Turkcell

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? Ne Zaman Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır; Turkcell kullanıcılarının en sevdiği uygulama olan Salla Kazan sayesinde çeşitli hediyeler kazanılmaktadır. Teknoloji deyince artık akla ilk cep telefonu gelmekte… Teknolojinin gelişmesi ile birlikte cep telefonu kullanımı da oldukça yaygınlaştı. Cep telefonlarımızı kullanırken iletişimi sağlamada yardımcı olarak ülkemizde çeşitli GSM şirketleri bulunmaktadır. GSM şirketleri kendi abonelerini ya da potansiyel müşterileri diğer GSM şirketlerine kaptırmamak amacı ile çeşitli tarifeler ya da kampanyalar düzenlemektedir.

Ülkemizdeki müşteri potansiyelinin önemli bir kısmını elinde bulunduran TURKCELL de bu şekilde çeşitli tarifeler ya da kampanyalar yapmaktadır. Bu kampanyalardan birisi de Turkcell salla kazan kampanyasıdır. Turkcell yapmış olduğu Salla Kazan kampanyası ile müşterilerine her hafta düzenli olarak pek çok sürpriz hediye vermektedir. 

Turkcell salla kazan kampanyasından faydalanabilmek için tek yapmanız gereken “ Dijital Operatör ” uygulamasını cep telefonunuza yüklemek olacaktır. Eğer uygulama cep telefonunuzda yüklü değil ise Google play yada app store’dan uygulamaya kolay bir şekilde bu uygulamaya ulaşabilirsiniz. Yüklemiş olduğunuz Dijital operatör uygulaması, Turkcell’in çevrimiçi işlemlerinin kolay bir şekilde yapılabilmesi için geliştirilmiş bir TURKCELL mobil uygulaması olarak bilinmektedir.

Bir çok kişi tarafından sıkça sorulan turkcell salla kazan nasıl yapılır, turkcell salla kazan bedava internet ve turkcell salla kazan hangi gün yapılır sorularına bu yazımızda ayrıntılı olarak cevap vermeye çalışacağım.

TURKCELL Salla Kazan Nasıl Yapılır 2023

Turkcell Salla Kazan kampanyasından yararlanmak için Turkcell faturalı ya da faturasız hat sahibi olmanız yeterlidir. Salla kazan uygulamaya giriş yapabilmek için telefon numaranız ve şifre gereklidir. Şifrenizi bilmiyorsanız, telefonunuzda SMS yani Mesaj bölümüne “SİFRE” yazıp “2222” ye gönderdiğinizde şifreniz telefonunuza gelecektir.

Turkcell salla kazan uygulaması nasıl kullanılır ve salla kazan telefona nasıl yüklenir;

  • TURKCELL salla kazan kampanyasından sadece Turkcell mobil hat kullanıcıları faydalanabilir. Salla kazan kampanyası için gerekli talimatlar uygulandıktan sonra “ Dijital Operatör ” uygulamasına giriş yapılır.
  •  Uygulamaya giriş yaptıktan sonra eğer salla kazan hakkınızı henüz kullanılmamışsanız ekranın sol alt köşesinde salla kazan kampanyası ile ilgili bir işaret bulunacaktır.
  • Gösterilen bu işarete dokunduğunuz zaman sizi salla kazan kampanyasının sayfasına yöneltecektir. Yönlendirilmiş olduğunuz sayfada bulunan “ Şimdi Kazan ” butonuna tıklayarak telefonunuzu gösterilen şekilde sallamanız gerekmektedir.
  • Telefonunuzu gösterilen şekilde sallandıktan sonra ekranınızda sürpriz hediye paketi açılacak ve Turkcell’in o hafta için size tanımladığı hediye kolay bir şekilde hattınıza yüklenecektir. Salla kazan kampanyasından kazandığınız hediye paketinin kullanım süresi hediye çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. 

UYARI; Turkcell salla kazan son yaptığı güncelleme ile hediye seçme dönemini başlattı. Artık salla kazan yaptıktan sonra karşınıza seçim yapabileceğiniz iki farklı hediye çıkmaktadır. İstediğiniz hediye kullanmak artık sizin elinizde.

Turkcell Ek İnternet Paketi

Dijital Operatör Salla Kazan Nasıl Yapılır

Salla Kazan dijital operatör üzerinden yapmak için Turkcell hesabıma giriş yapmanız gerekmektedir. Dijital Operatör üzerinden salla kazan yapmak için;

  • Turkcell hesabım uygulaması olan Dijital Operatöre giriş yapınız
  • Ana sayfada salla kazan linkine tıklayın
  • Eğer ana sayfada salla kazan yoksa arama kısmına salla kazan yazabilirsiniz
  • Salla Kazan sayfasına giriş yaptıktan sonra Şimdi Kazan linkine tıklayın
  • Telefonunuzu hafif sallayarak hemen bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Neler Kazanılabilir?

Turkcell, yapmış olduğu salla kazan kampanyasıyla mobil hat kullanıcılarına birçok alanda geçerli hediyeler kazanma şansı vermiştir. 1 GB’tan başlayarak 10 GB’a kadar giden hediye internet paketleri, hediye konuşma paketleri, hediye sms paketleri, Turkcell’ in yapmış olduğu bazı uygulamalarda hediye kullanım paketleri gibi birçok hediyeden birini kazanmak için ” dijital operatör ” uygulamasına giriş yapıp gösterildiği şekilde sallamanız yeterlidir.

Salla kazan kampanyasındaki hediye paketlerin çeşidine göre bazen saatlik, bazen günlük, bazen haftalık, bazen de aylık olan bir kullanım süresi ile kullanıcılarına vermektedir. Salla kazan kampanyası için gerekli talimatları yerine getirdikten sonra Sallama işlemi gerçekleştirilir. Cep telefonunuza kampanya ile ilgili bilgilendirme mesajının gelmesiyle birlikte kazanılan hediyeyi istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Hangi Gün Yapılır?

Turkcell salla kazan kampanyası sürekli bir şekilde kullanılmamaktadır. Kampanya kapsamında belirtilen süre dâhilinde kullanılmaktadır. Turkcell, kullanıcılarına her hafta olmak üzere 1 defa kampanyaya katılma hakkı tanımlamıştır. 

Salla kazan kampanyası her Perşembe gecesi Cuma bağlayan gece yenilenir. Kampanyadan kazanılan hediyeyi bir sonraki perşembe gününe kadar kullanıcı dilendiği gibi kullanabilir. Hediye paketinizdeki kullanılmayan haklar hattınızda hiçbir şekilde birikmez. Bir hafta süresi içinde sallama hakkını kullanmayan bir kullanıcı o hakkını tekrar kullanma şansına maalesef sahip değildir. Salla kazan kampanyası ile birlikte birçok hediyeyi ya da paketi hediye olarak kullanıcılarına sunan Turkcell, bu kampanya sayesinde kendi kullanıcısını da elinde tutmayı başarmıştır.

Turkcell Salla Kazan Faturalı Hatta Olur Mu

Turkcell aboneleri yönelik olarak sunduğu salla kazan sadece faturalı hatlara değil faturasız hat sahiplerinin de kullanımına açıktır. İster faturalı olsun isterse faturasız bütün Turkcell aboneleri salla kazan yapabilir. Ancak faturalı hat sahiplerinde daha fazla Turkcell bedava internet çıktığı bilinmektedir.

Turkcel Salla Kazan Yapamıyorum

Çok sık karşılaşılan ve bir çok kişinin yaşadığı sorunlardan biride Turkcell salla kazan yapamıyorum sorunudur. Haftada 1 defa salla kazan yapma hakkınız bulunmaktadır. Eğer o hafta içerisinde salla kazan yapmadıysanız uygulamayı telefonunuzdan silip tekrar kurmayı deneyebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse uygulama içerisinde bulunan Dijital Operatör canlı desteğe bağlanabilirsiniz. Salla Kazan Hilesi yapmak sistem tarafından fark edilirse belli bir süre ban ceza alacağınızdan salla kazan yapamayabilirsiniz.

salla kazan nasıl yapılır

Turkcell Salla Kazan SMS ile Nasıl Yapılır

Turkcell salla kazan SMS ya da Mesaj ile artık yapılmamaktadır. Salla kazan yapmak içim Turkcell hesabım diğer adı ile Dijital Operatör uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir. Dijital Operatöre girdikten sonra karşınıza çıkan hediye kutusuna tıklayarak salla kazan yapabilirsiniz.

Salla Kazan İnternet Kazanma Saatleri

Salla kazan bedava internet kazanmak için her cuma günü ne kadar erken salla kazan yaparsanız internet paketi kazanma olasılığınız daha yüksek olacaktır. Perşembe gecesini Cuma’ya bağlayan gece hemen salla kazan yaptığınız internet kazanırsınız. Genelde ilk olarak bedava internet paketi sistem tarafından dağıtıldığı için sonraki günlerde salla kazan yapanlar işine yaramayan hediyeler kazanırlar.

Salla kazan internet kazanma saatleri ise cuma gecesi 00:00 ile sabah 08:00 saatleri arası daha uygumdur. Salla kazanı bu saatlerde yapanlar genelde internet paketi kazanmaktadırlar.

Turkcell Salla Kazan Başka Numaraya Nasıl Yapılır

Salla kazan hediye göndermek için salla kazan uygulamasının son sürümünü kullanıyor olmanız gereklidir. Salla kazan uygulamasına giriş yaparak salla kazan yaptıktan sonra kazandığınız hediye görebilirsiniz. Dilerseniz kazandığınız hediye başka numaraya gönderebilirsiniz.

Salla kazan başka numaraya yapmak yada başka numaraya çıkan hediye göndermek için çıkan hediyenin kime gitmesini istiyorsanız onun numarasını yazmak yeterlidir. Ancak bu özellik belli dönemlerde aktif olmaktadır. Salla kazan arkadaşına göndermek için şu an aktif değildir.

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Turkcell Salla Kazan Ücretli Mi

Turkcell abonelerine yönelik olarak hayata geçirdiği salla kazan ister faturalı olsun isterse faturasız her hangi bir ücret olmadan ücretsiz olarak salla kazan yapmanıza olanak tanımaktadır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell salla kazan nasıl yapılır 2023 günce bilgilerini anlatmaya çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına bize sorabilirsiniz.

 

Turkcell Salla Kazanın Genelde İnternet Hediye Verdiği Zaman Nedir?

Genelde cuma gecesi 00:00 ile sabah 08:00 saatleri arası bedava internet kazanılması daha olasıdır.

Turkcell Salla Kazan İçin Şifre Nasıl Alınabilir?

Bunun için SİFRE yazarak 2222 ye göndermelisiniz.

Turkcell Salla Kazan Her Gün mü?

Hayır.

Bir Yorum

  1. Sala kazan butonuna bastıktan sonra telefonu salayınca hiç birşey gelmiyor ne yapmalıyım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu