullanım kolay olduğundan, internetin çekmediği yada internetin alt yapısının olmadığı yerlerde tercih edenler genelde superbox internetin sadece prize takılarak rahatlıkla kullanıldığından dolayı tercih ettiklerini söylemişlerdir.

Superbox kullananlar yaptıkları yorumlarda genelde internete bağlanırken ve kullanırken kopya yada yavaşlama sorunu yaşamadıklarını söylemişlerdir.

Superbox Bağlantı Kopması

Turkcell superbox kullananlar genelde yaşadığı sorunlardan biri ise superbox bağlantı kopma sorunudur. Nadiren de olsa 4.5G Turkcell baz istasyonların sinyal alamaması gibi durumlarda internet kopması yaşanır. Ayrıca her yerde kullanabileceğiniz superbox taşınabilir internet hizmetlerinden biridir. Evinizden internete rahat girerken başka bir yere gittiğinizde oradan internet sinyalinin zayıf olması bağlantının kopmasına neden olabilir.

Turkcell Superbox Nasıl İptal Edilir

Yeni internet teknolojisi ile karşımızı çıkan superbox internet bir çok kişinin artık tercihlerinden biri olmaktadır. İstediğiniz yere taşındığı ve internet alt yapısının olmadığı yerlerde kullanımı kolay olduğu için kullanılan superbox modem alırken taahhüt verildiğinde iptal etmek istediğinizde sizden çok fazla iptal ücreti talep edilir.

Modem ücreti, abonelik indirimi, kurulum bedeli ve vergiler hesaplandığında yüksek ücretler ile karşılaşabilirsiniz. Turkcell superbox iptal işlemi yapmak yerine taahhüt vermeden 1 ay deneyebilirsiniz.

Superbox Cayma Bedeli Hesaplama

Superbox cayma bedeli hesaplama işlemi genelde internet hizmetinden memnun kalmayanların hizmeti iptal etmesinden sonra çıkan ücrettir. Aslın cayma bedeli taahhüt bozmak anlamıda gelir. 12 aylık taahhüt verdiğinizde size indirim yapılır eğer siz taahhüdü erken bozarsanız size yapılan toplam indirim son faturanıza yansıtılır. Ortalama aylık 40 tl indirim yapıldığından kullandığınız ay kadar toplam indirim, kurulum bedeli ve vergiler tahsil edilir.

 

Turkcell Superbox için İnternet Alt Yapısı Gerekiyor mu?

4.5G’nin olduğu her yerde superbox internetinizi kullanabilir ve herhangi bir alt yapıya gerek duymadan da 4.5G kalitesi ile hizmetten yararlanabilirsiniz.

Turkcell Superbox İçin Modem Gerekli mi?

Turkcell superbox için modeme gerek yoktur. Kablosuz bağlantı sağlayabilirsiniz.

Turkcell Superonline Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

0850 222 0 222 numarası üzerinden bağlanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu