reklam
Turkcell

Turkcell Goller Cepte İnternet Kazanma Her Gole 100 MB

Turkcell Goller Cepte İnternet Kazanma Her Gole 100 MB; Turkcell, ülkemizde en fazla aboneye sahip GSM şirketi olarak müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor… Turkcell, uygulamalarından birini daha ücretsiz hale getirerek müşterilerine sundu. Turkcell goller cepte taraftarları sevindirecek bir hamle yaparak ücretli olan bu uygulamayı ücretsiz hale getirdi. İlk indirmede 500 MB hediye internet veren Turkcell goller cepte taraftara özel kampanyalar yaparak hem size internet kazandırıyor hem de tuttuğunuz takım hakkın ayrıntılı bilgiler almanızı sağlıyor.

Turkcell goller cepte bedava internet kazanmak uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra uygulama içinde bulunan maçlardan birini seçerek yarışmaya katılmaktadır. Her atılan gol için 100 mb internet kazanabilirsiniz. Hiç gol atılmasa bile hattınız ücretsiz olarak 100 mb yüklenecektir.

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Turkcell Goller Cepte Kampanyası 

  • GollerCepte’nin 4 büyük takımın taraftarına özel uygulamaları GollerCepte 1903, GollerCepte 1905, GollerCepte 1907 ve GollerCepte 1967 olarak iPhone AppStore ve GooglePlay Store’dan indirilebilir.
  • Uygulamaları indirenler bir defaya mahsus olmak üzere, hatlarına tanımlı, 24 saat geçerli 500MB internet paketi kazanırlar.
  • Internet paketinin tanımlanabilmesi için Turkcell 2G, 3G veya LTE bağlantısı üzerinden bağlantı yapılması veya Wifi şebekesi üzerinden gelinen bağlantılar için şifre ile cep telefonu numarasının doğrulanması gerekmektedir.
  • Tanımlanan 500MB’lik internet paketi 1 defaya mahsus olup 500MB’lık kotası bittiğinde data tarifeniz devam eder, 500MB bitmediğinde ise 24 saat süre sonrasında paket otomatik sona erer.
  • Ayrıca, uygulama içerisinde, arkadaşlarını davet eden Turkcell’liler uygulamayı indirip kuran ve 3G veya OTP ile bağlantı sağlayıp numarasını doğrulayan her arkadaşları için 500MB internet paketi kazanırlar.

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Kazanma

Turkcell goller cepte uygulamasını kullanarak bedava internet kazanmanız mümkün. Her gole 100 mb kazanmak için goller cepte uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Haftada 1 defa oynayabileceğiz bu uygulamada seçtiğiniz maçta atılan her gole karşı hattınıza 100 mb yüklemesi yapılır. Örneğin 3-2 biten maçta hattınıza toplamda 500 mb yükleme yapılacaktır.

Haftada 1 defa ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu yarışmada ek hak kazanmak için uygulamada haftalık 50 tane haber okursanız ek 1 hak daha kazanırsınız. Haklarınız bittikten sonra her bir katılım için sizden 3 tl ücret alınacağını unutmayın.

Goller cepte taraftar uygulaması sizlere hem bedava internet kazanabilir hem de takımınız hakkında son dakika gelişmelerini öğrenebilirsiniz.

Turkcell GollerCepte Taraftar Uygulamaları ile GollerCepte uygulaması karıştırmamalısınız. GollerCepte servisi ücretlidir ve seçtiğiniz takımın golleri ve haberleri cep telefonunuza gelir.

Turkcell Goller Cepte Nasıl Kullanılır

Turkcell goller cepte uygulaması ile ücretli bir servistir. Ancak her gole 100 MB uygulaması ise farklıdır. Goller cepte uygulaması ücretlidir ve sizden aylık olarak ücret talep edilir. Her gole 100 mb uygulaması ise ücretsizdir ve sizden her hangi bir ücret talep edilmez.

Turkcell goller cepte uygulamasını telefona indirdikten sonra takımınız hakkında bütün haberleri ve maç detaylarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca takımınızın canlı olarak gollerini takip edebilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell goller cepte 4 büyük takımın taraftarlarına özel olarak hazırlanır uygulamalardan biridir. Tuttuğunuz takımın uygulamasını iOS veya Android mağazalardan indirerek hem takımınıza destek olabilir hem de uygulamayı indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Goller cepte uygulamasını indirin herkese 500 MB bedava internet ile beraber arkadaşını davet ederek ek 500 MB daha kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Nasıl İptal Edilir

Tukcell goller cepte taraftar uygulaması ücretsiz bir servis olmasına karşı goller cepte servisi ise ücretli bir servistir. Eğer yanlışlıkla ücretli servisi kullanıyorsanız turkcell goller cepte iptal için yapmanız gerekenler ise;

  • GollerCepte üyeliğini sms ile veya faturama yansıt seçeneği ile satın aldıysanız Avrupa Paketi için IPTAL AVRUPA GOL, Standart Paket için IPTAL GOL, Süper Paket için IPTAL GC SUPER, İddaa Paketi içinse IPTAL IDDAA yazarak 2200’a sms gönderebilirsiniz.
  • Ücretli üyeliğinizi App Store veya Google Play üzerinden başlattıysanız, iptal işlemini de store’lar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Yaani Bedava İnternet Kampanyası

Goller Cepte Nasıl İnternet Kazanılır

Turkcell goller cepte taraftar uygulaması ile bedava internet kazanmak için uygulamayı ilk olaarak telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. İndirme işlemi sonrası hattınız hemen 500 mb internet yüklenecektir. Uyulama içerisine üye girişi yaptıktan sonra bedava 100 mb kazan linkini tıklayıp her hangi bir maçı seçmeniz yeterlidir.

Uygulama  Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş, ve Trabzonspor  taraftarına ayrı olarak 4 tane uygulama bulunmaktadır. tuttuğunuz takımın uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.

Haftada 1 defa yarışmaya katılabilirsiniz. Eğer uygulama içerisinde 1 hafta boyunca 50 haber okursanız ücretsiz 1 tane yarışmaya katılma hakkın elde edersiniz.

Ayrıca arkadaşını uygulamayı kullanması için davet ederseniz 500 mb her daveti kabul eden arkadaşınız için hem o hem de siz kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Hilesi

Turkcell goller cepte hilesi ve turkcell goller cepte 3 hak ve 5 hak kazanma hilesi soruları çok sık sorulmaktadır. Bildiğiniz gibi goller cepte ile bedava internet kazanmak için haftalık 1 hakkınız bulunmaktadır. Uygulama içerisinde haftalık olarak 50 haber okuduğunuz zaman 1 hak daha elde edersiniz.

İlk olarak telefonunuz msj kısmına UCRETSIZ yazıp 4545 yazıp gönderiyorsunuz. Gelen mesaja evet diyerek onayladığınızda bedava 3 hak elde etmiş oluyorsunuz. 3 hakkın kullandıktan sonra müşteri hizmetlerini arayıp iptal etmeniz yeterli.

Goller Cepte Vodafone oluyor mu ve Goller cepte Türk telekoma oluyor mu sorusuna cevap vermek gerekirse bu hizmetten sadece Turkcell müşterileri yararlanabilir.

Turkcell Goller Cepte Ücretli Mi

Turkcell goller cepte servisi turkcell ücretsiz servislerinden biridir. Her hafta 1 tane seçim yapma hakkı için kesinlikle ücret alınmaz. Eğer ek hak almak isterseniz sizden bunun için ücret talep edilir.

Turkcell Goller Cepte 3 Hak ve 8 Hak Hilesi

Goller cepte 3 hak hilesi ve Turkcell goller cepte 8 hak hilesi Turkcell yaptığı güncelleme ile engellenmiştir. Hile yapmak hesabınızı kapanmasına neden olacağından kesinlikle hile yollarına başvurmayınız.

Sizlere bu yazımızda turkcell goller cepte bedava internet nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz nasıl bedava internet kazanıyorsunuz bizimle taktikleri paylaşarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyorum…

 

Turkcell Goller Cepte Uygulamasından Ne Kadar Bedava İnternet Kazanılır?

Turkcell goller cepte uygulaması ile gol başına 100 mb bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Goller Cepte Taraftar Uygulaması ile Goller Cepte Uygulaması Aynı şey midir?

Turkcell goller cepte taraftar uygulaması ücretsiz bir hizmet iken goller cepte uygulaması ücretlidir.

Turkcell Superonline Kurumsal Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim?

0850 222 1 222 üzerinden bağlanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

2 Yorum

  1. Artık bir günlük olmuş haftalık kalkmış o kadar üzüldümki anlatamam artık dışarda internetsiz gezeceğim ;((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu