Turkcell

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası; Her gruba uygun tarifelerin yanında artık taraftar paketleri de bulunmaktadır. Turkcell de bu defa taraftarları sevindiren bir kampanya ile karşınızda… Turkcell GS destek paketi ile hem taraftarı olduğunuz takıma destek olabilir hem de her galibiyete bedava 1 GB ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Galatasaray destek paketi sayesinde sizlere hem taraftarı olduğunuz takıma takım kazanabilir.

Turkcell tarafından yıl sonuna kadar geçerli olan GS Destek paketine geçerek 5 tl karşılığında 1 gb ücretsiz interneti kazanmak için Sarı Kırmızı Destek paketlerinden birine geçiş yapmanız yeterli olacaktır.

Turkcell kullanıcıların Galatasaray maçlarında her galibiyete 1 gb hediye internet kazanmaları bireysel müşterilerine açıktır. Süper lig maçlarında kazanılan her galibiyet sonrası hattınıza otomatik olarak ücretsiz internetiniz tanımlanacaktır.

Turkcell PUK ve PIN Kodu Öğrenme, Kaldırma ve Değiştirme

Turkcell GS Destek Paketi Nasıl Yapılır

Galatasaray destek paketi bireysel postpaid ve prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerdeki müşteriler açıktır. Sizlerde bu paketlerden birine geçerek gs destek paketlerinden birine sahip olabilirsiniz.

Ayrıca gs destek paketi için GS5 yazıp 2200’a SMS gönderdiğinizde paket hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.  GS destek paketi hattınıza tanımlandıktan sonra bedava 1 gb internet için telefonunuzun mesaj kısmına SARI PAKET yazıp 2222 gönderdiğinizde kampanyaya katılımın sağlanacak ve bilgilendirme mesajı gelecektir.

Turkcell Goller Cepte İnternet Kazanma Her Gole 100 MB

GS Destek Paketleri Nelerdir

Turkcell tarafından şu an içi GS Destek paketleri şu an için 3 tanedir bunlar ise;

  • GS Destek paketi Sarı Paket

Satı paket aylık 5 tl katılım için GS5 yazıp 2222 mesaj göndermeniz yeterli

  • GS Destek Paketi Kırmızı Paket

Kırmızı paket aylık 7 tl katılım için GS7 YAZIP 2222 mesaj göndermeniz yeterlidir.

  • GS Destek Paketi Şampiyon Paket

Şampiyon paket  aylık 9 tl katılım için GS9 yazıp 2222 mesaj göndermeniz yeterli

Bu paketleri tarifenize ek olarak olabilirsiniz.

İnternetiniz bittiğinde turkcell ek internet paketi almak yerine gs destek paketini ucuza alarak 1 gb internet tercih etmek oldukça mantıklıdır.

Turkcell Galatasaray Destek Paketi 1 GB Ücretsiz İnternet

İster faturalı olsun isterse faturasız hat sahipleri 5 TL karşılığında destek paketlerinden birini satın almaları gerekmektedir. Turkcell galatasaray destek paketi sahibi olmak için 2 tane mesaj atmanız gerekli ilk olarak galatasaray destek paketlerinden birine geçmeniz gerekecek sonra ise ücretsiz internet almak için tekrardan mesaj atmanız gereklidir. Yapmanız gerekenler ise;

  • GS5 yazıp 2200 yazarak sms göndererek destek paketine geçiş yapmalısınız
  • SARI PAKET yazıp 2222 mesaj atarak ücretsiz internetinizi anında alabilirsiniz.

Hattınıza anında 1 GB İnternet tanımlandıktan sonra bu paket sayesinde her hafta sonu süper lig maçlarında alınan galibiyete karşılık bedava internet ekstra kazanacaksınız. Bol bol internet veren bu tarife sizler için sürpriz hediyeler ile doludur.

Turkcell GS destek paketleri her ay 5 TL sizden ücret alacaktır. Bu paketi kullandığınız süre boyunca 5 tl otomatik olarak faturanıza otomatik olarak yansıtılacaktır. Ayrıca bu ücret karşılığında size 1 gb hediye internet verilecektir.

Turkcell GS Destek Paketi Nasıl İptal Edilir

Turkcell GS Destek 1 GB bedava internet paketi dilediğiniz zaman iptal edebileceğiniz kampanyalardan biridir. Her ay ücret ödemek istemiyorsanız paketi iptal etmek için müşteri hizmetlerini arayabilir yada Turkcell mağazalarına gidebilirsiniz.

Ayrıca bu paketi mesaj yolu ile iptal etmek için IPTAL GS5 yazarak 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir paketinizi hemen iptal edilecektir.

Bir defa katılım sağladığınızda paket her ay otomatik yenileceğinden ilerleyen aylarda kullanmak istemiyorsanız paketi dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell GS Destek Paketi Hangi Tarihler Arasında Geçerli

Galatasaray taraftarları tarafından oldukça beğenilen gs destek paketi yıl sonuna kadar geçerlidir. Kampanya tarihinde değişiklik yapılmaz ise yıl sonunda bu kampanya bitecek.

Galatasaray Destek Paketine Katılım Şartları Nelerdir

  • Bu kampanya 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir
  • Kazanılan internet diğer aya devredilmez
  • 1 gb hediye internet hattınız 24 saat içerisinde yüklenecektir
  • Bedava internet paketinin %80 bittiğinde bilgilendirme mesajı gönderilecektir
  • Kampanyaya katılım otomatiktir her ay yenilenir

Kampanyaya katılım ücreti 5 tl olmasına karşım bedava internet için atılan mesaj için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Peki ya siz Turkcell GS Destek paketi 1 gb internet hakkında neler düşünüyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell GS Destek Paketi Her Ay Yenilenir mi?

Turkcell GS paketi aylık olarak otomatik bir şekilde yenilenmektedir.

Turkcell GS Destek Paketlerinin Birbirlerinden Farkı Nedir?

Turkcell GS destek paketleri sadece ücret olarak farklılık göstermektedir.

Turkcell BİP Uygulaması Ücretli mi?

Ücretsizdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu