Turkcell

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Salla Kazan Hilesi Nasıl Yapılır? GSM şirketleri müşterilerin dikkatini çekmek ve abone sayılarını arttırmak için çalışmalarını sürekli güncelliyor. Turkcell de farklı kampanyalarla hediyeler kazandırmaya ve abonelerine farklı yöntemler sunmaya devam ediyor… Turkcell salla kazan hilesi nasıl yapılır sorusu Turkcell kullananlar tarafından çok sık sorulmaktadır. Haftada 1 defa salla kazan yaparak hediye internet kazanmak isteyenler genelde hiç işine yaramayan hediyeler kazanmaktadır.

Turkcell salla kazan hilesi ile bedava internet kazanmak istiyorsanız sizlere ilk olarak aslında hile değil tamamen salla kazan internet taktikleridir. Tamamen yazılımsal olarak kişiye özel hediye veren salla kazandan bedava internet kazanmak için uygulamanız gereken yöntemler ayrıntılı olarak makalemizde bulabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Salla Kazan Hilesi

Sizlere kesin sonuç veren bazı salla kazan taktikleri hakkında bilgi vermek istiyorum. İnternet kazandırma ihtimali yüksek olan yöntemler ile internet kazanabilirsiniz. İşte salla kazan hileleri ve taktikleri;

Salla kazan uygulaması her hafta Cuma yenilenmektedir. Cuma günü ilk salla kazan yapanlar büyük olasılıkla internet kazanacaktır. Salla Kazan ile haftalık dağıtılacak bedava internet belli bir sayıya ulaştığında sistem diğer kullanıcılar biten internet yerine başka hediyeler verecektir. Kesinlikle cuma günü salla kazan yapın.

Hesabım uygulamasına girdikten sonra Salla Kazan tıkladığınızda telefonunuzu sallamayın ve sabit bir yere bırakın sistem otomatik olarak size bedava 1 gb internet verecektir. Deneme yanılmalara göre sallamayanlar daha fazla internet kazanmaktadır.

Salla kazan yapmadan önce uygulamayı telefonunuzdan kaldırıp tekrardan kurun ve giriş yaptıktan sonra salla kazan yaptığınızda hediye internet alabilirsiniz.

Yaptığım incelemelere göre eğer platinum müşteri iseniz torpilli oluyorsunuz ve salla kazandan kesinlikle internet kazanıyorsunuz. Ne kadar çok fatura öderseniz bedava internet alma olasılığınız yükselmektedir.

Salla Kazan Nedir? Nasıl Yapılır?

Salla Kazan Hangi Saatlerde İnternet Veriyor

Salla kazan yaparak internet kazanmak için genelde en uygun saatler sabahın erken saatleri ve gece yarısı olduğu görülmüştür. Mesai saatleri içerisinde salla kazan yapmak internet kazanma olasılığını oldukça düşürmektedir.

Turkcell salla kazan internet kazanma hilesi hakkında yorum kısmında diğer kullanıcıların yorumlarını okuyabilirsiniz.

Salla kazan hilesi var mı sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse; Aslında Turkcell salla kazan hilesi diye bir şey yoktur sadece yazılımsam bazı yöntemler vardır. Sizlerde salla kazan internet kazanmak için uyguladığınız yöntemleri yorum kısmına yazarak sitemizi takip edenlerle paylaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava 10 GB İnternet Kampanyası

 

Turkcell Salla Kazan Hangi Günler Yenilenmektedir?

Turkcell salla kazan her cuma güne yenilenmektedir.

Turkcell Salla Kazan da Platinum Müşterilerinin Ayrıcalığı Nedir?

Turkcell salla kazan platinum müşterilerine salla kazanda internet hediye etmektedir.

Turkcell Salla Kazanı Nasıl Kullanabilirim?

Turkcell uygulamasını telefonunuza indirerek kullanabilirsiniz.

8 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu