Teknoloji Haberleri

Turkcell İkinci El Telefon Alma ve Satma

Turkcell İkinci El Cihaz Alma ve Satma 2023; Turkcell kullanıcıları telefon alırken herhangi bir kampanya olup olmadığını merak etmektedir. Turkcell müşterilerine farklı farklı kampanyalar sunarken bu sefer de ikinci el telefon alma ve satma imkanı vermektedir. Turkcell kullanıcılarına özel olarak sunulan bu hizmet kapsamında kullanıcılar kullandıkları ikinci el telefonları değerinden satma fırsatına sahip olur. Aynı şekilde Turkcell kullanıcıları yine satışa çıkartılan ikinci el telefonları arasından dilediği modeli tercih ederek satın alabilir.

Turkcell kullanıcıları Türkiye’nin hemen her yerinen sunulan bu telefonları tercih edebilir ve güvenli bir şekilde kullanabilir. Turkcell bünyesinde gerçekleştirilen bu hizmet kapsamında ikinci del değer i taşıyan telefonlar kullanıcılara sunulur ve birçok kullanıcının uygun fiyatlar ile bu telefonlara sahip olması sağlanır.

Turkcell İkinci El Telefon Kampanyası

Turkcell kullanılmayan çalışır durumdaki telefonların tekrar değerlendirilmesi için böyle bir kampanya başlatmıştır. Evde bekleyecek telefonların ihtiyacı olan diğer kullanıcılara ulaşmasını ve onlar tarafından kullanılmasını esas alır. İkinci el kapsamında getirilen telefonlar laboratuvar ortamında yetkili personeller ile yeniden iyileştirilir ve kullanılır hale getirilir. Böylece ikinci el telefon piyasasında kalıcı bir geri dönüşüm hizmeti sağlanmış olur. Bu uygulama bütçeye büyük bir destek sağlar. Bu sayede de her kullanıcı akıllı telefon kullanma şansı bulur.

Turkcell ikinci el telefon kampanyasından faydalanmak için Turkcell kullananlar aboneler faturaya ek kampanya paketleri ile diledikleri telefonları alabilirler.

Turkcell Tv Plus Paketleri Nedir? TV Plus Fiyatları

Eski Kullanıcıların Bilgileri Ne Olur?

Turkcell ikinci el cihaz alım ve satım işlemlerinde eski kullanıcıların bilgileri yeni kullanıcıların karşısına çıkmaz. Uzmanlar telefon üzerinde yaptıkları inceleme sırasında kalıcı olarak içerisinde bulunan bilgileri siler ve yeni kullanıcıya sıfır kalitede bir telefon sunulur. Kullanıcılar sahip oldukları telefonu fabrika ayarlarına geri dönmüş şekilde sahip olur.

İkinci El Telefonlar Ne Durumdadır?

Eski telefonlara rağbet her dönemde popülerdir. Sıfır telefon almaya gücü yetmeyenler için en iyi tercih ikinci el telefon modelleridir. Her telefonun ikinci el durumunda bazı hasarları söz konusu olabilir. Ancak bu ürünler satışa sunulmadan olabildiği kadar iyileştirme çalışması yapıldığından birçok telefon ikinci el durumunda sıfır gibi hizmet verebilir. İkinci el telefonlarda bazı durumlarda üzerinde çizikler olabilir. Ancak bu telefonlar performans testinden başarı ile geçtiği için herhangi bir soru işareti yaratmaz. Bazı cihazlarda hiçbir görsel iz bulunmamaktadır. Bu telefonlar kullanım durumlarına ve özelliklerine göre farklı sınıflarda kullanıcılara sunulur.

İkinci El Telefonlar Alıcılara Nasıl Sunulur?

İkinci el telefonlar gerekli bütün bakımları ve teknik onarımları yapıldıktan sonra yeni alıcılarına sunulur. Bu aşamada telefon yeni tasarım kutular ile alıcılara teslim edilmektedir. Kutu içerisinde kullanıcılara garanti belgesi, kullanım kılavuzu, şarj depolama ve kulaklık gibi yan akşamlar da birlikte verilir. Daha ayrıntılı telefon bilgi ve içeriği için Turkcell sitesinin incelenmesi yeterlidir.

İkinci El Telefonlarda Garanti Hizmeti Olur Mu?

Turkcell kapsamında sunulan ikinci el telefon alım ve satım işlerinde yeni alıcılarına ulaşan telefonlar garantili şekilde alıcılara sunulur. Garanti kapsamına cihazın olası aksaklıkları dahildir ve kullanıcı kaynaklı olarak meydana gelebilecek arızalardan garanti sorumlu değildir.

Turkcell İkici El Cep Telefonu

Turkcell ikici el telefonu almak yada tam tersi Turkcell ikinci el telefonu satmak için en yakın Turkcell bayisine gidebilirsiniz. Özellikle model yükseltmek için bir çok kişinin tercihi olan bu yöntem ile hem telefonunuzun değerinde alınıyor hemde satın aldığınız telefon bir şey olduğunda destek alabiliyorsunuz.

Turkcell İkinci El Telefon Alıyor Mu

İkinci telefonları değiştirmek yada model yükseltmek için telefonunu değiştirmek isteyenler kullandıkları telefonları satmak için Turkcell’i tercih edebilirler. Turkcell ikinci el piyasası girerek artık telefonlarınıza teklif vererek satın almaktadır.

Turkcell Yurtdışı Kullanım Açma, Kapama ve Paketleri

Turkcell İkinci El Telefon Fiyatları

Turkcell ikinci el telefon fiyatları tamamen telefonun modeline bağlıdır. Temiz kullanılmış hiç bir sorunu olmayan ikinci el telefonlarınızın durumuna göre teklif verilmektedir. Iphone ikinci el modelleri 2000 ile 5000 tl arasında satılmaktadır. Samsung modelleri ise ortalama 1500 ile 4000 tl arasında satılmaktadır.

Turkcell İkinci El Telefon Faturaya Ek Alınıyor Mu

İkinci el temiz telefon almak isteyenlerin en çok merak ettiği sorulardan biride ikinci el telefon faturaya ek alınır mı sorusudur. Turkcell ikinci el telefonlarda şu an için faturaya ek kampanyası bulunmamaktadır. Ayrıca ikinci el telefonlar taksitli olarak satılmamaktadır.

 

Turkcell İkinci El Telefonlarda Garanti Var mıdır?

İkinci el telefonlar alıcılara garanti kapsamında verilmektedir.

Turkcell İkinci El Telefonlarda Eski Kullanıcıların Bilgileri Ne Olur?

Eski kullanıcıların bilgileri silinir telefon fabrika ayarlarına dönmüş bir şekilde size sıfır olarak verilir.

Turkcell Pasaj Nedir?

Online alışveriş sitesidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu