Turkcell

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir; Kullandığımız paketlerin zamanı dolduğunda paket için gerekli olan TL yi yüklemeden paketimiz yenilenmemektedir. Yani Hattınız için paket yenilemesi yapabilmek ya da hattınızı kullanıma açabilmek için TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir sorusuna hattına uzun zamandır TL yüklemesi yapmayanlar tarafından merak edilen sorulardan biridir. Her sene belli aralıklara faturasız hatta en az kaç TL yükleneceği değişiklik göstermektedir.

Özellikle faturasız hat kullananların 185 günde bir hatlarına 10 TL yüklemeleri yada 10 TL hattına transfer olarak gelmesi gereklidir. Ancak 10 TL satışı olmadığı için hattınıza en az kaç TL yükleyeceğinizi bilmeniz gereklidir.

Turkcell faturasız hattınıza en az yükleyeceğiniz bakiye mobil bankacılık kanallarında ve Turkcell mağazalarından değişiklik göstermektedir.

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell En Az Kaç TL Yüklenir 2023

2023 yılı itibari ile Turkcell en az tl yükleme limiti 35 TL olarak belirlenmiştir.  Turkcell mağazalarından, Dijital Operatör ve Müşteri hizmetlerini arayarak kredi kartı yada banka kartı ile en az 35 TL yükleme yapabilirsiniz. Hattınıza 35 TL aşağı yükleme yapmanız mümkün değildir.

Eğer mobil bankacılık kanalı üzerinden yükleme yapmayı düşünüyorsanız bir çok bankanın en az yükleme limiti ise 50 TL’dir.

Turkcell faturasız hat kullanıyorsanız Online TL yükleme işlemi yaptığınızda sizden en 35 TL tahsil edilecektir.

turkcell en az kaç tl

Turkcell Hattın Kapanmaması İçin En Az Kaç TL Yüklenir

Turkcell hattınızın kapanmaması için hattınıza 185 gün içerisinde en az 10 TL yüklemesi yapmalı yada başkasının size en az 10 TL transfer etmesi gereklidir. Hattınızın aktif kalması için mutlaka 185 günlük süre içerisinde tek sefer 10 TL yüklemeniz yeterlidir.

Turkcell GNC Bedava İnternet

Turkcell Hatta En Az Kaç TL Bakiye Yüklenir

Turkcell hattınıza aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi en az yükleme limiti 2023 yılı için 35 TL olarak belirlenmiştir. Bunun altında yükleme yapmanız mümkün değildir.

turkcell hatta bakiye yükleme

Sizlere bu yazımızda Turkcell en az kaç tl yüklenir sorusuna cevap vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Kapatılan Hat Ne Kadar Sürede Açılır?

Kapatılan hattınızın açılması için gerekli işlemleri yaptıktan sonra 24 saat içerisinde hattınız kullanıma açılır.

Turkcell Kapanan Faturalı Hat Kaç TL ye Açılır?

68,46 TL faturaya yansıtılarak hattınız açılır.

Turkcell e Numaramı Taşırsam Hemen Açılır mı?

3 gün içerisinde aktifleşir

2 Yorum

  1. marhabalar ben telefonuma tl yuliyecem yapamadim yardim ederseniz memnun olurum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu