reklam
Turkcell

Turkcell Bip Kullan Kazan (BİP Yıldızları) Kampanyası

Turkcell Bip Kullan Kazan Kampanyası; Turkcell in kullanıcılarına sunduğu özel kampanya ve uygulamaları hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz… Turkcell bedava internet kazandıran kampanyalarından biri de Bip uygulamasıdır. Turkcell Bip Yıldızları Kampanyası diğer adı ile Bip kullan kazan kampanyası ile bedava internet kazanmanız mümkün. En çok bedava internet veren operatörlerden olan Turkcell yeni yaptığı kampanyalardan biri ile Bip uygulaması üzerinden grup kurarak yada mesajlaşarak hediye internet kazanmanızı sağlıyor.

Bip kullan kazan kampanyası ile kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftalık 2 GB bedava internet kazanmanızı imkan tanımaktadır. Haftalık olarak kullanım yoğunluğuna bağlı olarak belirlenecek görevleri tamamlamak bedava internet kazanmanız için yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda bip yıldızları nedir? Bip kanalı nasıl takip edilir? Bip kullan kazan ve Bip yıldızları kullan kazan kampanyası detaylarını açıklamaya çalışacağım.

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Bip Kullan Kazan (Bip Yıldızları) Nedir?

Bip kullan kazan 2 GB kampanyasına katılmak için Bip uygulaması üzerinden Bip Yıldızları kanalını takip etmeniz ve aylık olarak size verilen 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine tıklayarak görevini tamamlayarak 2 GB bedava internet kazanmaktır. Hedeflenen görevi tamamladığınızda hediye internet kazanırsınız.

Bip kullan kazan kampanyası Turkcell tarafından faturalı ve faturasız tüm Türkcell müşterilerinin katılımına açık olan mesajlaşarak bedava internet kazanma kampanyasıdır. Tamamen mesaj atma yoğunluğuna bağlı olarak attığınız mesaj sayısına göre 2 GB bedava internet kazanırsınız.

Atlan her mesaj yada resmin saydığı bip kullan kazan kampanyasında 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedeflerine ulaşmanız gerekmektedir. Arkadaşınıza ya da sevdiklerine mesaj atarak kazanabileceğiniz gibi grup kurarak mesajlaşarak 2 GB kadar internet kazanabilirsiniz.

Bip Kullan Kazan Nasıl Katılırım?

Bip yıldızları yani bip kullan kazan kampanyasından yararlanmak için tek şart Turkcell müşterisi olmasınız gerekmektedir. Faturalı ve faturasız tüm abonelere açık olan bip yıldızları kampanyasına katılmak için bip uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekmektedir.

Bip uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra Bip Yıldızları kazanlı takip etmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bip Bedava İnternet

Turkcell BİP Bedava İnternet

Bip Kullan Kazan Kampanyası Şartları

Bip kullan kazan kampanası şartları ise;

  • Bip kullan kazan kampanyası haftalıktır, hafta başlayıp ilgili hafta pazar günü biter.
  • 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 2 GB Hediye İnternet Paketi kazanırlar.
  • Bip kullan kazan kampanyasında haftalık 1 defa 2 GB kazanabilirsiniz
  • Tüm Turkcell abonelerinin kullanımına açıktır

Bip Yıldızları Kanalı Nasıl Takip Edilir

Bip yıldızları kanalını takip etmek için Turkcell abonesi olan kişiler Turkcell bip uygulamasını telefonuna indirip kullanıcı girişi yaptıktan sonra uygulama içerisinde arama kısmına “Bip Yıldızları” yazmaları yeterlidir. Arama sonucunda karşılarına çıkan Bip Yıldızları kanalını takip etmeleri gerekmektedir. Kanalı takip ettikten sonra artık bip kullan kazan kampanyasına katılarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Bip Yıldızları Attığım Mesajı Saymıyor Hatası

Genelde bip yıldızları attığım mesajı saymıyor hatası almanıza sebep olan etkenlerin başında tek harf gönderimi gelmektedir. Seri olarak harf yada rakam göndermek kural ihlalidir ve mesajlarınızın sayılmamasına neden olur. Anlamlı ve düzgün mesaj atarak sizlerde kazanabilirsiniz.

Bip Yıldızları Kaç Mesaj Attığımı Nasıl Öğrenebilirim

Bip yıldızı olup bedava internet kazanmak için attığınız mesaj sayısı oldukça önemlidir. Anlık olarak attığınız mesaj sayısını görmek için Bip Uygulaması içerisinde Bip yıldızları kanalına girip Bu haftaki mesaj hedefini görebileceğin gibi “Şu An Kaç Mesajdayım” linkine tıklayarak toplam attığınız mesaj sayısını görebilirsiniz. Eğer bedava 2 GB internet kazanmak istiyorsanız mutlaka Bip yıldızları kanalı takip etmeniz gerekmektedir.

Turkcell Bedava İnternet 2023

Turkcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Turkcell GNÇ Bedava İnternet

Turkcell Her Gole 100 MB Kampanyası

Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Bip Yıldızları Ne Zaman Yenileniyor

Bip yıldızları kampanyası haftalık olarak yapılan bedava internet kazanma kampanyalarından biridir. Haftalık olarak size vereilen görevleri tamamladıktan sonra hediye internet kazanırsınız. BiP Yıldızları Kampanyası her hafta başlayıp ilgili hafta pazar günü biter.

Bip Yıldızları Ban Kaldırma

Bip uygulamasını yasal olmayan ve sistemleri aldatmaya yönelik hareketler uygulamadan atılmanız ve ban yemenize sebep olabilir.  Özellikle sahte konum uygulamaları kullanmak Bip uygulamasından ban yemenize neden olacağını asla unutmamalısınız. Özellikle toplu mesaj atmaya çalışmak ve fake GPS kullanmak ban almanıza neden olacaktır.

Turkcell Ödemeli Arama Nasıl Yapılır

Bip Yıldızları Hilesi 2023

Bip yıldızları hilesi ve bip yıldızları toplu mesaj atma hilesi sıkça yapılan yöntemlerden biridir. Ancak sistemsel alt yapısını güçlendiren Turkcell yapılan hileleri kısa sürede anlamakta ve sizin ban yemenize neden olacağınız kesinlikle Turkcell yıldızları hilesi yapılmamalıdır.

Turkcell bip yıldızı olmak için mesaj atmanız ve sevdiklerinizle mesajlaşmanız yeterlidir.

Sizlere bu yazımızda Bip kullan kazan kampanası ile Bip yıldızı olmak için yapmanız gerekenler hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell Bip Yıldızlarında Mesaj Hedefi Nedir?

Turkcell Bip yıldızlarında 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefleri bulunmaktadır. Hedefe ulaşıldığında bedava internet kazanılır.

Turkcell Bip Yıldızları Kanalına Nereden Ulaşabilirim?

Turkcell Bip uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra arama yerine bip yıldızları yazarak kanalı takibe alabilirsiniz.

Turkcell Uygulaması Ücretli mi?

Ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu