reklam
Turkcell

Turkcell GNC Bedava İnternet

Turkcell GNC Bedava Internet 2023; Genç olmanın avantajlarından yararlanmak isteyenler GSM şirketlerinin sunmuş olduğu paketleri takip etmektedir. Turkcell de gençler için çok özel kampanya ve tarifelerle hediyeler kazandırmaya devam ederken en çok internet paketleriyle gündeme gelmektedir. Turkcell GNC uygulaması, son zamanların en popüler uygulamalarından biridir. Gençlerin buluştuğu ortak sosyal medya uygulaması konumundaki bu uygulamaya Android kullanıcıları Google Play üzerinden, iOs kullanıcıları ise App Store üzerinden erişebilir ve GNC indirme yapabilir. GNC nasıl indirilir diye soranlara belirtmek gerekir ki, bu uygulamayı yukarıdaki yollardan biri ile cihazınıza yükledikten sonra artık sırada bunu cihazlarınıza tanıtmak kalacaktır.

Turkcell GNC uygulamasını yükleme işlemi sonrasında artık kullanabilir ve bundan sonra bu uygulama ile “sosyallik” adına birçok şeyi yapabilirsiniz. Tabii ki buna ilave olarak Turkcell gnc bedava internet 2023 kazanma şansını da yakalamış olacaksınız. Sosyallik dedik çünkü GNC uygulaması gerçekten de sizler için harika fırsatlar sunuyor.

Çevrenizdeki en güzel butikler, sanat merkezleri, AVM’ler, indirimler ve kampanyaları, konserler ve davetiyeler, satın alma kodları ve indirim kodları…. Kısacası GNC ile neler yapılabilir sorusunun en net cevabı çok geniş bir yelpazede değerlendirilebilir. Ancak burada bizi ilgilendiren kısma hemen geçelim.

Turkcell GNÇ Bedava İnternet 2023

Turkcell gnc bedava internet 2023 için bu uygulamayı indirdikten sonra ÇATLAT kısmını kullanmanız gerekiyor. ÇATLAT kısmı ne peki? Turkcell GNC uygulaması ÇATLAT oyunu, sizlere harika ödüller sunan ve bunların içerisinde bedava Turkcell internet hediyesinin de olduğu birçok hediyenin sunulduğu kısımdır.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

ÇATLAT Oyunu Nasıl Oynanır?

Bunun için GNC uygulamasına giriş yaptıktan sonra ÇATLAT yazısının üzerine tıklamanız gerekiyor. Yumurta simgesi olan bu kısım, uygulanmak üzere sizlerden iki gün seçmenizi istiyor. Haftanın değişmeyen bu iki gününü belirlerken, ihtiyacınızın en fazla olduğu günleri seçmenizde ve araya gün koymanızda fayda var. Her hafta aynı günlerde toplamda 2 kez olmak üzere ÇATLAT hakkınız var.

Çatlat oyunu oynamak için yumurtanın üzerine tıklamanız gerekiyor. Ancak öncesinde GPS ayarınızın yapılmış olması gerekiyor. GPS ve çatlat ne alaka diye soracak olursanız; GNC uygulamasının aynı zamanda sosyal reklamcılık yaptığını ve etrafınızdaki marka ve alışveriş merkezlerinin indirimlerini takip etmenizi sağladığını ve bu yüzden konumunuza ihtiyaç duyduğunu belirtmek gerekir.

Çatlat için her hafta seçtiğiniz o iki gün için sisteme girmeniz ve hakkınızı kullanmanız gerekiyor. Bir sonraki güne kesinlikle hakkınız devredilmiyor ve sistemde depolanmıyor. Sadece o günlerde gelip çatlatmanız gerekiyor.

Genç Turkcell Hediye İnternet 2023

Genç Turkcell müşterilerine özel olarak hazırlanmış olan GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası ile gnç uygulamasını telefonunuza indirerek haftada 2 defa yumurta çatlatabilirsiniz. Genç Turkcell hediye internet kampanyası ile haftada 8 GB kadar hediye internet anında kazanabilirsiniz.

Genç Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell GNÇ diğer adı ile genç turkcell olmak için 26 yaşından küçük olman yeterli. Turkcell ve diğer operatörlerin dahi kullanabileceği GNÇ uygulamasında bedava internet kazanmak için Turkcell müşterisi olmanız gerekmektedir.

Faturalı ve faturasız 26 yaşından küçük Turkcell müşterileri bol bol bedava internet veren GNÇ dünyasına giriş yapmak için hattını taşıdığında hoş geldin hediyesi olarak hattınıza 8 GB bedava internet tanımlanacaktır.

26 yaşından küçük yeni hat aldıklarında yada hattını Turkcell’e taşıdıklarında toplamda 8 GB bedava internet 4 ay boyunca her ay 2 GB olacak şekilde hattınıza yüklenir.

Turkcell Faturasız Paketler ve Tarifeler (Güncel Liste)

Turkcell GNÇ Bedava İnternet

Turkcell GNÇ üyesi olan faturasız hat sahipleri seçtikleri pakete göre her ay bedava internet kazanmaktadırlar. Zaten GNÇ üyesiyseniz hattınıza en az 30 TL yükleyerek hemen 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz sosyal medya paketleri ve ücretsiz Fizy hediyesi ayrıca hattınıza tanımlanacaktır.

Turkcell GNC Çatlat Hangi Hediyeleri Veriyor?

En çok merak edilen konulardan biri de Turkcell GNC Çatlat hangi hediyeleri veriyor sorusu. Aslında açıkça belirtmek gerekir ki bunun bir sınırı yok. Yani daha doğrusu her gün yeni teklifleri görebiliyoruz. Bu yüzden en çok bilinenlerini söylemek gerekirse; GNC 1 GB internet hediyesi, GNC 2 GB internet hediyesi, GNC 3 GB internet hediyesi, GNC 4 GB internet hediyesi, GNC 10 GB internet hediyesi gösterilebilir. Ancak dakika ve SMS için de ayrı ayrı hediyelerin geldiği bir gerçek.

GNC’den her zaman internet kazanamayabilirsiniz. Yani bu sadece sizin Çatlat’ma şansınıza bağlı. Eğer hediyeleriniz bir süre internet gelirse, daha sonra uzun bir zamana kadar bu hediyelere benzer teklifler de gelecektir. Teklifler; GNC’nin bazı koşullardan sizlere sunduğu teklifleri kapsar. 24 saat içerisinde 2 TL’ye 500 MB internet kazan. 24 saat içerisinde 20 TL ve üzeri yükleme yapın 2 GB kazanın, X firmasından 100 TL ve üzeri alışveriş yapın 5 GB kazanın gibi. Tüm bu ve daha fazla Turkcell GNC hediye internet kampanyaları için takipte kalın. Çünkü ilerleyen günlerde bu konuda sizlere çok daha fazla seçenek sunmaya devam edeceğiz.

 

Turkcell GNÇ İçin Kaç Yaşında Olmak Gerekir?

Turkcell GNÇ için 26 yaş ve altında olmak gerekir.

Turkcell GNÇ Dünyasına Giriş Hediyesi Nedir?

Turkcell GNÇ dünyasına giriş yapanlara Hoş Geldin hediyesi olarak 8GB internet verilmektedir.

Turkcell Yeni Hat Kaç TL?

400-500 TL arasında

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

  1. kızım ve oğlum eba dersine girmesi için onları geleceği için eba üzerinde çalışmalar yapıyor uygalama için teşekkür ederim milli eğitim bakanlığına

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu