reklam
Turkcell

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

En Uygun Turkcell Konuşma Paketleri

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler ); Günümüzde her ne kadarda internet paketleri daha revaçta olsa da konuşma paketleri de ilgiyle takip edilmektedir. Konuşma paketi bitenler hemen dakikası daha fazla olan paketler için başvuruda bulunmaktadır. Turkcell konuşma dakika paketleri ile Turkcell avantajlar dünyasına adım atabilirsiniz! Turkcell, tarifeleri içinde faturalı hat, hazır kart veya yeni abonelere özel cazip avantajlar var!

Turkcell Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama ve Hesaplama

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri, kullanıcı memnuniyetine fazlaca önem veren Turkcell sadece hepsi bir arada paketler değil, müşterinin istediği tekli Turkcell konuşma paketlerini de en uygun ve en cazip fiyat seçeneği ile müşterilerine sunuyor. Bunların yanında Turkcell başlattığı bir çok kampanya sayesinde de ücretsiz dakika hediye ediyor.

Faturalı Turkcell Konuşma Dakika Paketleri

Turkcell Konuşma Paketleri:

 • Bol 3: Turkcell bu paket seçeni ile size her yöne konuşabileceğiniz 1000 DK konuşma ve yanında 3 GB internet veriliyor. Paketin yıllık abonelik ücreti aylık 34.90 TL, sadece bir aylık abone olursanız 49.90 TL’dir.
 • Yıldız 5: Turkcell Yıldız 5 paketi ile ayda 1000 DK konuşma ve 5 GB internetin keyfini çıkarın. Pakete yıllık abonelik yaparsanız paket ücreti aylık 59.90 TL, sadece bir aylık abone olursanız 84.90 TL oluyor.
 • Akıllı 1500DK: İçeriğin bol Turkcell paketi ile konuşmanın keyfini doya doya yaşayın. Bu paket ile her yöne 1500 DK bol bol konuşma, 100SMS ve 100MB internete sahip olun. Bu paketin yıllık abonelik paket ücreti aylık 32 TL, sadece bir aylık abone olursanız 47 TL’ye geliyor.
 • GNÇ Mega 3 GB Eko: GNÇ Mega 3GB Eko paketinin bol içerikleri ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın! Bu paket ile her yöne kullanabileceğiniz 1000 DK konuşma, 3 GB internet ve İnstagram’da kullanabileceğin tam 3 GB internetin keyfini sürün. Bu pakete yıllık abone olursanız aylık 39.90 TL, sadece bir aylık abone olursanız 54.90 TL ödeyeceksiniz. Ayrıca sınırsız BiP ve WhatsApp’ta sınırsız mesajlaşın!

Turkcell Faturasız Ek İnternet Paketi

Yeni Turkcell’li Olmak İsteyenlere Özel Paketler:

 • Süper Fırsat 1500DK: Süper Fırsat 1500DK paketi sayesinde ayda 1500 DK konuşma, 100 SMS ve 100 MB internete, yıllık abone olarak her ay 34 TL ödeyin.
 • Platinum 60: Platinum 60’ın her yöne 2000 dk ve 30 GB normal + 30 GB sosyal medya interneti dahil bol içerikleri ile kaliteyi yaşayın. Üstelik yıllık abone olursanız aylık 139 TL ödeyeceksiniz.

Faturalı Tarifeler:

 • Dev Ek 1000 Dakika: Dev Paketler ile birlikte kullanabileceğiniz tarifenize ek 1000 dakikaya sadece 35 TL ödeyerek sahip olun.
 • Akıllı 1500DK Paketi: Turkcell Akıllı 1500DK paketi sayesinde her yöne 1500 DK konuşma, 100SMS ve 100MB internet ile iletişiminiz kopmasın. Üstelik yıllık abonelik yapanlar için 32 TL cazip fiyatı ile sizlerle!
 • Rahat Süper 1500DK: Rahat Paketlerin özgür dünyası ile dilediğiniz zaman paketinizi alarak kullanmaya başlayın. Üstelik bu paketlerde aşım derdi ve taahhüt de yok! Bu paket ile her yöne 1500 DK, 500MB internet ve yine her yöne kullanabileceğiniz 1000 SMS, Dergilik Midi aboneliği ile Dergilik uygulamasında geçerli 1 GB internet hattınıza tanımlanır. Paketin aylık abonelik ücreti ise 35.90 TL’dir.
 • Platinum Plus 25: Alacağınız bu paket ile her yöne 2000 dk + Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, 25 GB ve sadece sosyal medyada geçerli +5 GB internete; yıllık abonelere özel 149.90 TL fiyat ile sahip olun.

Turkcell Rahat Yurt Dışı Paketleri:

 • Rahat Alo Avrupa: Bu paket ile sadece 18 TL’ye Avrupa’daki yakınlarınızı tam 1 saat doya doya konuşabiliyorsun. Üstelik 30 gün boyunca geçerli paketinizde cep ve sabit hat ayrımı yok! Avrupa’daki tüm cep ve sabit operatörlere yapacağınız aramalar için geçerli oluyor!
 • Rahat Alo Kıbrıs: Bu paket ile sadece 25 TL’ye Kuzey Kıbrıs’ın tüm cep ve sabit operatörlerini tam 1 saat rahatlıkla arayın.

turkcell bedava i̇nternet - memur hukuku kamu haberleri

Hazır Kart Turkcell Konuşma Dakika Paketleri

Hazır Kart kullanan ve Turkcell Konuşma Dakika Paketlerinden yararlanmak isteyenler için de bir çok avantajlı teklif sunuluyor:

 • Gülümseten 6 GB: Hazır Kart tarafından sunulan Gülümseten Paketler Kampanyası kapsamındaki Gülümseten 6 GB Paketi sayesinde 4 hafta boyunca 50 TL‘ye yurt içi her yöne tam 1000 dakika + 1000 SMS + 6 GB internet + Dergilik Mini aboneliği ve Turkcell Dergilik’te geçerli 1GB + sadece BiP’te geçerli 5GB internet + Mini TV+ paket aboneliği ve sadece TV+’ta geçerli 5GB internetin tadını çıkarın.
  Bu paketi satın almak için Gulumseten 6 GB yaz 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterli oluyor.
 • Dev 16 GB: Hazır Kart Faturasız Dev Paketler Kampanyası ile sadece 99 TL‘ye 3 ay boyunca 16 GB internetin keyfini sürebilir, sevdiklerinizle tam 5000 dakika konuşup 5000 SMS atabilirsiniz. Üstelik paketinize Dergilik, BiP, TV+ ve Lifebox da dahil.
  Dev 16 GB paketinden yararlanabilmek için yapmanız gereken hemen Dev 16 GB yaz 2200’a kısa mesaj göndermek! Böylece paketinizi 3 ay boyunca rahat rahat kullanmaya başlayabilirsiniz.

Yurt Dışını Arama Paketleri:

 • Alo Dünya 1 Saat: Bu paket ile sadece 59 TL’ye yurt dışındaki yakınlarınızı tam 1 saat arayabilirsiniz. Üstelik 1 ay boyunca geçerli paketinizde cep veya sabit hat ayrımı da yapılmıyor.
 • Albaraka Hac Umre Paketi: Albaraka Türk Hicaz Kart sahibi olan Turkcell müşterilerine özel olarak hazırlanan Hac ibadetleri ve Umre ziyaretlerinde kullanabilecekleri Suudi Arabistan’da 90 gün geçerli 150 dakika (125dk gelen, 25dk giden arama),100 MB ve BiP’te geçerli 5GB internete, ayda 59.65 TL ödeyerek sahip olun.Turkcell konuşma dakika paketleri ile Turkcell avantajlar dünyasına adım atabilirsiniz! Turkcell, tarifeleri içinde faturalı hat, hazır kart veya yeni abonelere özel cazip avantajlar var!


Ayrıca bakınız:

Turkcell Faturasız Konuşma Paketleri 

Turkcell İnternet Paketleri 

 

Turkcell Konuşan Paket Kaç TL?

Konuşan paketi 15 TL’ye 200 dakika vermektedir.

Turkcell Konuşan Paketten Hangi Yaş Yararlanabilir?

60 yaş üstü Turkcell kullanıcıları bu paketten faydalanabilirler.

Turkcell Superonlineda Modem İçin Ücret Alınıyor mu?

Modem abonelik boyunca ücretsizdir.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu