Turkcell

Turkcell Puan Sorgulama, Cihaz Puanı Öğrenme ve Yükseltme

Turkcell Puan Sorgulama, Cihaz Puanı Öğrenme ve Yükseltme; Son zamanlarda GSM şirketleri kampanyalarına cep telefonu alabilme imkanını da koymuştur. Turkcellde de cihaz sahibi olmanın kolay yollarından biri puan sistemidir. Son zamanlarda yapılan yeniliklerle artık teknolojik aletlere taksit yapılmıyor. Bu problemden dolayı neredeyse tüm operatörler faturalı tarifeye ek cihaz satışı yapıyor.

Eğer hattınız turkcell ise siz de kolay bir şekilde Turkcell Telefon almak için puan sorgulaması yapıp istediğiniz telefona kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. 

Turkcell Akıllı Telefon Puanları arttıkça ve siz biriktirmeye devam ettikçe satın alabileceğiniz cihazların da markasında ve modelinde yükselmeler oluyor. Örnek verecek olursak şuan en gözde telefon markaları arasında yer alan İphone serisinin en iyi modelini yüksek puanınız varsa kolay bir şekilde alabilirsiniz. Yani ne kadar fazla puanınız varsa o kadar iyi bir durumdur. Puanınızın yükselişine göre yüksek model cihazları alabilirsiniz. 

Turkcell Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır? Günlük, Haftalık ve Aylık Paketler

Turkcell Financell Nedir

Turkcell financell BDDK tarafından verilen yetki ile kredi ve ürün sağlamak amacı ile faaliyette bulunan bir finans kuruluşudur. Turkcell financell ile kontratlı cihaz alan müşterilere Turkcell tarafından kredi sağlanarak diledikleri cihazı almaları sağlanır.

Turkcell Biriken Puanlarla Telefon Alma

Turkcelliyseniz ve puan biriktirerek telefon ya da cihaz almak istiyorsanız ilk olarak faturasız hatlarda cihaz alımı yapılmadığını bilmeniz de fayda var. Puan biriktirebilmeniz için adınıza faturalı hattınızın olması ve belli bir süre kullanmış olmanız gereklidir.  Aynı zaman da puanlarınızın gözükebilmesi ve puan birikiminin durmaması için faturalı hat kullanırken adınıza kullanılan tüm faturalarınızı ödeme zamanında ya da ödeme zamanından önce ödemeniz gerekmektedir. Aksi bir durum söz konusu olduğunda puan birikiminiz kesintiye uğrayabiliyor. 

Puan biriktirerek cihaz alma kampanyasından faydalanmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey, operatörünüzün size sunduğu fiyat bakımından yüksek bütçeli tarifelerinden herhangi birini yaklaşık olarak 4 – 6 ay kadar kullanmanız ve kullanırken de faturalarınızı zamanın da ya da zamanından önce ödemeniz yeterlidir.

Turkcell Kredi Puanı Nasıl Sorgulanır

Birikmiş olan puanınızın durumunu öğrenmek ve detaylı bir şekilde bilgi almak için, Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayıp kolay bir şekilde puan sorgulatabilirsiniz. Ya da aramak yerine size en yakın Turkcell Cep Merkezine gidip puan sorgulaması yaparak da oldukça hızlı bir şekilde puanınıza uygun size sunulan cihaz kampanyalarından kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Turkcel puan sorgulama telefon almak için gerekli puan sistemidir. Turkcell puanınız ne kadar yüksekse alacağınız telefon kalitesi ona göre değişmektedir.

Çok sık sorulan sorulardan biri olan turkcell puanı nasıl yükselir sorusuna cevap vermek gerekirse düzenli fatura ödemeniz puanın yükselmesinde en büyük etkendir.

Kredi sorgulama SMS ile öğrenmek mümkün değildir. En yakın işlem merkezine gidip kimliğiniz ile kredi limitinizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell Puan Öğrenme ve Telefon Alma

Örneğiniz Türkcell kremi limitiniz sorgulama sonucu 5000 puan çıkarsa alacağınız cihaz yada telefon en fazla 5000 bin tl olacaktır. Almak istediğiniz akıllı telefon 5000 bin tl üstünde ise kalan ücreti peşin yada kredi kartı ile ödeyerek Turkcell den taksitli telefon alabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

Turkcell Puan Öğrenme

Turkcell cihaz puanı öğrenmek için Turkcell İletişim Merkezine giderek sorgulama yapabileceğiniz gibi Turkcell hat sahipleri Turkcell Dijital Operatör Uygulaması üzerinden Dijital Mağazaya girerek öğrenmeleri mümkün. Dijital Mağaza üzerinden telefonları incelediğinizde puanınıza uygun telefonlar otomatik olarak taksitli olarak karşınıza çıkacaktır. Faturaya ek taksitli telefon almak istiyorsanız sizde hemen Turkcell dijital operatör uygulamasını telefonunuza indirerek Dijital Mağaza üzerinden telefonunuzu hemen faturaya ek taksitli olarak alabilirsiniz.

turkcell cihaz puanı sorgulama

Turkcell Cihaz Puanı SMS ile Sorgulama

Genelde faturaya ek taksitle telefon almak isteyenler en çok merak ettiği sorulardan biride Turkcell cihaz puanım kaç sorusudur. Turkcell Mağazalarına gitmeden SMS yada Mesaj ile puan sorgulaması şu an için yapılmamaktadır. Puan sorgulaması için Turkcell Mağazalarına T.C. kimlik kartınız ile gitmeniz gerekmektedir.

Turkcell Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Turkcell Cihaz Puanı Nasıl Yükseltilir

Turkcell cihaz yükseltmek için düzenli olarak fatura ödeme en önemli noktalardan biridir. Güvenilir müşteri olmak için zamanında faturalarını ödemeniz puanınızın hızlıca yüklemesine destek olacaktır. Turkcell Platinuma geçmek yada yüksek size ek puan kazandırmaz. İşte puan yükseltmek için yapmanız gerekenler.

  • Düzenli olarak faturalarınız ödemek 1 gün bile gecikme olmamasına dikkat edin
  • Turkcell puan hesaplaması 6 aylık olduktan sonra başlar
  • Puanınız birden yükselmez aylık olarak eklenerek yükselir
  • Birden fazla hattınızın olması daha hızlı puan kazanmanızı sağlar

Turkcell Financell puanı nasıl yükseltilir diyorsanız faturanızı düzgün ödemenizin yanında 1 gün bile geç ödememiz çok önemlidir. Düzensiz fatura ödemesi puanınızın düşmesine neden olacaktır.

Turkcell Telefon Almak İçin Puan Sorgulama

Turkcell fatura ek cihaz almak için puan sorgulama işleminde bulunmak istiyorsanız Turkcell Mağazalarında giderek sorgulama yapmanız gerekmektedir. Sorgulama işleminde T.C. kimlik numaranız sistem tarafından sorgulanacak ve size verilecek puan ile telefon almanız sağlanacaktır.

Her 1 puan 1 TL olarak hesaplanacaktır. Örneğin 8000 puanınız varsa 8000 TL kadar olan telefonları alabilirsiniz. Eğer beğendiniz telefon 8000 TL yüksel ise üstünü nakit yada kredi kartı ile ödeyip almanız mümkün.

Turkcell Cihaz Puanları Ne Zaman Güncellenir

Turkcell cihaz puanları sistem tarafından otomatik olarak her ay güncellenir. Cihaz puanları her ayın 15’inde otomatik olarak güncellenerek sitemde görülür.

turkcell cihaz puanı öğrenme

Turkcell Puan İle Telefon Alma

Peşin telefon almak istemeyenler yada bütçesini zorlamadan telefon almak isteyenler genelde faturaya ek taksitli telefon almak istemektedirler. Turkcell puan ile telefon alma hem sizin dilediğiniz telefonu taksitle almanız hem de dilediğiniz modeli seçmenizi sağlayacaktır.

Günümüzde bir çok kişi artık peşin yada kredi kartı ile telefon almak yerine turkcell cihaz puanı ile telefon almaktadır.

Turkcell telefon almak için puan sorgulama, Turkcell cihaz almak için kredi sorgulama, Turkcell puanımı nasıl öğrenebilirim hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.  Turkcell puan ile nasıl telefon alırım yada Turkcell puanımı nasıl öğrenirim hakkında kullanıcı yorumlarını okuyabilir yada yorum yapabilirsiniz.

 

Turkcell Cihaz Puanları Hangi Zaman Aralığında Yenilenmektedir?

Turkcell cihaz puanları sistem tarafından her ayın 15 inde otomatik olarak yenilenmektedir.

Turkcell Financell in Müşterilerine Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

Turkcell Financell ile cihaz alan bireylere kredi yetkisi sunularak istedikleri cihazı alabilmelerine olanak sağlanmaktadır.

Turkcell Superonline Modem Kullanım Ücreti Ne Kadar Oldu?

19 TL modem kullanım ücretidir.

15 Yorum

  1. Örneğin Turkcell puanımız 4.500 ise 4.500 tl ye kadar mı ücretsiz telefon alabiliriz puanların toplamı ne kadar ise o kadar mı alacak olduğumuz telefon ücretsiz olucak değil mi faturaya ek bi yansıma olucak mı sonra yine aylık olarak herhangi bir ücret ödeyecekmiyiz bilgi verirseniz memnun olurum

  2. Ben 2019 da faturalıydım 2020 de faturasız oldum şimdi tekrar faturalı oldum daha önceki puanların duruyormu acaba

  3. 27 hattım var 100 günde 12000 puan yüklendi faturam çıkar çıkmaz gidip yatırıyorum ortalama 1400 tele geliyor 2 cihaz aldım pazartesi 2400 tele yatırıcam bygün fatura kesim tarihi ortalama ne kadar puan yüklenir tekrar

  4. ya ben 1 tane taksit geç kalmış yatırdım ama puanımı 0 yapışlar ne zaman yükleri acama

  5. 2cihazım var 3çürü almak istiyorum puanım5200 ama kredi sorgusu yapılmıyor hata veriyor neden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu