Turkcell

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır? GSM şirketlerinin sunduğu kampanyalarla tarifeler her yıl yenilenmektedir. Turkcell yenilenen tarife ve kampanyaları ile kullanıcılarına farklı imkanlar sunmaktadır. Hediye internet paketleri ve müşterilerine özel sürprizleri ile akıllı cihaz kullanıcılarının vazgeçemediği iletişim operatör şirketlerinden biri olan Turkcell; Salla Kazan Kampanyası ile müşterilerine cazip hediyeler sunmaya devam ediyor.

Aylık 25 GB internet, her 3 ayda 1 tekrar eden 1 GB internet, haftalık 3GB internet gibi bedava internet hakkı tanıyan Turkcell; her hafta yepyeni hediyelerle kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarıyor.

Turkcell’in bu kampanyasından yararlanabilmeniz için akıllı cihazlarınızın mutlaka 4,5 G internet ile uyumlu olması gerekiyor.

Faturalı hatların yanı sıra faturasız hat kullanıcıların da yararlanabileceği Turkcell Salla Kazan Kampanyası’na dair tüm merak edilenleri bu yazımızda kısaca yanıtlamaya çalışacağız.

İşte; Turkcell Salla Kazan Kampanyası’na dair bilmeniz gereken detaylar:

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nasıl Yapılır 2023

Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile Bedava İnternet Paketi hakkı sizleri bekliyor!

Turkcell Kurumsal ya da Bireysel, Faturalı hat ya da Hazır kart kullanıcılarının yanı sıra ses, data ve aktif üyeler de yararlanabiliyor.

Ancak uygulamadan yararlanmak isteyenlerin halihazırda 4.5G abonesi olmaları bekleniyor. 4.5G abonesi olmayan kullanıcılar ise kampanyaya katıldıklarında Turkcell tarafından hediyelerini aldıklarında otomatik olarak 4.5G aboneliğine kayıt ediliyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgileri görüntülemek, kalan haklarınızı kontrol etmek istediğinizde ise bir Turkcell uygulaması olan Dijital Operatörü akıllı cihazlarınıza indirmeniz ve kullanmaya başlamanız gerekiyor.

Turkcell’in son zamanlarda oldukça rağbet gören bir uygulaması olan Dijital Operatör; sizlere fatura borcunuzu ödeme, fatura işlemlerinizi takip edebilme, paket satın alma vb. tüm işlemlerinizi tek bir uygulama üzerinden de tamamlayabilmenize imkan tanıyor.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası ile bedava internetin yanı sıra aylık dergilik paketi, Google Play Store’da geçerli olan 10 TL hediye, aylık Turkcell içi 10.000 dakika, haftalık her yöne 1000 dakika, günlük her yöne 1 saat gibi hepsi birbirinden güzel hediyeler de kazanabiliyorsunuz.

Ancak Turkcell; bu kampanyalardan yararlanabilmeniz adına bazı kriterleri karşılamanızı da bekleyebiliyor. Bu kriterler doğrultusunda Turkcell tarafından hediye paylaşımı gerçekleştiriliyor.

Turkcell Bedava İnternet Faturasız

Salla Kazan Kampanyası’na Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılabilmek için öncelikle ‘Dijital Operatör’ uygulamasını akıllı cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

Şayet Android işletim sistemi kullanıyorsanız; Google Play Store üzerinden uygulamayı cihazınıza yükleyebilirsiniz.

IOS işletim sistemi bulunan bir cihaz kullanıyorsanız; Apple Store mağazası üzerinden ‘Dijital Operatör’ uygulamasını kolaylıkla cihazına indirebilirsiniz.

Uygulamayı cihazınıza indirdikten sonra ‘Hesabım’ kısmında yer alan ‘Salla Kazan’ butonuna tıklamalısınız.

Ardından telefonunuzu sağa ve sola doğru hafifçe sallayarak, uygulamanın sunduğu hediyelerden birini kazanabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde her hafta farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell; kullanıcılarına hediye dağıtırken öncelikle kullanıcının kaç yıllık müşteri olduğu, hangi tarifeyi kullandığı, hangi paketten yararlandığı gibi bazı kriterleri göz önünde bulunduruyor. Platinum gibi özel paketleri kullananlara genellikle daha değerli hediyeler sunuluyor.

Turkcell Salla Kazan Kampanyasına Katılma

Kampanyadan yararlanabilmeniz için Turkcell; bazı kriterleri karşılamanızı bekliyor. Aynı zamanda kampanya kullanımında birtakım sınırlamalar da söz konusu olabiliyor.

Örneğin; Turkcell bedava internet paketi kazandığınızda Instagram üzerinden yaptığınız canlı yayınlar; bu paket kapsamında değerlendirilmiyor. Yani faturalı hat kullanıcısıysanız; canlı yayın ücreti sizin tabi olduğunuz faturaya yansıtılıyor. Bu yüzden de sonradan sürprizlerle karşılaşmamanız adına mutlaka kampanya kriterlerini öğrenmeniz gerekiyor.

Turkcell salla kazan kampanyası kriterlerini aşağıdaki şekilde sıralayabilmemiz mümkün:

  • Hediyeler yalnızca yurtiçi kullanımlarda geçerli oluyor. Yani bedava arama dakikası kazandığınızda bu dakikaları yurtdışı aramalarda kullanamıyorsunuz.
  • Hediyeleri tıpkı diğer kampanyalarda da olduğu gibi 3. kişilere hiçbir şekilde devredemiyorsunuz.
  • Blackberry, 3G notebook ya da netbook, USB modem kullanıcıları kampanyadan yararlanamıyor.
  • Kampanyaya dair diğer detaylı bilgileri Turkcell internet adresini ziyaret ederek ya da Turkcell müşteri temsilcilerini arayarak öğrenebilirsiniz.

turkcell salla kazan nasıl yapılır

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Hediyeleri Neler?

Kullandığınız tarife ve pakete göre farklı hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Kampanyanın sunduğu onlarca farklı hediyelere 3 aylık Lifebox Üyelik paketini, Turkcell BİP uygulaması üzerinden her yöne 1.000 dakika konuşma hakkını, aylık 25, 10 GB interneti, haftalık 10, 5, 2 GB interneti, haftalık 3G Instagram kullanım hakkını, haftalık 1 GB Facebook ve Twitter kullanım hakkını örnek olarak gösterebilmemiz mümkün!

Yani kampanya günlük, haftalık, aylık olacak şekilde konuşma, mesajlaşma ve bedava internet gibi farklı hediyeler sunabiliyor.

Hediye aktivasyon SMS’ile hediyenizi kullanım süreniz de başlamış oluyor. 1 günlük, 1 haftalık ya da 1 aylık vb. belirtilen süre içerisinde hediyenizi kullanmadığınız takdirde bir sonraki tarihte hediyenizi kullanma şansınız da bulunmuyor.

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Platinum ile Ayrıcalıklı Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Platinum Plus, Platinum Maksi, Platinum Hoş geldin paketi vb. Platinum kullanıcılarına Ayrıcalıklı Salla Kazan Kampanyası dahilinde oldukça özel hediyeler sunuyor.

Yalnızca Platinum kullanıcıların yararlanabileceği ‘Ayrıcalıklı Salla Kazan Kampanyası’ dahilinde daha değerli hediyelerden, daha fazla konuşma, mesajlaşma ve bedava internet haklarından faydalanabiliyorsunuz.

Turkcell tarafından Platinum kullanıcılarına genellikle 5GB, aylık 10GB gibi daha ayrıcalıklı hediyeler armağan ediliyor. Hediyelerin büyüklüğü, kaç yıllık Platinum kullanıcısı olduğunuza göre de değişebiliyor.

Platinum kullanıcılarının da Ayrıcalıklı Salla Kazan ile Turkcell bedava internet paketlerini kullanabilmeleri için Dijital Operatör uygulamasını kullanmaları gerekiyor.

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Türkcell salla kazan ile bedava internet kazanmak isteyenler sıklıkla Turkcell salla kazan hile var mı sorusunu çok sık sormaktadırlar. Turkcell salla kazan hilesi yoktur ama sizlere internet kazanmak için bir yöntemden bahsetmek istiyorum.

Turkcell salla kazan hangi saatlerde internet veriyor sorusuna cevap vermek gerekirse gün içerisinde en erken salla kazan yapanların internet paketi kazanma oranı daha yüksektir.

Turkcell salla kazan her hafta cuma günü yenilendiği için cuma günü sabah salla kazan yaparsanız internet kazanma oranınız daha yüksektir.

Turkcell’in yaptığı hediye internet kampanyalarını okumak için Turkcell Bedava İnternet 2023 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Türkcell Salla Kazan Hangi Gün Yapılır

Türkcell salla kazan kampanyası devamlı aktif kampanyalardan biridir. Salla kazan her cuma günü yenilendiği için cuma gününe kadar salla kazan yapmalısınız. Eğer salla kazanı cuma gününe kadar yapmazsanız hakkınız o hafta için biter ama diğer hafta tekrardan yenilenir.

Turkcell kullanıcısıysanız; birbirinden güzel bedava internet, mesajlaşma, konuşma hediyeleri ve çok daha fazlası için hemen Dijital Operatör uygulamasını Android ya da IOS işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza indirebilir; sizler de telefonunuzu salladıkça kazanmaya başlayabilirsiniz!

Sizlere bu yazımızda Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır? salla kazan hilesi ne salla kazan ne zaman sorularına cevap vermeye çalıştım aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=uhAwnHYw288

 

Turkcell Salla Kazan Kampanyasını Yurt Dışı Aramalarında Kullanabilir miyim?

Turkcell Salla Kazan kampanyası ile kazandığınız dakikaları yurt dışı aramalarında kullanamamaktasınız.

Turkcell Platinum Kullanıcıları Ne Kadar Hediye İnternet Kazanabilir?

Turkcell Platinum kullanıcılarına 5 GB, 10 GB internet ve daha üstü hediyeler sunulmaktadır.

Turkcell GNÇ Yaş Sınırı Kaçtır?

26 yaş altı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu