reklam
Turkcell

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası; Turkcell kazandıran kampanyalarına tüm hızı ile devam etmektedir. Turkcell kullanıcılarını sevindirmek için oldukça ilgi gören kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Ülkemizin en çok tercih edilen operatörlerinden biri olan Turkcell’in müşterilerini memnun etmek adına düzenlediği kampanyalar arasında bulunan ‘Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası’ na katılarak, 6 haftada 40 GB hediye internet kazanmaya ne dersiniz?

Turkcell aboneleri tarafından yoğun bir ilgi gören Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası; hem eğlenip hem de bedava internet kazanabilmenize olanak tanıyor.

Kampanyadan yararlanabilmek için Turkcell BİP uygulamasını cihazınıza indirmeniz, ardından üzerinize düşen birtakım görevleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Bu yazımızda kısaca Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası’na dair en çok merak edilen soruları yanıtlamaya çalışacağız.

İşte, son dönemin en popüler Turkcell kampanyalarından biri olan bu kampanyaya dair bilmeniz gereken detaylar;

Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanya Katılım Koşulları Neler?

Turkcell’in gelmiş geçmiş en eğlenceli kampanyalarından biri olan ‘Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası’; 6 hafta boyunca devam edecek olan belirli görevleri yerine getirdiğiniz takdirde bedava internet kazanabilmenize olanak tanıyor.

Oldukça eğlenceli olan bu görevler, sizlere hafta hafta bedava internet kazandırıyor.6 hafta boyunca görevlerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirdiğinizde toplamda 40 GB internet kazanmış oluyorsunuz.

Kampanyaya katılmanız için öncelikle BİP uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Şayet BİP kullanmıyorsanız, bu uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden kolaylıkla indirebilmeniz mümkün!

Ardından ikinci aşamada ‘Sen Yap Diye’ kanalını takip etmeye başlamalısınız. Bu noktadan sonra size düşen görevleri aşağıdaki şekilde adım adım sıralayabiliriz:

Turkcell Bil Kazan Nedir? Bil Kazan Nasıl Yapılır?

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 1. Hafta

6 hafta boyunca devam eden bu kampanyanın ilk haftası olan 7-13 Ekim tarihleri arasında BİP üzerinden arkadaşlarınızla en az 25 dakika boyunca görüşmelisiniz.

25 dakikalık arama sonrasında 24 saat geçerli olan 1 GB bedava internet hakkınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

25 dakikalık arama görevinizi tamamladığınızda kampanyaya arkadaşlarınızı da davet etmeniz gerekiyor.

Davet ettiğiniz arkadaşlarınız 1 Haziran’dan sonraki süreçte ilk defa BİP uygulamasını kullanıp, ilk görevlerini tamamladıklarında tekrar 1 GB ücretsiz internet kazanma hakkına sahip oluyorsunuz.

UYARI: Sabit hatları ya da Müşteri Hizmetlerini aramanız; kampanya dahilinde kabul edilmiyor.  BİP’ten sesli arama, görüntülü arama, her yöne arama ve grup görüntülü arama, kampanya kapsamındaki aramalar olarak kabul ediliyor.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 2. Hafta

Kampanyanın 14-20 Ekim tarihleri arasında geçerli olan 2. haftasındaki ilk göreviniz; Lifebox uygulamasında yer alan Photopick özelliğini kullanmak ve fotoğraflarınızı puanlamak!

Puanlama sonrasında 24 saat geçerli 1 GB internet hakkınızı kullanabiliyorsunuz.

Daha sonra arkadaşlarınızı kampanyaya davet etmeniz gerekiyor. Davet ettiğiniz kişinin daha önce Lifebox uygulamasını kullanmamış olması, bu hafta içerisinde Lifebox kullanmaya başlayıp, görevini tamamlaması durumunda ise hem siz hem de davet ettiğiniz arkadaşınız 2. kez 24 saat geçerli olan 1 GB internet kazanıyorsunuz.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 3. Hafta

21-27 Ekim tarihleri arasında 24 saat geçerli 1 GB interneti kullanmak için Fizy Uygulaması üzerinden 25 şarkı dinlemeniz gerekiyor.

25 şarkı dinleyip, 3. haftadaki görevinizi tamamladığınızda ise arkadaşlarınızı kampanyaya davet edebiliyorsunuz.

Davet ettiğiniz arkadaşınız daha önce Fizy kullanmamış ise bu hafta içerisinde Fizy kullandığında ikiniz birden 24 saat geçerli 1 GB internet kazanıyorsunuz.

UYARI:

Radyo dinlemeleri ve video izlemeleri kampanya kapsamında değerlendirilmiyor. Fizy Uygulamasını Google Play Market ya da Apple Market üzerinden indirebilirsiniz.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 4. Hafta

Dergilik uygulamasına girip, 25 dakika boyunca dergi okuduğunuzda 24 saat geçerli 1 GB internet kullanabileceğiniz 4. hafta, 28 Ekim-3 Kasım tarihleri arasında geçerli!

Okuma sürenizi tamamladığınızda ise arkadaşınızı uygulamaya davet edebiliyorsunuz. Daha önce Dergilik uygulamasını hiç kullanmamış bir arkadaşınız, davetiniz sonrasında kampanyaya katılıp, görevini yerine getirdiğinde tekrar yani 2. kez 1GB internet kazanıyorsunuz.

Turkcell Tarifesi Nasıl Öğrenilir ve Değiştirilir?

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 5. Hafta

Kampanyanın 5. haftasında TV + uygulaması üzerinden toplamda 25 dakika boyunca TV izlemeniz gerekiyor.

Görevinizi tamamladığınızda arkadaşınızı davet edip, arkadaşınız da görevini bitirdiğinde 1 GB daha hattınıza yükleniyor.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır 6. Hafta

Kampanyanın son haftası olan 6. haftada Paycell kartınızla harcama yapmanız bekleniyor. Harcama yaptığınız takdirde 15 GB hediye hattınıza tanımlanıyor.

Davet ettiğiniz arkadaşınız da Paycell kullandığında hem siz hem de arkadaşınız 15 GB daha internet kazanıyorsunuz.

Kısacası 40 GB internet kazanmanın en önemi aşaması, 6. haftada Paycell ile harcama yapmanızdan geçiyor!

1 aşamayı tamamlamadığınızda diğer aşamaya geçemediğiniz için tüm aşamaları eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekiyor.

Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan bahsi geçen tarihler arasında kampanyaya katılan, BİP uygulaması üzerinden SEN YAP DİYE kanalını takip eden bireysel Turkcell abonelerinin yanı sıra kurumsal Turkcell abonelerinin de bu kampanyaya katılma hakkı bulunuyor.

Hattınıza dair herhangi bir devir, numara taşıma ve ödeme değişikliği söz konusu olduğunda ise kampanyadan yararlanma hakkınız iptal oluyor. Yalnızca numaranızı değiştirdiğiniz takdirde ise kampanyadan faydalanmaya devam edebiliyorsunuz.

Bu yazımızda kısaca Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalıştık.

Turkcell abonesiyseniz; sizler de bu kampanyaya katılabilir hem internet kazanabilir hem de boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

 

Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası Ne Kadar Sürmektedir?

Turkcell sen yap diye kazan kazandır kampanyası 6 hafta sürmektedir.

Turkcell Sen Yap Diye Kazan Kazandır Kampanyası Nedir?

Turkcell sen yap diye kazan kazandır kampanyası 6 hafta boyunca verilen eğlenceli görevler ve sonucunda kazanılan bedava internet imkanı olan bir kampanyadır.

Turkcell Bip İndirmek Ücretlimi?

Ücretsizdir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu