Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet

Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet kampanyasını abonelerine sundu. Geçtiğimiz aylarda Turkcell Hafta Sonu Bedava İnternet kampanyası oldukça ilgi görmüştür. Gelen yoğun talepler doğrultusunda Turkcell hafta sonlarına özel 5 GB ücretiz internet kampanyasını abonelerine sundu. Hafta sonu hediye internet kampanyasının tüm detaylarını bu konumuzda bulabilirsiniz.

turkcell hafta sonu 5 gb bedava internetPin
Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet

Faturasız veya hazır kart müşterileri Turkcell Hafta Sonu Hediye İnternet kampanyasına katılım sağlayabilmeleri için öncelikle bazı şartları yerine getirmeleri gerekmektedir. Kampanyadan faydalanabilmeniz için son 3 ay içerisinde Dijital operatör üzerinden TL yüklemiş olmanız gerekir.

Eğer bu şartı yerine getiremiyorsanız üzülmeyin son 3 aydır herhangi bir TL yükleme işlemi yapmamışsanız hemen Dijital Operatör uygulamasını açarak en az 10 TL bakiye yüklemesi yaptıktan sonra anında hediye 5 GB internet paketini kazanabilirsiniz.

Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet

Son 3 aydır Dijital Operatör uygulamasını kullanarak bakiye yükleme işlemi yapmadıysanız hemen uygulamaya giriş yaparak TL yükle sekmesine tıklayıp en az 10 TL bakiye yüklemesi yaparak bedava internet paketini kazanabilirsiniz.

Yükleme işlemini tamamladıktan sonra herhangi bir yere SMS göndermenize gerek yoktur. Kısa süre içerisinde katılım işleminiz başlayacaktır. Onay mesajının ardından sadece hafta sonu geçerli ücretsiz 5 GB internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca gelecek olan hediye internetin kullanım süresinin 2 gün olduğunu unutmayın.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kazanma

Detaylar

  • Kampanya dahilinde sunulan hediye internet paketi sadece hafta sonuna özel ve kullanım süresi 2 gündür.
  • Kampanya üzerinden kazanılan ücretsiz internet gelecek olan onay mesajının ardından hattınıza yüklenecektir.
  • Kampanyadan kazanılan hediye internet farklı kişilere transfer edilemez.
  • Kampanyadan sadece Turkcell veri işleme ve Turkcell Reklam izni olan müşteriler faydalanabilir.

Turkcell Hafta Sonu 5 GB Bedava İnternet konumuzun sonuna geldik. Hafta sonları geçerli hediye internet paketi hakkında tüm soru veya sorunlarınızı yorum olarak bizlere gönderebilirsiniz.

Yorum yapın