reklam
Turkcell

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası 2023; GSM şirketlerinin sunduğu paket ve kampanyalar arasında en çok hediye internet veren paketler ilgi görmektedir. Turkcell de kampanyalarıyla bedava internet vermeye devam ediyor… Turkcell her sene Ramazan ayında olduğu gibi bu senede salla kazan ile kazandığınız hediyeyi 2 katı olarak sevdiklerinize paylaşma imkanı sunmaktadır.

Turkcell salla kazan ramazan ayına özel olarak başlattığı salla kazan paylaş kampanyası kapsamında salla kazandan kazandığınız hediye ailenize yada sevdiğinize gönderdiğiniz 2 katı olarak hediye edebilirsiniz. Salla kazan yaptığınızda size 1 GB internet çıktığında size bunu sevdiklerinize gönderdiğinizde 2 GB olarak gönderilecektir.

Salla Kazan Paylaş Nedir

Turkcell salla kazan uygulamasında kazandığınız hediyeyi arkadaşınız yada aileniz ile paylaşama imkanız sunan salla kazan paylaş kampanyası Ramazan ayına özel olarak kazandığınız hediyeyi 2 katı olarak sevdiklerinle gönderebilirsiniz.

Turkcell faturalı ve faturasız tüm müşterilerin katılımına açık olan bu kampanyadan Ramazan ayı boyunca haftada 1 defa katılabilirsiniz.

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi

Salla Kazan Hediye Paylaşma Nasıl Yapılır

Salla kazan paylaş kampanyasından yararlanmak için Dijital operatör uygulamasının son sürümü telefonunuzda telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir.

Salla kazan hediye paylaşma için ilk olarak uygulamaya girip haftalık salla kazan hakkınızı kullanmanız gereklidir. Salla kazan için telefonunuzu salladığınızda karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Kazandığınız hediye kendiniz kullanacaksınız “Kendin Kullan” tuşuna basabilir yada “x2 Kat Hediye Et” tuşuna basabilirsiniz.

Salla kazan paylaş yapmak istiyorsanız “x2 Kat Hediye Et” tuşuna bastıktan sonra sizden kazandığınız hediyeyi göndermek istediğiniz numarayı girmeniz istenecektir. Turkcell numarasını girdikten sonra gönder dediğinizde kazandığınız hediye 2 katı olarak girdiğiniz numaraya gönderilecektir.

Turkcell Bip Her Yöne Dakika Kazanma

Salla Kazan Hediye Etme

Salla kazan paylaş kampanyasında kazandığınız hediye sevdiklerinize gönderdiğinizde ek salla hakkı kazanırsınız. Ek salla kazan hakkından yararlanmak için salla kazan paylaş kampanyası kapsamında kazandığınız hediyeyi göndermeniz gerekmektedir.

Hediye gönderdikten sonra ek salla kazan hakkı 24 saat içerisinde tanımlanacaktır.

Turkcell Ramazan Salla Kazan Paylaş Kampanyası

  • Salla kazan paylaş sadece Ramazan ayında geçerlidir
  • Haftada 1 defa salla kazan yaparak hediye gönderebilirsiniz
  • Ek salla kazan hakkı sadece hediye gönderen aboneler yararlanabilir
  • Kazandığınız hediyeyi gönderdiğinizde kazandığınız kadar hediye Turkcell tarafından verilecektir

Turkcell hediye internet kampanyalarını detaylı incelemek için Turkcell Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır

Sizlere bu yazımızda Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler Yenilenmektedir?

Salla kazan her pazartesi günü yenilenmektedir. Haftada bir defa kullanabilir ve hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazanda Neler Var?

Turkcell salla kazanda hediye sms, internet, dakika ve diğer sürpriz hediyelerden kazanabilirsiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

0532 532 00 00 dır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu