reklam
Turkcell

Turkcell Lifecell Nedir? Paketler ve Avantajları Nelerdir?

Turkcell Lifecell Nedir, Paketler ve Avantajları Nelerdir? Ülkemizde en çok abonesi bulunan operatör Turkcell dir. Turkcell paketleriyle fark yaratmaya devam ederken aynı zamanda yeni kampanyalarıyla da müşterilerini cezbediyor… Turkcell’in müşterilerine sunduğu özel servislerden biri olan Lifecell; bol bol internet ve dakika hakkına ek olarak, müzik ve video klip, eğlence olanakları, dizi, film, dergi ve gazete seçenekleri ile abonelerine çok çeşitli fırsatlar sunmaktadır.

İnternet üzerinden hizmet veren Turkcell Lifecell, yeni nesil bir dijital operatör markası olarak özellikle son dönemde kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaktadır. Turkcell’in faturalı hat kullanıcılarına sunduğu Lifecell paketler ve süper fırsat seçeneği ve daha fazlası için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz!

Turkcell Lifecell Nedir

Turkcell müşterilerine özel olarak sunulan teknolojiyi tek çatı altından toplayan lifecell daha fazla internet sunan paketlerden biridir. Turkcell tarafından hayata geçiren lifecell teknolojiyi ve yeniliği yakalamak daha kaliteli hizmet sunmak adına kendini durmadan geliştiren hizmetlerin başında yer almaktadır.

Faturalı Hatlara Nakit Kredi Veriyor Mu? Faturalı Hatta Anında Kredi

Turkcell Lifecell Paketleri ve Kampanyaları

Turkcell lifecell paketileri oldukça cazip kampanyalar sunmaktadır. Lifecell avantajları için sizlere lifecell paketleri hakkında bilgi vermek istiyorum.

Lifecell + Ekstra Kampanyası

8GB internet, 1000 dakika fırsatını aylık 49.90 TL’ye sunan Lifecell Ekstra paketi ile;

 • Fizy’de 5 GB internet,
 • Dergili’te 1GB İnternet
 • Sosyal Paylaşım Ağlarında 2 GB internet,
 • TV+ geçerli 5GB internet,
 • BİP’ler arası dilediğiniz kadar mesajlaşma ve arama fırsatı

Lifecell Eko Kampanyası

Aylık 5 GB internet ve 1000 dakika konuşma fırsatı sunan eko paketinin fiyatı aylık ortalama 34.90 TL’dir. Paketin sunduğu fırsatlar ise şöyle;

 • Fizy’de 5 GB internet,
 • Dergili’te 1GB İnternet
 • Sosyal Paylaşım Ağlarında 2 GB internet,
 • TV+ geçerli 5GB internet,
 • BİP’ler arası dilediğiniz kadar mesajlaşma ve arama fırsatı
 • Tarife yurtdışında da geçerlidir.

Lifecell Sarı Günler Kampanyası

Aylık 7.5 GB internete ek olarak uygulamalarda geçerli internet, her yöne 1000 dakika konuşma ve her yöne 100 SMS seçeneği sunan paketin aylık ücreti ortalama 65 TL’dir. Pakete geçmek için LIFECELLSARIGUNLERPLUSS yazıp 2200’e SMS gönderebilirsiniz.

Lifecell Bol Kampanyası

Sosyal paylaşım ağlarında geçerli 2GB , Lifebox’a bağlanmak için geçerli 5 GB, TV+’ta geçerli 5GB, Dergilik’te geçerli 5 GB, Fizy’de geçerli 5G, her yöne 1000 dakika konuşma, her yöne 100 SMS ve aylık toplam 10 GB kullanım hakkı tanıyan bu kampanyanın aylık paket ücreti ortama 59.90 TL’dir.

Lifecell Avantaj Kampanyası

Her yöne geçerli 1000 dakika arama, her yöne geçerli 100 SMS, Lifebox’ta kullanabileceğiniz 5 GB internet, sosyal paylaşım ağlarında geçerli 2 GB, Dergilik’te kullanabileceğiniz 1 GB, Fizy’de kullanabileceğiniz 5 GB, TV+’da geçerli 5GB internet hakkı tanımlayan bu paketin aylık ücreti ortalama 39.90 TL’dir.

Lifecell Fırsat Süper Kampanyası

Sosyal paylaşım ağlarında geçerli 2GB, TV+’da geçerli 5GB, Fizy’de geçerli 5GB, Lifebox’da geçerli 5GB ve Dergilik’te geçerli 1 GB internet, her yöne 100 SMS ve her yöne 750 dakika konuşma hakkı tanımlayan bu paketin aylık ücreti ortalama 39 TL’dir.

Vodafone Faturalı Paketler ( Güncel Tarifeler )

Lifecell Fırsat Ekstra Kampanyası

Fizy’de kullanabileceğiniz 5GB internet, Lifebox’ta kullanabileceğiniz 5GB internet, Dergilik’te kullanabileceğiniz 1GB internet, Twitter ve Facebook’ta kullanabileceğini 2GB internet, her yöne 100 SMS ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı tanımlayan bu paketin aylık ücreti ortalama 54 TL’dir.

Lifecell Fırsat Maksi Kampanyası

Aylık 49 TL’ye abone olabileceğiniz Lifecell Fırsat Maksi Kampanyası dahilinde; her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 100 SMS ve uygulamalarda geçerli internet fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İnternet kullanımı; Fizy’de 5GB, Dergilik’te 1 GB, TV+’da 5GB ve sosyal paylaşım ağlarında 2GB şeklindedir.

Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası

Lifecell İlk Hattım Mini Yıllık Katlama Abonelik Kampanyası aylık ücreti ortalama 25 TL’dir. Her yöne 100 SMS ve her yöne 500 dakikaya ek olarak, uygulamalarda geçerli 5 GB internetin tanımlandığı bu paket, 8-14 yaş aralığındaki çocuklara özel olarak hazırlanmıştır.

Lifecell Ekstra Maksi Kampanyası

Yurtiçi yapacağınız aramalarda geçerli her yöne 1000 dakika, her yöne 100 SMS, BİP’ten BİP’e geçerli görüşmelerde 1000 dakika, Sosyal paylaşım ağlarında geçerli 2 GB internet, Lifebox’da geçerli 15 GB internet, TV+’da geçerli 20 GB internet, Dergilik’te geçerli 5 GB internet, Yaani’de geçerli 3 GB internet ve Fizy’de geçerli 5 GB internet hakkı tanımlayan paketin ücreti aylık ortalama 79 TL’dir.

Lifecell Platinum 5 GB Kampanyası

Lifecell Platinum 5G Kampanyası; faturalı tarifenize ek olarak hattınıza 12 ay boyunca aylık 5 GB internet Turkcell Platinum ayrıcalıkları sunar. Aylık ücreti ortalama 39 TL’dir.

turkcell'in iştiraki lifecell ukrayna'da ihale kazandı -

Lifecell Hadi Paketleri

Hadi İzle, Hadi Dinle, Hadi Keşfet, Hadi Paylaş paketlerinden oluşan ve aylık 10 GB internet hakkı sağlayan Lifecell Hadi Paketlerinin detayları şöyle;

 • Youtube, İzlesene ve TV+’ı kapsayan Hadi İzle paketi 25 TL
 • Dergilik, Hadi Yarışması, Yandex Navi ve Yaani’yi kapsayan Hadi Keşfet paketi aylık 25 TL
 • Apple Music, Spotify ve Fizy’yi kapsayan Hadi Dinle paketi aylık 25 TL
 • Whatsapp, Twitter, Facebook ve Instagram’ı kapsayan Hadi Paylaş paketi aylık 25 TL

Lifecell UP 7 Paketi

Uygulamalarda geçerli 25 GB internet, seçeceğiniz 1 uygulamada geçerli 5 GB internet, her yöne 750 dakika konuşma ve BİP’ten BİP’e yapılan aramalarda geçerli 1000 dakikayı kapsayan bu paket, yıllık aboneliklerde aylık 61 TL ve aylık aboneliklerde 81 TL’dir.

Lifecell Up 5

Her yöne 750 dakika konuşma, BİP’ten BİP’e yapılan aramalarda geçerli 1000 dakika, uygulamalarda geçerli 25 GB, diğer kullanımlarda tanımlanan 5 GB ve seçeceğiniz 1 uygulamada geçerli 5 GB interneti kapsayan bu paket, yıllık aboneliklerde aylık 51 TL ve tek seferlik aboneliklerde aylık 72 TL’dir.

Lifecell Up 3 Paketi

Her yöne 750 dakika konuşma, BİP’ten BİP’e yapılan aramalarda geçerli 1000 dakika, uygulamalarda kullanabileceğiniz 25 GB, diğer kullanımlar için 3 GB internet bu paketin ücreti, yıllık aboneliklerde aylık 41 TL ve tek seferlik aboneliklerde aylık 62 TL’dir.

Lifecell Mega Mix Paketi

Seçeceğiniz 10 uygulamayı dilediğince kullanabileceğiniz bu pakette, ek 3 GB internet paketi ve her yöne 500 dakika arama hakkı tanımlanmaktadır. Ek ücret ödemeden Lifebox, Yaani, TV+, Dergilik, Fizy, BİP üyeliği de tanımlanan bu paketin ücreti, yıllık aboneliklerde aylık 100 TL ve tek seferlik aboneliklerde aylık 109.90 TL’dir.

Lifecell Super Paketi

5 GB internet hakkı, uygulamalarda geçerli 50 GB internet hakkı, her yöne geçerli 1000 dakika ve BİP’ten BİP’e sınırsız konuşma hakkı tanımlayan bu paketin ücreti, yıllık aboneliklerde aylık 78 TL ve tek seferlik aboneliklerde aylık 110 TL’dir.

Lifecell Extra Paketi

7GB internet hakkı, uygulamalarda geçerli 50 GB internet, BİP’ten BİP’e sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkı, her yöne aramalarda geçerli 1000 dakikadan oluşan bu paketin ücreti, yıllık aboneliklerde aylık 88 TL ve tek seferlik aboneliklerde aylık 119 TL’dir. 

Türk Telekom İnternet Paketleri ( Güncel Paketler )

Turkcell Lifecell Bedava İnternet

Turkcell Lifecell bedava internet kampanyası kapsamında Lifecell ilk hattım abonesi olanlar dergilikte çocuk kategorisinde aylık 3 tane 3 dergi indirme hakkı ücretsiz olarak tanımlanacaktır. 1 ay içerisinde ücretsiz olarak 3 dergi indirin herkes 1 ay boyunca kullanabilecekleri 1 GB ücretsiz olarak hatlarına tanımlanacaktır.

Turkcell Lifecell Nasıl Geçilir

Turkcell Lifecell geçiş yapabilmek için size en yakın Turkcell iletişim merkezine gidebilir yada turkcell müşteri hizmetleri numarası olan 532 numarası arayabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Müşteri Hizmetleri Numarası

Turkcell Lifecell Müşteri Hizmetleri’ne 532’yi tuşlayarak arayabilir veya BiP’teki Lifecell Müşteri Hizmetleri kanalından mesajlaşarak yardım alabilirsiniz.

Turkcell Lıfecell Nasıl İptal Edilir

Turkcell Lifecell üyeliğini iptal etmek için Turkcell mağazalarına gidebilir yada Lifecell 532 müşteri hizmetlerini arayarak iptal edebilirsiniz. Paketinizi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir veya başka bir tarife ya da pakete geçme talebinde bulunabilirsiniz. Paketinizi iptal ettirdiğinizde o ay içinde kullanmadığınız dakika ve internet kullanımınız fatura kesiminizde silinir ve iptal talebiniz (veya tarife/paket değişiklik talebiniz) fatura kesiminizden itibaren geçerli olur.

 

Turkcell Lifecell Paketlerinden Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Türkcell Lifecell paketlerinden müşteri hizmetlerini arayarak ya da Turkcell bayilerine giderek talebinizi oluşturup yararlanabilirsiniz.

Turkcell Çağrı Bekletme Nasıl Aktifleştirilir?

Turkcell de gelen çağrıları bekletmek için *43# yi tuşlamanız yeterlidir.

Turkcell Kullanıcısı Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilir?

532 yi arayarak bağlanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu