Turkcell

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kampanyası; Turkcell, her geçen gün aboneleri için yeni uygulamalar ve kampanyalar hizmete sunmaktadır. Bu yeniliklerden olan dijital dergi uygulamasını da Turkcell, müşterilerinin hizmetine sunmuştur. Turkcell Dergilik bedava internet kampanyası ile Dergilik uygulamasını indirerek bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell’in büyük yatırım yaparak desteklediği dergilik uygulaması ile yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyabilirsiniz.

Turkcell dergilik 1 GB bedava internet kampanyasından yararlanmak için uygulamayı telefonunuza indirip ücretsiz olarak kullanıcı girişi yaptığınızda hattınıza anında 1 GB hediye internet yüklenecektir.

Hediye internet kazanmak için bir çok Turkcell müşterisinin ilk indirdiği uygulamalardan biri olan Turkcell Dergilik bedava internet kazanma ve Turkcell dergilik 1 GB bedava internet nasıl alınır sorusuna bu yazımızda ayrıntılı olarak bilgi verme çalışacağım.

Turkcell Dergilik Nedir? Ne İşe Yarar?

Turkcell dergilik yüzlerce dergi içeriği ve günlük gazetelerin bulunduğu  iOS  ve Google Play üzerinden telefon ve tablete indirebileceğiniz Dijital dergi uygulamasıdır. Dergilerin günlük ve haftalık sayılarını takip edebileceğiniz gibi eski sayılarına ve arşivlerine de ulaşabilirsiniz.

Turkcell dergilik uygulamasını telefonunuza indirerek istediğiniz dergileri takip edebileceğiniz gibi Gazeteler sekmesinde bulunan Hürriyet, Sabah, Takvim, Daily Sabah, Fotomaç, Yeni Asır  dahil bir çok gazeteyi günlük olarak okuyabilirsiniz. Ayrıca Dergilik uygulaması ile modadan spora; dekorasyondan mutfağa; yaşamdan eğlenceye, iş dünyasından hobiye popüler yüzlerce dergi ve gazete okuyarak takip edebilirsiniz.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları

Turkcell Dergilik Bedava İnternet Kazanma

Turkcell dergilik 1 GB bedava internet kazanmak için yapmanız gerekenler ise oldukça kolay. Google Play ve IOS üzerinden dergilik uygulamasını telefonunuza indirip kullanıcı girişi yapmanız yeterlidir. Kullanıcı girişi yapmak için telefon numarasını ve 4 haneli şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Turkcell dergilik bedava internet kazanmak için tek yapmanız gereken uygulamayı telefonunuza indirmektedir. Turkcell bedava 1 GB kazanmak için her hangi bir abonelik işlemi yapmanıza gerek yoktur. Ücretsiz 1 GB kazanmak tamamen ücretsizdir. Uygulama telefona indirip kullanıcı giriş yapıldığında dergilik bedava 1 GB hediyesi otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Ayrıca dergilik 1 Gb hediyesinin yanında Dergilik uygulamasında geçerli 5 GB internet kazanabilirsiniz.

Dergilik uygulamasında bedava internet kazanmak için her hangi bir abonelik şartı yoktur. Dergilik aboneliği için hiç bir ücret ödemezsiniz.

Turkcell Dergilik Abonelik İptal

Turkcell dergilik abonelik iptal işlemini dilerseniz dergilik içerisinde İptal edebileceğiniz gibi IPTAL DERGI yazıp 2200’a kısa mesaj atarak iptal edebilirsiniz. Ayrıca Dergilik aboneliği iptali için Dijital Operatör uygulamasında aboneliklerin linkini tıklayarak iptal işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Dergilik Ücretli Mi

Dergilik uygulaması indirmek ve telefonunuza yüklemek tamamen ücretsizdir ve size bedava 1 GB internet hediyesi vermektedir. Dergilik uygulamasını indirmek ve kullanmak ücretsiz olmasına karşın Dergilik içerisinde satılan Dergilik Standart Paketi ve Dergilik Premium Paketi ücretlidir.

Dergilik uygulamasını sadece bedava internet kazanmak için telefonunuza indirdiyseniz kesinlikle ücretli abonelik almayın ve dergilik uygulamasını bedava internet aldıktan sonra silin.

Turkcell Goller Cepte İnternet Kazanma Her Gole 100 MB

Turkcell Dergilik İndirmek Ücretli Mi

Dergilik uygulamasını indirmek ve telefona yüklemek kesinlikle ücretsizdir ve sizden asla ücret talep edilmez. Ancak dikkat etmeniz gereken husus ise uygulamayı indirdikten sonra bazen dergiler ve gazeteleri okumak için sizden abonelik talep edileceğini unutmamalısınız. Abonelik alım ücretlidir ancak dilerseniz dergilik uygulamasını ücretsiz olarak da kullanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik Salla Kazan Kampanyası

Turkcell salla kazan kampanyasında eğer dergilik uygulamasını telefonunuza indirirseniz çift yani iki defa salla kazan yapma hakkı elde edersiniz. Salla kazan hafta da bir defa yapılmasına karşın dergilik indirerek 2 defa salla kazan yaparak sürpriz hediyeler kazanırsınız.

Turkcell Dergilik Hediye Vermiyor

Dergilik ile tanışma 1 GB kampanyasından yararlanmak için son 1 yıl içerisinde Dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapmış olmak gereklidir. Son 1 yıl içerisinde daha önceden 1 ve 1 den fazla uygulamayı açıp giriş yapmış olanlar 1 GB hediyesinden faydalanamazlar. 1 yıl içerisinde dergilik uygulamasında 1 defa 1 GB kazanabilirsiniz.

Dergilik indirdim internet gelmedi diyorsanız sorun 1 yıl içerisinde dergilik uygulamasını indirip hediye internet aldığınızdan dolayı tekrardan internet kazanamazsınız.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Dergilik 1 GB bedava internet nasıl kazanılır sorusuna cevap vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Turkcell Dergilik Uygulamasında Kimler Bedava İnternet Kazanamaz?

Turkcell dergilik uygulamasına ilk defa giriş yapılmadıysa yani daha önceden uygulamaya giriş yapıldıysa bedava internet verilmez.

Turkcell Dergilik Uygulaması Sahiplerine Salla Kazan Kampanyası Nasıl Uygulanır?

Turkcell dergilik uygulaması sahibi kişilere özel olarak haftada 2 defa salla kazan hakkı verilir.

2023 Yılı Turkcell Hat Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Ortalama 400-500 TL arasında değişen bir fiyatla satılmaktadır.

3 Yorum

  1. Dergilik tarafından uygulanan ” oyun ” adlı bilgi yarışmasında hile yapılıyor. STRTEJİK adlı oyun yarışmasında birinci olan şahıs “297000” puan almış. Cevap verme süresi 10saniye. Şıkları görüp, işaretleme için 2 veya 3 saniyeniz geçer. AMA nasıl olmuşsa tam puan 300000( üçyüzbin) iken, birileri 297000(ikiyüzdoksanyedibin) almış. Yani hiç hata yapmadan her sorudan 99 puan almış. Umarım dergilik oyun programında daha adil olunur. Bilgi yarışması olarak çok güzel, haksızlık yapılmazsa daha da güzel oşacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu