Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet💯

Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet kampanyası başladı. Turkcell Ramazan Kampanyası 2022 ile bu yıl abonelerine bolca hediyeler vereceğini resmi internet sayfasında duyurmuştur.

Her yıl abonelerine Turkcell Sahur Hediyesi adı altında ücretsiz internet ve dakika gibi çeşitli hediye paketler sunan Turkcell GSM operatörü 2022 yılında müşterilerine sunduğu eşsiz hediyeler sayesinde abonelerine büyük bir jest yaptı. Bu konumuzda sizlere Turkcell Ramazan Ayına Özel Kampanyası hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

Turkcell Ramazan Hediyesi Nasıl Yapılır?

Ramazan hediyesi her sene olduğu gibi Turkcell operatörünün kendi çıkartmış olduğu hesabım uygulaması olan yani Dijital Operatör uygulaması üzerinden verilmektedir. Uygulama telefonunuzda bulunmuyorsa Google Play Store veya AppStore mağazasına erişim yaparak anında uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan Turkcell Ramazana Özel İnternet sekmesine tıklayın ve açılan sayfada hemen katıl butonuna tıkladıktan sonra servis aboneliğiniz başlayacaktır. Kısa süre içerisinde gelecek bilgilendirme mesajının ardından hediye internet paketi hattınıza yüklenmiş olacaktır. Bu kampanyadan faturalı, faturasız veya hazır kart aboneleri katılım sağlayabilirler.

turkcell ramazan ayi bedava internetPin
Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet

Turkcell Ramazan Hediyesi 2023

Geçtiğimiz sene abonelerine Ramazan ayına özel sunulan Turkcell Ramazan 1 GB İnternet kampanyası tamamen yenilendi. 2023 yılı itibariyle 5 GB olarak değiştirilmiştir. Kampanyadan kazanacağınız 5 GB hediye internet paketini 30 gün boyunca Ramazan ayı sonuna kadar kullanabilirsiniz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Turkcell Sahur Kampanyası 2023

Ramazan ayına özel olarak sunulan Sahur Kampanyasıyla gece 12 den sabah 6 ya kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell Sahur Bedava İnternet kampanyası için hemen Turkcell Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak hediyenizi alabilirsiniz. Ayrıca online işlemler uygulaması üzerinden Salla Kazan yaparak garanti internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet

Kampanya Detayları

  • Ramazan ayına özel olarak sunulan ücretsiz internet kampanyasına sadece Dijital Operatör uygulaması üzerinden katılabilirsiniz.
  • Ramazan kampanyasına sadece bir kere katılım işlemi yapabilirsiniz.
  • Ücretsiz internet paketi bittiğinde veya zaman aşımına uğradığında kendi tarifeniz üzerinden ücretlendirilirsiniz.
  • Kazanılan hediye internet paketi veya farklı paketin kullanım süresi Ramazan ayı boyunca geçerlidir.
  • Kalan kullanım haklarınızı öğrenmek için KALAN yazıp 2222 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Ramazan Ayı Bedava İnternet 2023 konumuz buraya kadardır. Ramazan ayının herkese sağlık, bolluk ve bereket getirmesini diliyorum. Aklınıza takılan soruları veya yapamadığınız yerleri yorum kısmına tıklayıp bizlere yazabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular📌

Turkcell 10 GB bedava internet nasıl yapılır?

10GB bedava internet için 10GB ek yazıp 2222‘ye göndermeniz gerekmektedir. Katılım ücretsizdir.

Yorum yapın