Turkcell Bip İnternet Kazanma✔

Turkcell Bip İnternet Kazanma kampanyaları son sürat devam ediyor. Anlık mesajlaşma uygulaması Bip üzerinden sohbet ederek bedava internet kazanmak çok kolay. Bip uygulaması Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ve Türkiye genelinde en iyi anlık iletişim uygulamasıdır. Turkcell Bip Bedava İnternet yöntemini ve Bip internet veren kanallar paylaşımını yapacağız.

turkcell bip internet kazanmaPin
Turkcell Bip İnternet Kazanma

Milyonlarca kişinin severek kullandığı anlık mesajlaşma ve iletişim uygulaması olan Bip ile Hediye İnternet kazanabilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda halka açık olarak indirilmeye sunulan Bip uygulamasının kullanıcı sayısını yükseltmek için Turkcell faturalı veya faturasız hazır kart sahiplerine çeşitli kampanyalar servis ederek ücretsiz internet kampanyaları sağladı. Turkcell GSM operatörünün Bip üzerine yaptığı tüm kampanyaları bu konumuzda takip edebilirsiniz.

Turkcell Bip İnternet Kazanma 2023

Bip üzerinden bedava internet paketi kazanmadan önce Google Play Store veya AppStore mağazasından uygulamayı yükleyin. Uygulamayı çalıştırdıktan sonra öncelikle kampanyalar kısmından BIP Yıldızları servisine katılım sağlayın. Bu servis sayesinde arkadaşlarınızla veya çevrenizdekilerle Bip uygulaması üzerinden sohbet ederek hediye internet kazanabilirsiniz. Kullanım yoğunluğuna göre haftalık 2 GB veya 5 GB arasında ücretsiz internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Bip Kim 1 GB İster

Bip içerisindeki Kim 1 GB İster kanalına erişerek kolayca 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Kampanyadan 1 GB bedava internet kazanmak için karşınıza çıkan 15 soruya doğru yanıt vermeniz lazım. Sorulacak olan sorular 3 aşamayla sunuluyor. İlk aşamayı geçtikten sonra 250 MB, ikinci aşamayı geçtikten sonra 500 MB ve üçüncü aşamayı geçtikten sonra 1 GB internet kazanabilirsiniz. Sorular oldukça basit olmasına rağmen bazı aboneler arama motorlarına Bip Kim 1 GB İster Soruları ve Cevapları, Bip Kim 1 GB İster Hilesi şeklinde aramalar yapıyor. Bilgi yarışmalarıyla aram iyi değil kafa yoramam diyorsanız sizde bu yöntemi deneyebilirsiniz.

Turkcell Bip Bil Kazan

Oldukça eğlenceli yarışma olan Bil Kazan servisiyle bedava internet kazanabilirsiniz. Tamamen ücretsiz olan bu servise katılım sağladıktan sonra genel kültür sorularından oluşan 10 soruya doğru yanıtı vererek anında mobil internet paketi kazanabilirsiniz. Karşınıza çıkacak sorular toplam 2 aşamayla gerçekleşiyor. İlk aşamayı geçtiğinizde 250 MB ve ikinci aşamayı geçerek anında 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Takıldığınız sorular için joker haklarınızda bulunmaktadır. Ücretli olarak joker hakkı alabilirsiniz. Ayrıca ücretli olarak pas geçme hakkınızda mevcuttur.

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell Bip İnternet Kazanma 2023konumuz buraya kadardır. Bip uygulamasına yönelik güncel kampanyaların çıkması durumunda konuyu tekrar güncelleyeceğiz. Konumuzu takip etmeyi unutmayın.

Yorum yapın