reklam
Turkcell

Turkcell Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Faturalı Bedava İnternet Paketleri; İnternet kampanyaları sadece faturasız hatlar için değil faturalı hat kullanıcıları için de düzenlenmektedir. Turkcell faturalılara da özel bedava internet paketleri ile farklı kampanyalar düzenlemektedir. Turkcell hat kullanıcıları güncel kampanyalar ve uygulamalar sayesinde ücretsiz İnternet ve gb kazanmaları mümkün. İster faturalı olsun isterse faturasız bedava İnternet kazanmak için sizlere bu yazımızda en güncel kampanyalı ve bedava İnternet kazanma yollarını anlatmaya çalışacağım.

Turkcell bedava internet kampanyalarından haberdar olmayan pek çok kişi nasıl bedava internet kazanacağını bilmiyor. Turkcell’in faturalı ve faturasız hat sahiplerine verdiği bedava İnternet paketlerine sahip olmak için yapmanız gerekenler ve yöntemleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

2023 yılında Turkcell abonelerine ücretsiz intenet veren güncel bilgileri yazımızda bulabilirsiniz. Turkcell bedava internet paketleriTurkcell bedava internet paketi nasıl yapılır?, Turkcell bedava internet paketi nasıl kazanırım sorusunun cevabı ayrıntılı olarak yazımızda…

Turkcell Hediye Havuzu Nedir? 1 GB ve 5 GB İnternet Hediye

Turkcell Faturalı Bedava İnternet Kampanyaları

Bir çok Turkcell faturalı ve faturasız hat sahipleri internet paketlerinin genelde çok erken bittiğini sıklıkla dile getirmişlerdir. Faturaya ek internet paketi almak istemeyenler genelde internet paketlerinin yüksek olmasından yakındıkları için ücret ödemek yerine bedava internet kampanyaları hakkında araştırma içerisine girmektedirler.

Turkcell faturalı hat sahipleri internet kotaları bittiğinde hatları ya kısıtlamaya girer yada yüksek ücret ödeyerek ek paket almaktadırlar. Ücret ödemek yerine bedava internet kazanarak istiyorsanız şu an güncel kampanyalardan size uygun olanları seçerek bedava gb kazanabilir ve hiç bir ücret ödemezsiniz.

Turkcell Faturalı Bedava İnternet Paketleri

Turkcell hediye internet kazanmak isteyenlerin ilk denediği yöntemlerden biride Turkcell bedava internet veren uygulamaları indirerek anında bedava internet ve bedava gb kazanmalarıdır. Turkcell bedava internet veren uygulamalar arasında size uygun olan uygulamayı indirerek anında ücretsiz internetiniz hattınıza yükleyebilirsiniz.

Turkcell Hesabım Uygulaması Bedava İnternet

Eğer turkcell hat kullanıyorsanız mutlaka indirmeniz gereken uygulamalardan biri olan Turkcell hesabım uygulamasını indirdikten sonra her cuma günü Salla Kazan yaparak bedava internet kazanabilirsiniz. Haftalık olarak internet kazanmak için salla kazan yaparak ücretsiz internet alabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır

Turkcell Yani Arama Motoru Uygulaması

Turkcell’e ait olan uygulamalardan biri olan Yani Arama Motorunu telefonunuza indirdiğinizde hattınıza anında 1 gb internet yüklenecektir. Ayrıca düzenli olarak yani arama motorunu kullanarak daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz. Yani arama motorunu 10 gün kullanarak 20 tane arama yaptığınızda tekrardan bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BİP Bedava İnternet 

Turkcell’in en çok kullanılan uygulamalarından biri olan BİP ilk indirdiğinizde bedava 1 gb hattınıza yüklenir ayrıca uygulama içerisinde grup kurarak ve arkadaşlarınızla mesajlaşarak internet kazanabilirsiniz. Bip uygulaması içerisinde bulunan  hediye yarışmaları ve Kim 1 GB İster yarışmalarında soruları doğru bilerek bedava internet kazanabilirsiniz.

Tukcell BİP Nedir? Nasıl İnternet Kazanılır

Turkcell Goller Cepte Uygulaması Her Gole 100 MB 

Turkcell’in son zamanlarda en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Goller Cepte uygulaması ile haftalık olarak bedava internet kazanabilirsiniz. İlk indirdiğinizde hemen 500 mb internet veren goler cepte uygulamasında belirlediğiniz takımın maçında atılan her gole 100 mb anında bedava internet.

Turkcell Goller Cepte İle Bedava İnternet Kazanma

Turkcell bedava internet veren bütün uygular hakkında bilgi almak için Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell bedava internet kazanmak için deneyebileceğiniz yöntemlerden biride faturalı hat sahiplerinin otomatik ödeme talimatı vermeleridir otomatik ödeme talimatı verdiğinizde anında 1 gb hattınıza tanımlanacaktır.

Eflasyonla Topyekün Mücadele kampanyasına Bip üzerinden katılarak hattınıza tanımlanan interneti anında 2 katına bedava olarak çıkarabilirsiniz. Turkcell Enflasyonla Mücadele 2 Kat Bedava İnternet Kampanyası 4.5 G kullanıcılarının interneti bedava olarak 2 katına çıkarmaktadır.

Turkcell’in gen kullanıcıları için devreye aldığı GNC uygulamasını telefonunuza yüklediğinizde bedava internet kazanabilirsiniz. Uygulama içerisinde ÇATLAT bölümüne giriş yaptığınızda sürpriz hediyenizi hemen alabilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatlara Özel Bedava İnternet

Turkcell faturalı hat sihpleri bedava internet kazanmalarını sağlayan bir diğer yöntem ise Turkcell Toplantıdayım uygulamasıdır.  Haftalık abonelik isteyen bu uygulama ile anında 1 gb internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Paycell 3G kampanyası ile bedava 1 GB kazanmak için uygulamayı telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Anında hediye internetiniz hattınıza yüklenecektir. 1 yıl içerisinde her 100 tl yüklemenize ayrıca 1 gb internet alabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır

Turkcell Faturalı Hatlar İçin Bedava İnternet

Türkcell’in bedava internet kampanyalarından biri olan Turkcell GNÇ Bedava 1 GB İnternet kazanmak için BİP uygulaması içerisinde Keşfet bölümünden Turkcell GNÇ kanalına girmeniz ve GNC1GB yazın ve 1 ay geçerli 1 GB yazmanız yeterli olacaktır. Turkcell hediye internet kampanyasından biri olan Turkcell GNC 26 yaşından küçük herkese bedava internet vermektedir.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığınızda eğer 2 dakikan fazla beklerseniz hemen 2 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir. Bir çok kişinin bilmediği bu yöntem sayesinde 2 gb bedava internet kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Yaani Uygulaması ile Ne Kadar İnternet Kazanabilirim?

Turkcell yaani uygulamasını indiren kullanıcılar anında 1GB hediye internetin sahibi olacaktır.

Turkcell GNÇ den Kimler Yararlanabilir?

Turkcell GNÇ 26 yaş ve altı bireyler için olan bir uygulamadır. Ayrıca ilk defa yükleyen gençler bedava internet kazanabilirler.

Turkcell Superonline Cayma Süresi Kaç Gündür?

14 gün

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu