Turkcell

Turkcell Ek İnternet Paketi

Turkcell Ek İnternet Paketi; Kimi zaman paketlerimiz bize yetmeyebilir. İnternet paketleri yetmediği için operatörler tarafından artık ek internet paketleri müşterilere sunulmaktadır. Turkcell ek internet paketi faturasız ya da faturalı tüm bireysel abonelerin internetlerinin erken bitmesi ya da yetmemesi durumunda kullandığı ücretli paketlerdir. Aylık olarak satın alınan ek internet paketi aylık olarak satın alınır ve otomatik olarak yenilenmez.

Turkcell ek internet paketi günlük, haftalık yada aylık olarak satılmaktadır ve ihtiyacınıza göre seçim yapabileceğiniz farklı paketleri bulunmaktadır. Sizler için bu yazımızda Turkcell ek internet paketi nasıl alınır, Turkcell ek internet paketi faturasız ve faturalı hatlara göre alma işlemi hakkında bilgi vermek istiyorum.

Turkcell ek internet paketi ücretli olduğundan dilerseniz Turkcell Bedava İnternet Paketi yazımızı inceleyebilir yada Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar yazımızı inceleyerek bedava internet alabilirsiniz.

Turkcell Ek İnternet Paketi Alma Faturasız ve Faturalı

Sizler için ihtiyacınıza yönelik ek internet paketlerini listelemeye çalışacağım. Paketiniz yenilenene kadar kullanabileceğiniz güncel ek internet paketleri ise;

Turkcell 10 GB Ek İnternet Paketi

Bol bol internete girmeyi seviyorsanız Turkcell 10 GB internet paketini 89.90 TL ödeyerek 3 hafta boyunca kullanabilirsiniz. 21 günlük kullanım hakkı olan 10 GB internet paketini almak için 10GB EK yazıp 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir. Ek internet paketi yenilenmez tekrar aynı paketi almak için mesaj göndermeniz gereklidir.

Bu internet paketinin kullanım süresi 3 hafta yani 21 gündür ve asla aylık olarak yenilenmez. Dilerseniz paketi iptal etmek için IPTAL10 GB EK 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell 6 GB Ek İnternet Paketi

Turkcell 6 GB internet paketini 69.90 TL ödeyerek 3 hafta boyunca kullanabilirsiniz. 21 günlük kullanım hakkı olan 6 GB internet paketini almak için 6GB EK yazıp 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir. Ek internet paketi yenilenmez tekrar aynı paketi almak için mesaj göndermeniz gereklidir. Aylık olarak en fazla bu paketi 10 defa alabilirsiniz.

Bu internet paketinin kullanım süresi 3 hafta yani 21 gündür ve asla aylık olarak yenilenmez. Dilerseniz paketi iptal etmek için IPTAL 6GB EK 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell 3 GB Ek İnternet Paketi

Turkcell 3 GB internet paketini 45 TL vererek 2 hafta boyunca kullanabilirsiniz. 14 günlük kullanım hakkı olan 3 GB internet paketini almak için 3GB EK yazıp 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir. Ek internet paketi yenilenmez tekrar aynı paketi almak için mesaj göndermeniz gereklidir. Aylık olarak en fazla bu paketi 10 defa alabilirsiniz.

Bu internet paketinin kullanım süresi 2 hafta yani 14 gündür ve asla aylık olarak yenilenmez. Dilerseniz paketi iptal etmek için IPTAL 3GB EK 2200 mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell 2 GB Ek İnternet Paketi

Turkcell haftalık 2 GB ek internet paketini 35 TL ödeyerek 1 hafta boyunca kullanabilirsiniz. Haftalık 2 GB ek internet paketi faturasız hatlarda bakiyelerden faturalı hat sahipleri ise faturasına yansıtarak kullanamaya başlar. Ek internet paketi tek kullanmaya başladıktan sonra aylık olarak yenilenmez. Tekrar aynı paketi almak için mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell 2 GB ek internet paketini almak için 2GB EK yazıp 2200 mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Turkcell Haftalık 1 GB Ek İnternet Paketi

Haftalık 1 GB internet paketi genelde en çok tercih edilen paketlerden biridir. İnternetiniz bittiğinde paketiniz yenilenene kadar kullanabileceğiniz haftalık 1 gb ek internet paketi 24 TL satılmaktadır. 1 GB ek internet paketi faturasız hat sahiplerinin bakiyelerinde faturalı hat sahiplerinin faturalarını yansıtılacaktır.

Bu ek internet paketini almak için HAFTALIK 1GB yazıp 2222 mesaj gönderdikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz. Haftalık olarak alacağınız bu paket yenilenmez tekrar almak için mesaj atmanız gerekmektedir.

Oldukça yüksel olan internet fiyatları ay sonunda faturanızın şişmesine ya da bakiyenizin bitmesine neden olacağından ay sonunda sürpriz yaşamamak için gerekmedikçe yüksek paket almayın. Sitemizin üzerinde bulunan güncel kampanyaları takip edebilir ya da bedava internet veren uygulamaları ve yarışmaları takip edip katılabilirsiniz.

BONUS: Galatasaray Destek Paketlerinden birine katılarak 5 tl karşılığında 1 GB Ek İnternet Paketi alabilirsiniz. 1 GB internet 24 tl vermek yerine 5 TL destek çıkarak 1 gb internet almanız mümkün. Ayrıca Galatasarın atığı bütün gollere ve galibiyete karşılık internet kazanırsınız. Daha ayrıntılı bilgi için Turkcell Taraftar Paketi yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır

Turkcell ek internet paketi almak için Turkcell Hesabım uygulamasından giriş yapıp ek paket satın alabileceğiniz gibi Müşteri hizmetlerini arayarak ya da Turkcell Mağazalarına giderek işlem yapabilirsiniz.

Turkcell Ek İnternet Paketi Faturasız

Faturasız hat kullananlar ek internet almak için hatlarından bakiye olması gereklidir. Hattınıza bakiye yükledikten sonra telefonunuzdan HAFTALIK 1GB yazıp 2222 mesaj gönderdikten sonra 1 GB interneti haftalık olarak kullanabilirler.

Akıllı Faturaya Ek İnternet Paketi

Akıllı faturaya ek internet paketi almak için Hesabım uygulaması üzerinden Ek İnternet Paketleri kısmına girerek haftalık ya da aylık paketlerden seçim yaparak uygun paketlerden birini kullanabilirsiniz. Akıllı faturaya ek internet paketi haftalık 1 GB internet fiyatı 24 TL’dir.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır? Ne Zaman Yapılır?

Bedava Turkcell Ek İnternet Paketi Alma

Turkcell ek internet paketi ücretli olarak alınabileceği gibi hiç bir ücret ödemeden bedava ek internet paketi almanız da mümkün. Turkcell 1 GB ek internet paketi için 25 TL ödemek istemiyorsanız Turkcell Bedava İnternet 2023 yazımız okuyabilirsiniz.

Ayrıca bedava internet kazandıran diğer yazıları aşağıya ekledim.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bedava İnternet 2222

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Hediye Havuzu Bedava İnternet

Sizlere bu yazımızda Turkcell ek internet paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Turkcell 10 GB Ek İnternet Paketini Nasıl Alabilirsiniz?

10GB EK yazarak 2200 a göndermeniz halinde paketi alabilirsiniz.

Turkcell 3 GB Ek İnternet Paketini Kaç Defa Alabilirsiniz?

Bu paket en fazla 10 defa alınabilmektedir.

2 Hafta 3 GB İnternet Paketinden Kimler Yararlanabilir?

Bireysel faturalı aboneler yararlanabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu