Turkcell

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi; Turkcell hat kullanıcıları için Turkcell uygulaması hizmet vermekte ve bu uygulama içerinde de birçok imkan tanınmaktadır. Gençlere yönelik birçok kampanyaya Turkcell, bir yenisini daha ekleyerek hediyeler vermeye devam ediyor. Turkcell’in gençlere yönelik olarak sunduğu hizmetlerden biri olan GNÇ çatlat kazan kampanyası ile haftada 2 defa yumurta çatlatarak bedava internet kazanabilirsiniz.

26 yaşından küçük gençlerin katılabileceği GNC çatlat kazan kampanyasına ile bedava internet, dakika ve SMS kazanmanız mümkün. GNÇ uygulamasını telefonunuza indirerek çatlat kazan kampanyasından bedava internet kazanmak için sizlere Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

26 yaş altı gençlerin GNÇ uygulamasını indirdikten sonra belirledikleri haftanın 2 günü yumurta çatlatarak bir birinden harika bir çok hediye kazanmaları mümkün. Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyası ile sizlere haftalık hediyelerinizi alabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell gnç çatlat hilesi nasıl yapılır? Turkcell gnç çatlat kazan hilesi var mı sorularına cevap vermeye çalışacağım.

Turkcell Faturalı ve Faturasız GNC Paketleri ve Tarifeleri

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi 2023

GNÇ çatlat kazan hilesi yapmadan önce Turkcell GNÇ’li olmasınız gerekmektedir. 26 yaşından küçük bireylerin GNÇ aboneliklerine başlatmaları ve GNÇ uygulamasını telefonuna yüklemesi gereklidir.

Turkcell gnç paket tarifelerinden her hangi birine geçiş yaptıktan sonra artık GNÇ çatlat kazan hilesi yapabilirsiniz. Konum ve lokasyona göre hediye internet veren Turkcell GNÇ ile bedava internet kazanmak için uygulamanız gereken bazı yöntemler bulunmaktadır.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi Nasıl Yapılır?

Turkcell gnç çatlat hilesi yapmak için size 2 farklı yöntem bahsetmek istiyorum. Turkcell GNÇ uygulamasını  Play Store ya da App Store üzerinden indirdikten sonra uygulamaya ilk defa giriş yapanlar haftada 2 defa yumurta çatlatacağı günü belirlemelidir.

  • İlk olarak uygulamaya giriş yapılır normal hakkınız kullanarak yumurta çatlatılır
  • Yumurta tam kırılmak üzereyken uygulamadan çıkılır ve tüm veriler silinir
  • Verileri sıfırladıktan sonra kazandığınız hediye size mesaj olarak bildirilir
  • VPN kullanarak tekrardan giriş yapılır veriler sıfırlandığı için giriş bilgileri ve şifre ile giriş yapılması gereklidir
  • VPN ile giriş yaptığınızda yumurtanın tekrar durduğunu görürsünüz
  • Tekrar yumurta çatlatarak hediyenizi alabilirsiniz

Telefondan verileri silmek için ayarlar kısmında tüm verileri sıfırlayabilirsiniz. Yumurta çatlama anında çıkış yapmanız gerekmektedir. VPN ile giriş yaptıktan sonra uygulamaya giriş yapmanız gereklidir.

GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell çatlat kazan hilesi yapmak için deneyebileceğiniz diğer bir yöntem ise sahte konum uygulaması kullanarak bulunduğunuz konumdan farklı bir konumdan hediye kazanmaktır.

Bulunduğunuz lokasyon ve konum konum değişikliği ile bedava internet kazanmanız mümkün. Telefonunuza indireceğiniz sahte konum yada Fake GPS ile farklı hediyeler vermektedir.

Sürekli aynı konumdan yumurta çatlatmak size genelde 1 saatlik 1 GB internet verirken farklı konumlarda yumurta çatlatmak günlük, haftalık yada aylık bedava internet kazanmanızı sağlar.

Turkcell UpCall Statune Servisi Bedava İnternet Kampanyası

GNÇ Çatlat Kazan Hediyeleri

Turkcell GNÇ çatlat kazan kampanyası ile biri birinden farklı bedava internet kazanabilirsiniz. 1 saat, 3 saat, 6 saat ve 12 saat bedava internetin yanında günlük, haftalık ve aylık 1 GB ile 5 GB internet kazanmanız mümkün. Ayrıca 1 TL 1 GB ve  2 TL 2 GB en sık çıkan hediyelerdir.

Sizlere bu yazımızda Turkcell GNÇ çatlat kazan hilesi hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesini Kimler Yapabilir?

Turkcell GNÇ Çatlat hilesini yapabilmek için önce Turkcell GNÇ li olmalısınız. Bunun için de 26 yaş ve altında olmak gerekmektedir.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Kampanyası Nedir?

Turkcell GNÇ Çatlat kazan kampanyası haftada 2 defa yumurta çatlatarak bedava internet veren bir kampanyadır.

Turkcell Salla Kazan Kaç Defa Yapılır?

Haftada 1 defa

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu