Turkcell

Turkcell Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır? Günlük, Haftalık ve Aylık Paketler

Turkcell Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları, TURKCELL Haftalık Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları, Turkcell Ek İnternet Paketi Yükleme, Turkcell Ek İnternet Paketi Nasıl Alınır? Turkcell Haftalık İnternet Paketleri gibi detaylar yazımızda...

Turkcell Ek İnternet Paketi Nasıl Yapılır? Günlük, Haftalık ve Aylık Paketler; Ülkemizde en çok abone sayısı bulunan operatör Turkcell dir. Turkcell, kullanıcılarına kolaylık sağlamak amacıyla farklı paket imkanlarıyla yeniliklerine devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte günlük hayatta kullandığımız cihazların ( telefon, tablet, bilgisayar vs. ) uygulamalarının neredeyse hepsinde yaptığımız işlemler internet üzerinden yapılmaktadır. İnternet olmadığı zamanlarda ise bu cihazların çok da bir anlamı kalmıyor diyebiliriz. 

Oyun oynarken, gündelik işlerimizi yaparken, alışveriş ya da eğlence gibi tüm işlemlerimizi yaparken internet üzerinden yapmakta ve interneti kullanmaktayız. Son yıllarda ise sabit internetin olmadığı ortamlarda vazgeçilmez bir hale gelen mobil interneti kullanmaktayız. 

GSM operatörünüzün sizin için sunduğu paketler sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde internete her an istediğiniz her yerde ulaşabilme imkânınız vardır. Ülkemizde en çok kullanılan operatör ise TURKCELL olarak bilinmektedir. TURKCELL Paketleri ve tarifeleri yanı sıra ek internet paketleri ile de diğer operatörlere göre bir adım önde gözüküyor.

 İnternet paketiniz bitti ve artık internete bağlanamıyorsanız dert etmeyin çünkü artık bu bir sorun değil. Türkcell’i size sunduğu ek internet paketleri ya da tarifeleri size bu aşamada etkili bir çözüm yolu olacaktır. 

Bizde bu yazımızda sizler için Turkcell ek internet paketleri nelerdir, ek internet paketleri nasıl yapılır, bu paketler için neler yapmak gerekir ya da iptal etmek istediğimiz zaman neler yapmanız gerekiyor gibi sorularınıza cevap aradık, gelin hep berber bakalım. 

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı İle 2GB Hediye İnternet

TURKCELL Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları

TURKCELL faturasız 1 aylık ek internet paketleri ve fiyatları:

  • TURKCELL 250 MB İnternet Paketi: Paket fiyatı: 14 TL, Paket kullanım miktarı: 250 MB, Paket Kullanım süresi: 1 ay

NOT: Bu Paketi satın almak için: “ YENI250MB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

NOT: Paketinizdeki kalan internet kullanımını öğrenmek için yapmanız gereken:  “ KALAN ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermek olacaktır.

NOT: Paketi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken: “ IPTAL YENI250 ” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin.

  • TURKCELL 500 MB İnternet Paketi: Paket fiyatı: 19 TL,  Paket Kullanım miktarı: 500 MB, Paket Kullanım süresi: 1 ay

NOT: Paketi satın almak için: “  YENI500MB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. 

NOT: Pakette ki kalan internet kullanımını öğrenmek için yapmanız gereken: “ KALAN ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermek olacaktır.

NOT: Paketi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken: “ IPTAL YENI500 ” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin.

  • TURKCELL 1 GB İnternet Paketi: Paket fiyatı: 25 TL, Paket Kullanım miktarı: 1 GB, Paketin Kullanım süresi: 1 ay 

NOT: Paketi satın almak için: “ SINIRSIZ1GB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. NOT: Pakette ki kalan internet kullanımını öğrenmek için yapmanız gereken: “ KALAN ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermek olacaktır.

NOT: Paketi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken: “ IPTAL YENI1GB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin.

  • TURKCELL 2 GB İnternet Paketi: Paket fiyatı: 30 TL, Paketin Kullanım miktarı: 2 GB, Paketin Kullanım süresi: 1 ay

NOT: Paketi satın almak için: “ SINIRSIZ2GB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

NOT: Pakette ki kalan internet kullanımını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken: “ KALAN ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermek olacaktır.

NOT: Paketi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken: “ IPTAL YENI2GB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin.

turkcell-ek-internet-paketleri.jpg (830×500)

  • TURKCELL 4 GB İnternet Paketi: Paket fiyatı: 40 TL, Paketin Kullanım miktarı:  4 GB, Paketin Kullanım süresi: 1 ay

NOT: Paketi satın almak için: “  SINIRSIZ4GB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermek yeterli olacaktır.

NOT: Pakette ki kalan internet kullanımını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken: “ KALAN ” yazıp 2222’ye kısa mesaj göndermek olacaktır.

NOT: Paketi iptal etmek istiyorsanız yapmanız gereken: “ IPTAL YENI4GB ” yazıp 2222’ye kısa mesaj gönderin.

turkcell i̇nternet paketleri 2022 (50+ faturalı ve faturasız)

TURKCELL Haftalık Ek İnternet Paketleri ve Fiyatları

  • Haftalık 100 MB ek internet paketi: Paket fiyatı: 5 TL, Paketin kullanım miktarı: 100 MB, Paketin kullanım süresi: 1 hafta

NOT: Paketi satın almak için: “ EK100MB ” yazıp 2222’ ye kısa mesaj gönderin. Ya da “ 7GUN100MB ” yazıp 2222’ ye kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz.

  • Haftalık 500MB ek internet paketi: Paket fiyatı: 9 TL, Paketin kullanım miktarı: 500 MB, Paketin –kullanım süresi: 1 hafta

NOT: Bu paketi satın almak istiyorsanız yapmanız gereken: “ EK500MB ” yazıp 2222 ’ ye kısa mesaj göndermek olacaktır.

  • Haftalık 1 GB ek internet paketi:  Paketin fiyatı: 9 TL, Paketin kullanım miktarı: 1 GB, Paketin kullanım süresi: 1 hafta

NOT: Paketi satın almak istiyorsanız yapmanız gereken: “ HAFTALIK1GB ” yazıp 2222 ‘ ye kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz.

  • Haftalık 4 GB ek internet paketi: Paketin fiyatı: 19 TL, Paketin kullanım miktarı: 4 GB, Paketin kullanım süresi: 1 hafta

NOT: Paketi satın almak istiyorsanız yapmanız gereken: “ HAFTALIK4GB ” yazıp 2222 ‘ ye kısa mesaj göndererek paketi satın alabilirsiniz.

Turkcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Turkcell Dev Ek 5 GB Paketi

Turkcell dev 5GB internet paketinizi dilediğiniz zaman paketinize ek olarak satın alabilirsiniz. Paketinize ek olarak satın almak için DEV 5GB yaz 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Dev Ek 10 GB Paketi

Turkcell dev 10 GB internet paketinizi dilediğiniz zaman paketinize ek olarak satın alabilirsiniz. Paketinize ek olarak satın almak için DEV 10GB yaz 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Dev Ek 20 GB Paketi

Turkcell dev 20 GB internet paketinizi dilediğiniz zaman paketinize ek olarak satın alabilirsiniz. Paketinize ek olarak satın almak için DEV 20GB yaz 2200’a SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Ek İnternet Paketi 1 GB

Turkcell ek internet paketi 1 GB haftalık ve aylık olarak satışı sunulan internet paketlerinden biridir. Haftalık 1 GB internet paketi haftalık 25 TL fiyatla satışa sunulmuştur. Haftalık 1 GB ek internet paketini almak için HAFTALIK 1GB yazıp 2200’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. İhtiyaç halinde ay içerisinde dilediğiniz kadar alabilirsiniz. İnternet paketiniz bittiğiniz otomatik olarak yenilenmez.

Turkcell Ek İnternet Paketi 2 GB

Turkcell internet paketiniz bittiğinde alabileceğiniz Turkcell ek 2 GB haftalık internet paketiniz internet ihtiyacınız halinde kullanabilirsiniz. Haftalık 2 GB internet paketiniz 35 TL ödeyerek alabilirsiniz. Turkcell ek internet paketiniz almak için 2GB EK yazıp 2200’a kısa mesaj göndererek alabilirsiniz. Paketin hakkınız bittiğinde otomatik olarak yenilenmez.

Turkcell Ek İnternet Paketi 3 GB

Turkcell ek internet paketi 1 GB 2 haftalık olarak satışı sunulan internet paketlerinden biridir. 2 Haftalık 3 GB internet paketi haftalık 50 TL fiyatla satışa sunulmuştur. 2 Haftalık 3 GB ek internet paketini almak için3GB EK yaz 2200’a  kısa mesaj göndermeniz yeterlidir.

Akıllı Fatura Ek İnternet Paketi

 
1 GBİNTERNET

 

 
Haftalık 1 GB
Haftalık 1 GB İnternet Paketi

 
1 GBİNTERNET

 

 
Haftalık  1GB
2 GB İnternet Paketi

 
2 GBİNTERNET

 

 
Haftalık 2 GB
3 GB İnternet Paketi

 
3 GBİNTERNET

 

 
2 Haftalık 3 GB
6 GB İnternet Paketi

 
6 GBİNTERNET

 

 
3 Haftalık 6 GB
10+10 GB İnternet Paketi

 
10 GBİNTERNET
10 GBİNTERNET

 

 

Sizlere bu yazımızda Turkcell ek internet paketleri hakkında bilgi vermeye çalıştım. Makale hakkında aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazabilirsiniz.

 

Aylık 2GB İnternet Paketine Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

Turkcell 2GB internet paketi için SINIRSIZ2GB yazıp 2222 ye mesaj atabilir ve paketinizi aktifleştirebilirsiniz.

Turkcell Ek İnternet Paketleri Aylık mı Haftalık mı?

Turkcell ek internet paketlerinde hem aylık hem haftalık paket imkanı bulunmaktadır.

Turkcell Özel Numaraya Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır?

*253# tuşlaması ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum

  1. Haftakık 1gb internet ucreti 9 tl yazilmis fakat 30 tl faturama aninda yansidi.Mahkemeye vereceğim siteyi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu