Turkcell

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Bedava İnternet Kampanyası; Bedava internet paketleri birçok abonenin ilgisini çektiği için operatörler de kampanyalarını yenilemektedir. Turkcell, bedava internet kampanyaları şeklinde son günlerde birçok paketi abonelerine sunmuştur. Turkcell GNÇ çatlat internet kampanyası 26 yaşından küçül herkesin katılabileceği hediye internet kampanyalarından biridir. Bol bol bedava internet dağıtan GNÇ çatlat ile 8 GB kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ çatlat uygulamasını telefonunuza indirerek haftada 2 defa katılabileceğiniz bu yarışmaya yumurta çatlatarak hediyeler kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda gençler tarafından sevilen gnç çatlat nedir, hediyeler nelerdir, gnç çatlat nasıl oynanır ve gnç çatlat internet kampanyası hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Kampanyası Nedir

Turkcell gnç çatlat 26 yaşından küçük abonelerine yönelik olarak yaptığı uygulamalardan biridir. Özellikle gnç çatlat tarifesi ile sürpriz hediyeler ve bol bol bedava internet kazanabilirsiniz.

Haftada 2 defa olmak üzere sizin belirlediğiniz günlerde yumurta çatlatarak hediyeler kazanmanızı sağlar. Turkcell gnç çatlat hediye interneti kap kampanyası uygulamayı telefonunuza indirip Çatlat bölümüne giriş yaptıktan sonra hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Genç Turkcell Çatlat Kazan Nasıl Yapılır

Genç Turkcell aboneleri GNÇ çatlat kazan yapmak için GNÇ uygulamasını telefonuna indirip kullanıcı giriş yapmaları gerekmektedir. Genç Turkcell uygulaması içerisinde yer alan “Çatlat” adlı bölüme girerek haftanın belirledikleri 2 günü yumurta çatlatabilirler. Bir hata içerisinde en fazla 2 defa yumurta çatlatarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell 2 GB Bedava İnternet

gnç çatlat kazan nasıl yapılır? - bedava i̇nternet

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası Nasıl

Yenilenen GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyası kapsamında haftada 2 defa yumurta çatlat hediye kazan kampanyasının yanında GNÇ bastı kaptı kapmayasına katılarak bol bol bedava internet kazanabilirsiniz. Gençlere yönelik bedava internet kampanyalarını sıkça yapan Turkcell GNÇ uygulamasında hem yumurta çatlatarak hemde bastı kaptı yaparak hediye internet alabilirsiniz.

Bastı kaptı kampanyası hakkında merak ettiklerini tüm detaylar Turkcell GNÇ Bastı Kaptı yazımızda. Ayrıca GNÇ bedava internet kampanyaları için GNÇ Bedava İnternet 2023 yazımızda inceleyebilirsiniz.

GNÇ Çatlat Kampanyasına Nasıl Katılabilirim

GNÇ çatlat hediye interneti kap kampanyasına katılmak için GNÇ uygulamasını mobil telefonunuza indirip ÇATLAT bölümüne giriş yaparak hediye kazanmak istediğin haftanın 2 gününü belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz bu haftanın 2 gününde uygulama içerisine girip yumurta çatlatarak hediye kazanırsınız.

GNÇ çatlat kampanyasına ilk defa girdiğinizde karşınıza çıkacak yumurtaları hemen kırmaya başladıktan sonra seçtiğiniz tarihlerde tekrar giriş yaparak yumurta kırmaya devam edersiniz.

GNÇ çatkat hediye internet kampanyası ile 1 hafta içerisinde sadece 2 defa yumurta çatlatabilirsiniz. En sık sorulan sorulardan biri ise gnç çatlat kazan gün değiştirme nasıl yapılır sorusudur.Kampanyaya katılım gerçekleştirip tarif ve gün belirledikten sonra bu tarihler ve günleri asla değiştiremezsiniz.

Saatlik hediye internet yumurta çatlattığınız gibi mesaj ile size hemen bildirilecektir. 1 TL karşılığında 1 GB internet hediyesi ise gelen mesaja onay verdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz ve 24 saat geçerlidir.

Yumurtayı çatlatan herkese 1 saatlik internet hediye gelen SMS 1 tl karşılığından onay verilirse 24 saat geçerli 1 GB bedava internet kazanırsın. Gnç çatlat kazan uygulamasını kullanırken konumunuzun açık olması gereklidir.

GNÇ Çatlat Başvuru SMS’i Ücretli Mi

Turkcell GNÇ çatlat internet kampanyasına katılım ücretsizdir. Anacak Yumurtayı çatlatan herkese 1 saatlik internet hediye verilmektedir. Gelen SMS 1 tl karşılığından onay verilirse 24 saat geçerli 1 GB bedava internet kazanırsın. GNÇ çatlat ücretli mi sorusuna verilecek cevap ücretsizdir.

GNÇ Çatlat Hediyeleri Nelerdir

Gnç çatlat ile hangi hediyeleri kazanabileceğiniz hakkında bilgi vermek istiyorum. İşte gnç çatlat hediyeleri;

HEDİYELER ve FIRSATLAR DETAYLAR
1 Saat İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
3 Saat İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 3 saat boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
Haftalık 1 GB İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
Haftalık 2 GB İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 hafta boyunca geçerlidir ve 2 GB ile sınırlıdır.
Aylık 1 GB İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır.
Aylık 5 GB İnternet Hediye internet paketi bildiri SMS’inden itibaren 1 ay boyunca geçerlidir ve 5 GB ile sınırlıdır.
1 TL’ye 1 GB İnternet İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
5 TL’ye 2 GB İnternet İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 2 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.
2 TL’ye 2 GB İnternet İnternet paketi bilgi SMS’i sonrası abonenin göndereceği aktivasyon SMS’i ile 1 gün boyunca 2 GB olmak üzere tanımlanacaktır. Katılım detayları aşağıdadır.

Turkcell GNÇ Çatlat Bedava İnternet Kampanyası Nasıl İptal Edilir

Turkcell gnç çatlat hediye internet kampanyasına katılım ücretsiz olmasına karşın sadece yumurta çatlatırken gelen SMS onay verilirse 1 TL karşılığında 24 saat geçerli 1 GB internet verilmektedir. Eğer bunu iptal etmek istiyorsanız 1 TL’ye 1 GB internet paketini IPTAL GNC1TL yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek iptal edebilirsin.

Turkcell GNÇ Çatlat Hilesi

Çok sık sorulan sorulardan biride Turkcell GNÇ çatlat hilesi, gnç çatlat kazan hilesi nasıl yapılır sorusudur. Bilmeniz gereken ilk kurak kesinlikle bunun bir hilesinin olmamasıdır. Sadece yapay zeka ile çalışan bu uygulama tarife, sinyal aldıkları lokasyon, yaş, Turkcell’e geldikleri yıl, ödeme tipi ve abonelik tipi bilgilerine ya da aşağıdaki kriterlere göre algoritma tarafından belirlenecek şekilde ek hediyeler verilmektedir.

Yani siz düşük fatura ödüyorsanız yada hattınıza yükleme yapmıyorsanız Turkcell size iyi hediyeler vermeyecektir. Turkcell gnç çatlat hilesi yoktur sadece iyi ödeme yapan ve hediyeleri toplayan abone vardır.

GNÇ Çatlat Konumunuz Tespit Edilemedi Hatası

Turkcell gnç çatlat konum bulma hatası bu uygulamayı kullananların çok sık yaşadığı sorunlardan biridir. Konum açık olmadan kullanmayacağınız gçn yumurta çatlat uygulamasına giriş yaptığınızda gnç çatlat konumunuz tespit edilememiştir hatası alabilirsiniz.

Böyle bir durum ile karşılaşırsanız telefonunuzu bir defa kapatıp açın ve ilk olarak konumunuzu açtıktan 1 dk sonra uygulamaya giriş yapın.

GNÇ Çatlat Mesaj Gelmiyor Sorunu

Genelde mesaj gelmiyor yada giriş yapamıyor sorunu yaşayanlar bu konudan dolayı oldukça şikayetçiler. Bazen giriş yaparken mesaj gelmemesi yada geç gelmesi nedenleri arasında konum ve lokasyon açık olmaması yada kullanılan hattın sahibinin yaşının 26’dan büyük olması neden arasında yer alır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell GNÇ Çatlat İnternet Kampanyası ve Turkcell GNÇ bedava internet hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Kaç Defa Yapılabiliyor?

Turkcell GNÇ çatlat kazanı haftada 2 defa yaparak hediyeler kazanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ İçin Yaş Sınırı Var mı?

Turkcell GNÇ li olmak için 26 yaş ve altında olmak gerekmektedir.

Turkcell Yeni Hat Kaç TL?

350-450 TL arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu