reklam
Turkcell

Turkcell Faturasız Bedava İnternet

Turkcell Faturasız Bedava İnternet; Her geçen gün yenilikler sunan Turkcell bu sene de hediye paketler dağıtmaktadır. Hediye internet kampanyaları ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan Turkcell her geçen gün kullanıcı sayısını artırmaktadır.  Kullanıcılarını düşünen ve oldukça büyük önem veren Turkcell paketi biten müşterilerini düşünerek tamamen ücretsiz olan kampanyaları sürekli hediye etmektedir. Bunun asıl amacı paket bitiminde veya paket bulunmaması durumunda internetsiz kalmayı engellemektir.

Turkcell faturasız bedava internet kazanmak isteyenler Turkcell faturasız bedava internet paketleri ve Turkcell faturasız bedava internet 2023 güncel kampanyaları hakkında ayrıntılı bilgi yazımızda.

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcell faturasız hat sahipleri bedava internet kazanmak için yapması gerekenleri yazımızın devamında.

  • Bip uygulamasını indirip, bol mesaj atarak, arama yaparak, ya da keşfet bölümündeki küçük çaplı bilgi yarışmalarına katılarak bedava internet kazanılabilir.
  • Google Play’den goller cepte uygulaması üzerinden her hafta oynanan maçlardan 1 tanesini seçmek yeterlidir, maç bitiminde bedava internet paketini almak için tekrar giriş yapılır ve hatta yüklenir.
  • Yine Bip uygulaması üzerinden keşfet bölümünden sen yap diye kampanyasına katılabilir o haftanın istenilen küçük görevleri yaparak günlük 1GB tamamen bedava internet kazanmak mümkündür.
  • GNC uygulamasında haftanın 2 günü yumurta çatlatıyor şansa göre saatlik, günlük 1GB ücretsiz geliyor.
  • Bip üzerinden haftalık puan yarışması mevcuttur. Ne kadar çok Bip üzerinde vakit geçirilirse puan çok olur ve pazar günü dağıtılan bedava internetten 1GB ile 5GB arası hediye hatta tanımlanır.
  • Daha önce Dergilik, Lifebox, Upcall uygulamalarını indirmeyenler Google Play’dan indirip giriş yapmaları durumunda haftalık 1GB bedava internet kazanırlar.

Turkcell Faturasız Ek İnternet Paketi

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Kazanma 2023

Turkcell faturasız bedava internet kazamak için sizlere en güncel kampanyalar ve paketler hakkında bilgi vermek istiyorum.

Turkcell Salla Kazan Bedava İnternet

Turkcell sala sakan bedava internet kazanmak için mutlaka kullanmanız gereken uygulamalardan biridir. Her hafata cuma günü yenilen salla kazan hakkınızı kullanarak bedava internet kazanabilirsiniz. Günlük, haftalık ve aylık bedava internet kazandıran salla kazan hakkınız haftada 1 defa olmasına karşın bip uygulamasından sebdeyapdiye kanalını takip ederek ek salla kazan hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava 2 GB İnternet Kampanyası

Dijital operatör uygulaması üzerinden ilk defa TL yüklemesi yapan faturasız aboneler haftalık 2 GB bedava internet kazanıyor. Hattınıza 30 TL ve üstü yükleme yaptığınızda 2 GB bedava internet otomatik olarak yüklenecektir. Ayda 1 defa olmak üzere 2 ay boyunca bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet Kazanma

Turkcell hediye havuzu Turkcell dijital Operatör uygulaması üzerinden giriş yaparak katılabileceğiniz tüm bedava internet kampanyalarını tek yerden görmenize olarak sağlamaktadır. Bedava internet ihtiyacınız olduğunda Hediye Havuzuna giriş yaparak yarışma, çekiliş ve kampanyalara katılarak hemen internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Biz Ekip Kur Bedava İnternet Kazan Kampanyası

Turkcell bedava internet kazandıran kampanyalarından biri olan Turkcell biz ekip kur 1 GB internet kampanyası ile sevdikleriniz ile grup kurarak hem siz hemde grup üyeleri internet kazanıyor. Turkcell Biz ekibine dahil olduğunuzda her ay 1 GB internet yanında bedava dakika ve bir çok indirim kazanabilirsiniz.

Aileniz yada arkadaşlarınız ile grup kurduğunuzda ayrıca ekip içerisinde ücretsiz olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca 25 yaşında küçük abonelere her ay 2 GB bedava İnternet verilecektir.

Turkcell Biz Nedir? Biz Bedava İnternet kazanma ve Biz İnternet Paylaşama 

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell bedava internet kazanmak isteyen faturasız hat sahipleri dijital operatör uygulamasında bulunan hediye havuzuna girerek hediye internet kazanmaya başlayabilirler. Hediye havuzunda katılabileceğiniz yarışmalar, çekililer ve size verilen görevleri tamamlayarak kazanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell hediye havuzu tüm Turkcell bedava internet kampanyalarını tek yerden kolayca takip etmenizi sağlar.

Turkcell Faturasız 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Sim kartta yer alan şifre ile hediye 10 gb bedava internet kazanabilirsiniz. 4.5G uyumlu sim kart sahibi faturasız hat sahipleri sim kartta bulunan şifreyi SMS olarak göndermeleri gerekmektedir. Sim kartta yer alan şifre ile 6 ay boyunca geçerli 10 GB hediye internet kazanmak için ENHIZLI yazarak, boşluk bırakıp ilgili promosyon şifresi yazılarak 2222’ye mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Faturasız Dergilik İle Tanışma 1 GB Kampanyası

Bedava internet kazanmak için Dergilik uygulamasına giriş yaparak 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan sadece bireysel Turkcell kullanıcıları kampanya dönemi boyunca 1 kez yararlanabilecektir. Kampanyadan yararlanıp 1 GB Internet hediyesini alabilmek için ön-koşul Dergilik indirme olup tek koşul Dergilik indirme değildir. Buna ek olarak, son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmak gereklidir. Son 1 yıl içerisinde daha önceden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar. Kampanya sadece yurtiçinde geçerlidir.

Dergilik servisine abone olma koşulu olmadan ve hiç bir ücret ödemeden bedava 1 GB kazanmak için Dergilik uygulamasını telefonunuza indirip giriş yapmanız yeterlidir. Her kullanıcı 1 yıl içerisinde bu kampanyadan sadece 1 defa yararlanabilir.

Turkcell Faturasız 4.5G Deneme Kampanyası Bedava İnternet

Tamamen ücretsiz olan bu kampanya ile bedava internet kazanmak için 4.5G uyumlu sim kart almak ve 4.5G geçiş yapmanız yeterli olacaktır. Katılım için başvuru yapmaya gerek yoktur 4.5G uyumlu hatta geçiş yaptığınızda hediye internet otomatik olarak hattınıza yüklenecektir. Cihazınızın ve sim kartınızın 4.5G uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için 4.5G yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz.

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri ( Güncel Tarifeler )

GS Destek 1GB Bedava İnternet Kampanyası

Hem takımınız desteklemek hemde Galatasaray’ın kazandığı her maçta günlük 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Galatasaray destek paketlerinden yararlanarak her hafta bedava internet kazanmak için Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerinden her hangi birine geçiş yapmanız yeterlidir.

GS destek paketlerine abone olarak hem takımınız destekleyebilir hem de bedava her galibiyete hediye internet alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için GS Destek Paketleri 1 GB İnternet Kazanma Paketi yazımızı inceleyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell Faturasız Bedava İnternet Paketleri

Turkcell faturasız bedava internet kazanmak için Bip uygulaması üzerinden buluna bilgi yarışmalarına katılabilirsiniz. Ayrıca sen yap diye kanalında haftalık görevinizi tamamlayarak 10 GB kadar hediye internet alınır.

Bip bedava internet veren bip yıldızları ve kim 1 GB internet yarışmasına katılabilirsiniz. Bip yıldızları diğer adı ile bip kullan kazan kampanyası ile sevdiklerinize mesaj atarak yada grup kurarak size verilen mesaj atma görevini tamamlamanız yeterlidir. Mesaj atma hedefine ulaştığınızda hattınızı bedava internet tanımlanır.

Kim 1 GB ister yarışmasından hem eğlenerek hemde yarışmaya katılarak bedava internet paketi kazanırsınız. Kim 1 GB ister yarışmasında 3 aşamada ve her aşamada sorunlan 5 soruyu cevaplamanız gereklidir. Toplam 15 soruyu doğru bildiğinizde 1 GB internet kazanırsınız.

Faturasız Bedava İnternetin Kampanyalarından Nasıl Haberdar Olunur?

Kampanyalar sürekli değişebilmekte ya da süresi dolup yeniden kazanmaya kapalı olabiliyor, yerine yeni kampanyalar çıkmakta fırsatları ve tarihleri kaçırmamak için Play Store’den Turkcell hesabımı indirip, giriş yapıp, sağ üst köşedeki arama motoruna basıp yeni tüm kampanyalara göz atılabilir.

Bunun dışında Bip keşfet kanalında, GNC uygulamasında ve canlı müşteri temsilcilerinden de yeni kampanyalar için bilgi alınabilir. Ayrıca güncel kampanyalar için sitemizi takip edebilirsiniz.

Alınan Bedava İnternetlerin Süreleri Ne Kadardır?

Genellikle günlük ve haftalık olup günü kurtarmaktadır. Sonuç olarak ufak çaplı yarışmaların ve ya uygulamalara giriş yapılarak alınan bedava küçük paketlerdir. Bip üzerinden girilen kampanyalar da tamamen kişinin aktif olmasına bağlıdır, az puan alınırsa 1 günlüktür, Turkcell bedava internet eğer çok etkinlik yapılırsa 1 haftadır ve GB ‘ler hızla artmaktadır.

Bazı kampanyalar ise tamamen 1 kereliktir. Bazıları ise hafta da bir kezdir. Burada önemli olan istenilen küçük görevleri yerine getirerek hızla kazanmaktır. Gerekli uğraşlar verilirse bol GB almak hem de tamamen bedava almak mümkün ve kolaydır.

 

Turkcell Salla Kazan İnternet Verir mi?

Haftada 1 gün kullanılan salla kazan kampanyası hediye internetin yanı sıra başka hediyeler de vermektedir.

Turkcell Hattım 4.5G Uygun mu Nasıl Öğrenirim?

Mesaj kısmına 4.5G yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Turkcell 4.5G İçin Ek Ücret Ödenir mi?

Hayır.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu