Müşteri Hizmetleri

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Numarası ve Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma; Kullanıcılarına keyifli internet hizmeti sunan Superbox son zamanlarda sıklıkla kullanılmaya başlandı. Superbox hizmeti ile kablosuz internet kullanımı sağlamanız mümkündür. Turkcell Superbox, Turkcell alt yapısı ile çalışan teknolojilerden biridir. 2019 ocak ayı itibari ile tanıtılan Superbox her hangi bir internet alt yapısı olmadan ekstra bir kuruluma gerek duymadan internet yüksek hızda bağlanmanızı sağlar.

Turkcell Superbox zayıf internet yada internetin alt yapısının olmadığı yerlerde artık sıklıkla kullanılmaya başlandı.  Abone sayısını her geçen gün artıran Turkcell Superbox aboneleri teknik arızalar yada yaşadıkları bazı sorunlardan dolayı Superbox müşteri hizmetleri iletişim numarasını merak etmektedirler.

Turkcell Superbox Nedir? Paketleri, Fiyatı ve Müşteri Yorumları

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Turkcell Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma ve Turkcell superboz müşteri hizmetleri numarası arıza ve teknik destek alınmak için çok sık arandığı için sizlere superbox müşteri hizmetleri numarasını ve nasıl bağlanacağınız hakkında bilgi vermek istiyorum.

Turkcell Superbox Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0532 532 00 00 (Diğer operatörlerden)

532 (Turkcell içi)

Halen Türkiye’de bir çok evde yada iş yerinde internet alt yapısı bulunmamaktadır. Ayrıca internet kesintisi, internetin yavaş olması, internetin çok sık kopması ayrıca internet kurulumun yapılamaması internet başvurusu için çok sık beklemek bazen büyük sorun olmaktadır.

Turkcell Superbox ise internet alt yapısı olmadan Turkcell baz istasyonlarından aldığı sinyallere 20 mbps kadar kalite internet hizmeti sunmaktadır. 4.5 G hızında internete bağlanma olanağı sağlamaktadır.

Kullanımı oldukça kolay olan Turkcell Superbox evinizde elektriğini olması yeterli superbox modeminizi elektrik prizine takarak kullanabilirsiniz. İstediğiniz yerden istediğiniz zaman kullanma olanağı bulunmaktadır.

Superbox Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2023

Superbox müşteri hizmetleri arıza, destek yada şikayet için arayabilirsiniz. Eğer teknik destek yada arıza için direk müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız yukarıda verdiğim numaraları aradıktan sonra 2 tuşuna basmanız yeterlidir.

Superbox müşteri hizmetleri tel no ve süperbox müşteri hizmetleri aramak için Süperonline müşteri hizmetlerini de arayabilirsiniz.

Superonline superbox 0 850 222 0 222’yi tuşlayarak Superonline Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.

Superbox Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için müşteri hizmetleri numarası olan 0532 532 0000 ya da 0850 222 02 22 numarası arayarak ilk olarak 1 tuşuna basılır. Sesli yanıt sisteminde 1 tuşuna bastıktan sonra 6 tuşuna bastığınızda direk olarak müşteri temsilcisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Turkcell Superbox Fiyatları – Turkcell Vınn Fiyatları

Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Çalışma Saatleri

Superbox müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat sizlere verdiğim numaraları arayarak ulaşabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Superbox Müşteri Hizmetleri Numarası ve Superbox müşteri hizmetlerine direk bağlanma hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell Superbox Taahhütlü müdür?

Evet Turkcell Superbox 12 ay taahhüt içermektedir.

Turkcell Superbox Caymak İçin Kaç Gün Süre Verilmektedir?

Turkcell Superbox dan 14 gün içinde herhangi bir cezaya maruz kalmadan cayabilme hakkınız mevcuttur.

Turkcell Superbox Taahhüdü Bitince Ne Olur?

Taahhütsüz paket tanımlanır.

27 Yorum

  1. arıza kaydımızı 15 günden beridir düzeltmediler. arayan soran yok. tavsiye etmiyorum.
    teknoloji var ama alt yapı yok. tamamen kara düzen.

  2. Bu Superbox ne lanet sistem resmen dolandırıcılık ricam kimse düşmesin bu tuzağa iptal için 1250 ₺ pata istiyorlar getirilen tatlı ediyorlar iptal ederken resmen s ,,,???? Lar tuzak kimse Superbox dene bu pis tuzağa düşmeyin aman ha geçmeyin önünden bile günlük faiz işletiyorlar büğün iptal etsen bu kadar yarın etsen daha Yüksek haram olsun bu sistemi yapanlara boğazlarında kalsın midelerinden çıkmasın inşallahh kimse abone olmasın mm aman olamsınnmmm

  3. Sözler veya sözlü iletişimde, ifadeler havada kalmakta veya unutulmakta ayrıca elde somut bir şey kalmamakta. Konuşmaları kayda alma imkanım da yok. Yazılı olarak başvuru yapma imkanı tanınmaması bana göre “Kaçak güreşme” gibi bir anlam taşımakta. Turkcell gibi bir çok büyük (!) firma bu yöntemi kullanmakta. Ör. Tüketici Mahkemesine gitsem, elde “Ben demiştim ki…” gibi bir ifade olacak. Kim itibar eder?

  4. İnterneti alırken yağlayıp pulluyosunuz. Bağlandıktan sonra ilgilenmiyorsunuz. Ne düzgün telefonunuz nede müşteri hizmetiniz var. Sizin hepinizin Allah belanızı versin.

  5. REZALET. Superbox hizmeti satın aldım, bir anda internetimin hızını kestiniz. İletişime geçmeye çalışıyorum, asla ulaşılamıyor. Bana verdiğiniz hattın numarasını giriyorum, hatalı numara girdiniz diyorsunuz. Platinum müşteriyim, ordan muhattap bulmaya çalışıyorum, kapı duvar. Tam anlamıyla kepazelik. Bunu okuyan biri varsa eğer, sakın ama sakın bu şaklabanlığa üye olmayın. Hizmet alamıyorsunuz keza.

  6. Oturduğum semtin altyapısı Türktelekom’a ait diye altyapı kötü dediler sürekli kopma sorunu yaşıyordum kabloluda superbox’a geçin sorun yaşanmaz kopma ping problemi yaşamazsınız dediler kopma problemi gitti lakin ping 300 den aşağı inmiyor şaka gibi paket yükselttikçe kötüleşen tek marka olabilirsiniz…

  7. Tam bir dolandırıcılık abidesi türkcell süperbox. kesinlikle önermiyorum. tam bir para tuzağı. İlk ay bilerek çok yüksek veriyorlar daha sonra inanılmaz hızını düşürüyorlar. müşteri hizmetlerine bağlanamıyoruz bile. oyun bile oynayamıyorum konumum çok iyi olmasına rağmen.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu