Turkcell

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi

Turkcell Lifebox Bedava İnternet Hediyesi; Ülkemizde en çok abonesi olan Turkcell, kampanya ve tarifelerini bu yıl da çeşitlendirmiştir. Turkcell, tüm müşterilerine yönelik kampanyalarını yenilemeyi sürdürüyor diyebiliriz… Turkcell lifebox da bedava internet faturalı ve faturasız hat sahiplerine yönelik hediye internet kampanyalarından biridir. Fotoğraf ve Rehber yedekleme hizmeti olan Lifebox ile telefonunuzdaki resimleri, videoları ve rehberini yedekleyerek saklayabilirsiniz.

Turkcell lifebox bedava 5 GB internet kampanyası ile sizlere lifebox kullanımlarında hediye 5GB internetten faydalanabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell 5 GB Hediye İnternet Kampanyası

Kullandığınız dosya aktarımı ve yedekleme işlemi için mobil tarifenizden bu işlemi gerçekleştirdiğinizde internet paketinizden harcama yaparak hem kotanızı be hem de internet hızınızın düşmesine neden olabilir. Eğer dosya, resim yada video aktarımı yapıyorsanız Turkcell’in hediyesi bedava interneti kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz.

Turkcell Lifebox depolama uygulamasını kullanarak veri ve dosya aktarımı için hediye 5 GB interneti kullanabilirsiniz.

Lifebox uygulamasını Google Play ve AppStore’den indirerek üyelik işlemini gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz olan bütün abonelere sunulan hem 10 GB saklama alanı hem de 5 GB hediye internet kullandığınızda ek olarak sizin paketinizden değil sadece hediye internet paketinden harcama yapar.

Fotoğram, video ve veri aktarımı için Lifebox kullanarak hem kotanız düşmez hem de hızınız. Her ay ücretsiz olarak otomatik yenilenir.

Bireysel faturalı ve Kurumsal faturalı paketlerde “lifebox kullanımlarında geçerli ”aylık 10 GB saklama alanı faydası ve lifebox kullanımında geçerli 5GB internet her fatura döneminde hediye edilecektir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim

Turkcell Lifebox bedava internet kampanyasına SMS ile katılım mümkün değildir. Turkcell mağazaları yada Müşteri Hizmetlerini arayarak katılım gerçekleştirebilir yada iptal edebilirsiniz.

Superbox Cayma Bedeli Taahhüt Sorgulama ve Bozma

 

Turkcell Lifebox Nedir?

Bulut depolama sistemi olarak hizmet vermektedir.

Turkcell Lifebox Müşteri Numaranızı Nasıl Öğrenebilirsiniz?

Turkcell lifebox müşteri numaranızı öğrenmek için 532 ya da 0532 532 00 00 ı aramanız gerekmektedir.

Turkcell Yeni Hat Fiyatı Nedir?

400-500 TL arası

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu