Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası başladı. Faturalı hat sahiplerini için hazırlanan Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB kampanyasıyla bireysel ses hattı sahibi aboneler her fatura ödeme işleminde hediye 5 GB internet paketi kazanmaları mümkündür.

turkcell otomatik odeme talimati kampanyasiPin
turkcell otomatik ödeme talimatı kampanyası

Oldukça yoğun ilgi gören bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.

Her geçen gün farklı kampanyalar sunarak abonelerine çeşitli hediyeler sunan Turkcell GSM operatörü son çıkartmış olduğu bu kampanya sayesinde hem faturalarınız otomatik olarak ödenecek, hemde otomatik ödenen faturalar karşılığında hediye internet paketi kazanacaksınız.

Bu konumuzda sizlere otomatik ödeme talimatı verme, iptal etme veya hediye internet kazanma yöntemlerini anlatacağız.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası

Hemen Online İşlemler Uygulamasını açarak İşlem Merkezi sekmesine tıklayın ve açılan sayfada işlem merkezi butonuna tıkladıktan sonra otomatik ödeme talimatı sayfasına geçiş yapın. Burada kredi kartı veya debit kart bilgilerinizi dolduracağınız kısmı bulabilirsiniz. Kart bilgilerinizi girdikten sonra otomatik ödeme talimatı işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca diğer hatlar seçeneğine tıklayıp başkasının adına kayıtlı hatlar içinde otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Banka kartı kullananlar ise otomatik ödeme talimatı işlemlerini internet bankacılığı kanalı üzerinden yapması gerekmektedir.

Alternatif olarak 532 veya 0532 532 00 00 numarasını arayıp sesli yanıt sistemi talimatı verebilirsiniz. Bunlarla uğraşamam diyorsanız telefonunuzun SMS kısmına gelerek OTO yazıp 2222 numarasına SMS göndererek müşteri hizmetlerinin sizi aramasını isteyebilirsiniz.

Bu Konularda İlginizi Çekebilir

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Hediye İnternet

Faturalı Turkcell hattınıza otomatik ödeme talimatı vererek hediye internet paketi kazanmak çok kolay. Yukarıda bulunan adımları tamamladıktan sonra otomatik talimatı ile her ödenen faturanız karşılığında 5GB internet kazanabilirsiniz. Kampanyanın şuan için herhangi bir süresi bulunmamaktadır. Otomatik ödeme talimatının devam ettiği her ay için hediye internet paketi kazanmanız mümkündür.

Turkcell Otomatik Fatura Ödeme Talimatı İptali

Otomatik fatura ödeme talimatını iptal etmek istiyorsanız talimat işlemini hangi kanallardan verdiyseniz oradan yapmanız gerekmektedir.

Turkcell Online işlemler uygulaması üzerinden talimat verdiyseniz uygulamaya giriş yaparak İşlem Merkezi ve Faturalarım sekmesine tıklayıp Otomatik Ödeme Talimatı sayfası üzerinden iptalini yapabilirsiniz. Kredi kartınızla veya Banka Kartınızla talimat verdiyseniz müşteri hizmetlerini arayıp anında ödeme talimatını iptal edebilirsiniz

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Verdim İnternet Gelmedi

Otomatik ödeme talimatı tamamlandıktan sonra hediye internet paketiniz Turkcell Hediye Havuzunda kullanıma açık olarak bekletilmektedir.

Hediye internet paketinizi hemen almak için Dijital Operatör Hediye Havuzu sekmesine tıklayıp hattınıza anında gönderebilirsiniz. Hediyeniz havuzda 30 gün süre boyunca bekletilecektir. Dilediğiniz zaman hattınıza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası 2023konumuz buraya kadardır. Aklınıza takılan her türlü soruyu aşağıda bulunan yorum kısmına yazarak bizlere gönderebilirsiniz.

YouTube video
Yorum yapın