Turkcell

Turkcell Hat Fiyatları

Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Turkcell yeni hat fiyatları; Son zamlarla birlikte hat fiyatlarında da artış meydana gelmiştir. Mobil hat kullanıcılarının yeni operatörlere geçmek istediklerinde baktıkları ilk şey hat fiyatlarıdır. Turkcell yeni hat ve numara taşıma işlemleri nasıl yapılıyor? Turkcell hat fiyatları ne kadar? Turkcell yeni hat işlemleri nasıl tamamlanır? Turkcell, her zaman mobil hat kullanıcıları için farklı avantajlı paketler sunarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışıyor.

Turkcell Lifecell Nedir? Paketler ve Avantajları Nelerdir?

Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Hem faturalı hem de faturasız olarak Turkcell hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler, Turkcell hat fiyatlarını merak ediyorlar. Türkiye’nin ilk Dijital Operatörü ile de tanışmaya hazır mısınız? Turkcell’in sizler özel olarak sunduğu Turkcell Hat Fiyatları ve bir çok avantajlı paketlerini değerlendirebilir, hattınızı kolayca Turkcell’e taşıyabilirsiniz. Turkcell’li olmak için birçok neden var: Yüksek çekim gücü, Müşteri memnuniyetine verdiği önem, Dijitale özel paketler ve tarifeler, İnterneti bol paketler ve daha pek çok avantaj Turkcell ile sizleri bekliyor.

Turkcell yeni gelen müşterilerine özel olarak hazır kart veya faturalı hat olmak üzere iki seçenek sunuyor. İsterseniz faturalı hat isterseniz de hazır kart alarak Turkcell’li olmanız mümkün. Hazır kartınıza TL ve paket yükleme işlemlerini turkcell.com.tr veya Dijital Operatör uygulaması üzerinden kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Faturalı hattınızın mevcut tarifesini ve faturanızı da aynı şekilde buradan ödeyebilirsiniz.

Turkcell, yukarıda da belirttiğimiz gibi abonelerine özel olarak bir çok avantajlı teklif sunuyor. Bu yüzden de Turkcell abonesi olmak isteyen kişi sayısı gün geçtikçe artıyor. Peki Turkcell Hat Fiyatları ne kadar?

Vodafone Hat Fiyatları

Turkcell Hat Fiyatları

Türkiye’de birçok operatör olmasının yanı sıra bu operatörler arasında en bilineni ise hiç şüphe yok ki Turkcell’dir. Turkcell yıllardır insanlar tarafından çok sevilen bir operatördür. Turkcell, diğer operatörlere kıyasla biraz pahalı olmasının yanında en çok müşterisi olan operatördür diyebiliriz. Turkcell müşterileri, Turkcell’in verdiği hizmetten son derece memnunlar. Yeni bir Turkcell faturalı ya da faturasız hat almak isteyen kişiler Turkcell Hat Fiyatlarına yaklaşık olarak 100-120 TL ödeme yapıyorlar. Ancak bayilere verilen serbest piyasa koşullarından dolayı daha farklı bir fiyatla da hat alınabilir. Şunu da unutmayın ki bu tutarları direk ödemiyorsunuz; yaklaşık olarak 12 aya bölünerek fatura tutarınıza yansıtılıyor.

Turkcell bayi sayıları her geçen gün artmakla beraber bu bayilerin fazla olmasının sebebi olarak, Turkcell müşteri sayısının da hızlı bir şekilde artması sebebiyle olduğu söylenebilir. Bu sebeple hem faturalı hem de faturasız olarak Turkcell hizmetlerinden yararlanmak isteyen abonelere özel olarak, ister yeni numara alın isterseniz de numarasını Turkcell’e taşıyın; Turkcell yeni hat fiyatlarını öğrenerek, başvuru işleminizi online kanallar üzerinde, yerinizden kalkmadan, hızlı ve çok kolay bir şekilde yapmanız artık mümkün.

şirket bilgileri i hakkımızda i turkcell

Turkcell Yeni Hat Fiyatları

Turkcell Yeni Hat Fiyatları, özel iletişim vergisi tutarı, aylık toplam fatura tutarınızın %10’u kadar tutuyor ve bu vergi faturanızda, Diğer Vergiler, Harçlar, Fonlar kaleminde yer alıyor. Bunun yanında, tesis işlem, sair işlem, aylık sabit, görüşme ve gecikme faizi gibi farklı ücretlerin toplamı üzerinden de %18 kadar KDV ödemesi alınıyor. Ancak size kolaylık olması açısında aynı faturaya aynı tutarda, İndirimler kaleminde indirim verilir ve vergi toplamı 12 taksit halinde Tahsilatına Aracılık Edilen Ödemeler kaleminde faturanıza yansıtılır. Ücretlendirme – Vergi Tarife Tablosu şu şekildedir:

VERGİ TİPİ

TL

İlk Tesis ÖİV

86 TL

ÖİV Oranı

%10

Telsiz Kullanma Ücretleri

37.26 TL

Telsiz Ruhsatname Ücreti

37.26 TL


Telsiz Kullanım Ücreti, aylık 3,10 TL (yıllık 37,26 TL) olarak kullanımlarınızdan ayrı tutulacak şekilde her ay faturanıza yansıtılır.

Damga Vergisi, cihaz veya paket gibi belli bir bedel içeren kampanyaya katılmanız durumunda faturanıza yansıyacaktır. Tarafınızdan imzalanan sözleşmede/taahhütnamede yer alan en yüksek parasal tutarın %0,948’i baz alınarak hesaplanıyor.

Turkcell’den Yeni Numara Almak İçin

Turkcell’li olmak için Turkcell’in bir uygulaması olan Dijital Operatör üzerinden başvuru işleminizi kolay bir şekilde yapabilir ve başvuru sürecinizi yine bu uygulama üzerinden takip edebilirsiniz.

  1. Turkcell numara taşıma sayfasından taşımak istediğiniz numara ile devam edebilir, yeni hat sayfasından da yeni bir numara seçebilirsiniz.
  2. Turkcell’li olmak için yeni hat başvurusu yapmak artık çok kolay. Yeni numara seçerken numarayı son 4 haneye göre arayabilir veya yeni numaranızın tamamını da istediğiniz şekilde seçme şansına sahipsiniz.
  3. Ayrıca yeni numaranızdan veya Turkcell Numara Taşıma işleminden sonra 532’li numaraları ek bir ücret ödemeden arayabilirsiniz.
  4. Yeni hattınızı İstanbul içi aynı gün teslimat hizmeti sayesinde adresinizden teslim alabilirsiniz. Siz başvurun, yeni hattınızı İstanbul içi aynı gün adresinize gelsin.
  5. Ücretsiz hat teslimatı ve avantajlı tekliflerin yer aldığı Turkcell dünyasına bir adım atın.

Turkcell’de, sizler için birçok faturalı ve faturasız avantajlı paketler bulunuyor. Sizin için en uygun internet, SMS ve konuşma paketlerini inceleyebilir, paket ve tarifeleri satın alabilirsiniz.

Turkcell Numara Taşıma

İsterseniz, hali hazırda kullandığınız numarayı değiştirmeden, sadece operatörlerini değiştirerek mobil numara taşıma ile Turkcell’e geçebilirsiniz. Turkcell numara taşıma işlemini ise herhangi bir Turkcell mağazasına gitmenize gerek kalmadan, Turkcell resmi internet sitesi üzerinden online başvuru yapmanız da mümkün! Turkcell’li olmak ve mobil numara taşıma hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Ayrıca Turkcell’in, Turkcell Numara Taşıma isteyen yeni kullanıcılara özel olarak sunduğu avantajlı teklifler de mevcut. Bu fırsatlardan yararlanmak hemen başvuru yapın, yeni hattınız ücretsiz olarak adresinize teslim edilsin. Numara taşıma işlemine başvurduktan sonra en geç 7 gün içinde hat taşıma işleminiz gerçekleşiyor. Böylece sevdikleriniz ya da sürekli iletişim kurmak zorunda olduğunuz kişilerle aynı numara üzerinden konuşmaya devam edebilirsiniz.

Dijitalden Başvuru Avantajları Neler?

Turkcell dijital kanallarından yaptığınız hat değişikliği veya yeni hat alımlarında, online’a özel indirimli fiyatlar ve 8GB internet hediyeli paketlerden yararlanabilirsiniz. Dijitale özel sunulan Aynen 10 paketi ile bol bol internet ve her yöne dakikaların keyfini çıkarın! Ayrıca numarasını Turkcell’e taşımak isteyen ve yeni hat alan kişilere özel oluşturulan fırsatlardan yararlanın. 4 ay boyunca paketinize ek 2 GB toplamda 8 GB internet hediyesi fırsatını kaçırmayın!

Ayrıca bakınız:

Turkcell Faturalı Tarifeler 

Turkcell İnternet Paketleri 

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri 

 

Turkcell Hat Taşıma Kaç Gün Sürmektedir?

Turkcell hat taşıma işlemleri ortalama 4 gün içerisinde gerçekleşmektedir.

Turkcell Numara Taşıma İnternetten Olur mu?

Numara taşıma işlemi için Turkcell online sayfasından başvuru yapabilirsiniz.

2023 Yılı Turkcell Yeni Hat Fiyatı Kaç TL?

350-400 arasında değişmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu