Turkcell

Turkcell Faturalı Tarifeler ( Güncel Paketler )

Turkcell Faturalı Paketler

En uygun Turkcell faturalı paketler; Turkcell, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için kampanyalarını yenilemektedir. Faturalı tarifelerde uygun paket arayanlar Turkcell operatörüne yönelmektedirler. Turkcell Faturalı Tarifelerindeki cazip avantajları ile ön plana çıkarak kullanıcı memnuniyetine fazlaca önem veriyor. Turkcell sadece hepsi bir arada paketler değil, sizlerin ihtiyaçlarına özel olarak sunduğu tekli konuşma, mesajlaşma, internet ve diğer ek paket seçenekleri ile de en uygun ve en cazip fiyat seçenekleriyle müşterilerinin karşısına çıkıyor.

Yeni Hat Ne Zaman Açılır? Kaç Günde Aktif Olur?

Turkcell Faturalı Tarifeler

Bunların yanında Turkcell başlattığı bir çok kampanya sayesinde de ücretsiz dakika ve internet de hediye ediyor. Turkcell faturalı hat kullanıcıları, GNC, Platinum, Rahat ve Süper Fırsat paketler, başta olmak üzere kendilerine en uygun paketi rahatlıkla bulabiliyor. Turkcell’den alacağınız faturalı hattınızı, ister yurt içinde isterseniz de yurt dışında kullanabilir, dilediğiniz her zaman yurt dışını da arayıp konuşabilirsiniz.

Yeni Turkcell Faturalı Tarifeler

Yeni Turkcell’li olmak isteyen faturalı hat kullanıcılarına özel birçok avantajlı paket ve tarifeler sunuluyor. Sizler için hazırlanan Turkcell faturalı tarifeler ve kampanyalar arasından dilerseniz dakikası fazla paketleri, dilerseniz de interneti bol paketlerden kendiniz için en uygun olanını özgürce seçebilirsiniz. Turkcell Faturalı Tarifeler arasından sizin belirleyeceğiniz kriterler ile en kendinize uygun pakete rahatça ulaşın ve anında kullanmaya başlayın.

Türk Telekom İnternet Paketleri ( Güncel Paketler )

Yeni Turkcell’liler için hazırlanan faturalı paketler şunlar:

 • Süper Fırsat 8GB: Her yöne 1000 dk ve 8 GB internet sayesinde Turkcell’in zengin içeriklerinin tadını çıkarın. Süper Fırsat 8GB paketi yıllık abonelere özel olarak ilk 3 ay 50 TL, sonrasında ise aylık 55 TL fiyat ile sunuluyor.
 • GNÇ Fırsat 13: Turkcell’in 26 yaşın altındakilere özel olarak hazırladığı bu paket ile her yöne 1000 dk, ve 10 GB internetin yanında +3 GB sosyal medya interneti de hediye veriliyor! Bu pakete yıllık abonelik yaparsanız ilk 3 ay 53 TL, sonraki aylarda da ayda 63 TL faturanız çıkıyor.
 • Aynen 10: Alacağınız bu paket ile her yöne 1000 DK konuşma ve 10GB internete yıllık abonelik yapmanız durumunda online’a özel olarak ayda sadece 59 TL ödeyerek sahip olun.
 • GNÇ Gamer Ben: GNÇ Gamer Ben paketi sayesinde ayda 1000 DK konuşma ve 5 GB normal kullanıma ek olarak oyunlarda kullanabileceğiniz tam +7 GB internete sahip olmak çok kolay. 26 yaş altına özel bu pakete yıllık abone olmak için ilk 3 ay 47 TL, sonraki her ay 52 TL ödeyin.
 • Platinum 25: Platinum 25’in her yöne 1500 dk ve 25 GB interneti dahil bol içerikleri ile kaliteyi yaşayın. Üstelik yıllık abone olursanız ilk 3 ay sadece 85 TL, diğer aylarda da aylık 100 TL ödeyeceksiniz.

logolarımız

Turkcell Faturalı Paketler

Turkcell faturalı paketler içerisinde hem gençlere hem de bol içerik isteyenlere özel en çok tercih edilen paketler şunlar:

 • Yıldız 5: Turkcell faturalı paketler Yıldız 5 paketini alarak kullanabileceğiniz her yöne 1000 dakika ve 5 GB internete, yıllık abone olmak isterseniz ayda 59.90 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.
 • Bol 8: Turkcell faturalı Bol 8 paketinin her yöne 1000 dk ve 8 GB interneti ile Turkcell Faturalı’nın kalitesini yaşayın! Yıllık abonelere özel ayda 49.90 TL fiyat indirimini kaçırma!
 • GNÇ Gamer: Turkcell 7 yaş ve üstü, 25 yaş ve altına özel paketi sayesinde her yöne 1000 DK konuşma, 1000 SMS ve 15GB internete ek olarak oyun uygulamalarında kullanabileceğin tam +5GB ek internet ile oyun keyfiniz hiç bozulmasın. Üstelik yıllık abonelik yapanlar için ilk 3 ay 63 TL, diğer aylarda da 73 TL cazip fiyatı ile sizlerle!
 • GNÇ Sosyallesen Ben: GNÇ Sosyalleşen Ben paketi her yöne 1000 dk, 250 SMS ve 4 GB internete ek Youtube, Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli tam +7 GB interneti ile sizlerin oluyor. Eğer yıllık abone olursanız ilk 3 ay ayda 47 TL, kalan aylarda da 52 TL ödeyeceksiniz.
 • Platinum Plus 15: Alacağınız bu paket ile her yöne 2000 dk + Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, 15 GB internete yıllık abonelere özel 109.90 TL fiyat ile sahip olun.
 • Platinum Plus 35: Platinum Plus 35 paketi ile her yöne tam 2000 dk + Turkcell’lilerle sınırsız konuşma, 35 GB internete ek olarak sosyal medyada geçerli +5 GB internete yıllık abonelere özel 179.90 TL ödeyeceksiniz.

Turkcell Rahat Faturalı Paketler

Turkcell Rahat Faturalı Tarifesi’nden sadece yeni hat alan; numarasını Turkcell’e taşıyan veya faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapan müşteriler yararlanabiliyor. Turkcell Rahat Faturalı Paketlerin özgür dünyası ile dilediğiniz zaman paket alın!

Sürpriz faturalara son!

Turkcell’in rahat hatlara özel olarak sunduğu akıllı fatura özelliği ile de paketiniz bittiği zaman size haber vererek kullanımınızı durdurarak faturanızın beklediğinizden yüksek gelmesinin önüne geçiliyor!

Ayrıca Turkcell Rahat Paketler ile yeni hat alan ya da numara taşıma yapan kullanıcılara özel Rahat Haydi Gel 3 GB Kampanyası ile mevcut paketinize ek olarak doya doya kullanabileceğiniz 3 GB internet hediye fırsatını kaçırmadan başvurunuzu yapın.

Turkcell faturalı tarifelerin rahat paketlerden en çok beğenilenler ise:

 • Rahat Süper 3GB: Rahat Süper 3GB paketinde her yöne 500 dk ve 3 GB internete dilediğiniz zaman sahip olun! Üstelik paket aşımı ve taahhüt yok! Aylık ödeyeceğiniz tutar ise 35.90 TL.
 • Rahat Plus 4GB: Bu paket ile sadece 31.90 TL’ye 500 dk konuşma ve 4 GB interneti dilediğiniz zaman alın; paket aşımı ve sürpriz fatura ile karşılaşmayın!
 • Rahat Gülümseten 5GB: Alacağınız bu paket ile her yöne 750 dk ve 5 GB internete abone olmak isteyenlere özel 33.90 TL ile sahip olmak çok kolay.
 • Rahat Süper 10GB: Rahat Süper 10GB paketi ile her yöne 1000 dk konuşma ve 10 GB internete, paket aşımı ve taahhüt olmadan sahip olun! Aylık ödemeniz ise 51.90 TL olacak.

Ayrıca bakınız:

Turkcell Konuşma Dakika Paketleri 

Turkcell İnternet Paketleri

 

Turkcell GNÇ Fırsat 13 Paketini Kaç Yaşındakiler Kullanabilir?

Bu fırsat paketini 26 yaş altındakiler kullanabilir.

Turkcell 1 Dakika Konuşma Kaç TL’dir?

Turkcell 60 sn yurt içi konuşmaları 1,23 TL dir.

Turkcell Yeni Hat Fiyatı Kaç TL ?

Ortalama 350-400 TL arasındadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu