reklam
Turkcell

Turkcell Bip Her Yöne Dakika Kazanma

Turkcell Bip Her Yöne Dakika Kazanma; GSM şirketlerinin yeni kampanyaları aboneler tarafından araştırılmaktadır. Turkcell, abonelerine sadece internet kampanyaları değil bedava dakika paketleri de sunmaktadır. Turkcell Bip her yöne dakika kampanyası ile sizlere ister günlük ya da aylık her yöne 1000 dakika’ya kadar bedava konuşabilirsiniz. Yaptığı bir birinde güzel hediye dakikalar ile abonelerini sevindiren Turkcell Bip uygulaması ile bedava dakikalar kazanabilir ve sevdiklerini arayabilirsiniz.

Turkcell Bip her yöne 1000 dakika kampanyası aylık olarak kullanabileceğiniz gibi Turkcell bip her yöne 100 dakika ise günlük olarak hattınıza tanımlanır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bip bedava dakika kazanma, Turkcell bip her yöne dakika kampanyası ve paketleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Turkcell Bedava İnternet 1 GB

Turkcell Bip Günlük 100 Dakika Kampanyası

Turkcell bip günlük her yöne 100 dakika konuşma paketi 24 saat boyunca geçerlidir. Turkcell bip’den günlük 100 dakika konuşma paketi katılmak için BIP 100DK yazıp 2200’a SMS göndermeniz yeterlidir. Bilgilendirme mesajı geldikten sonra 24 saat her yöne dakikalarını kullanabilirsiniz.

Turkcell bip 100 dakika paketi bütün bireysel abonelerin kullanımına açıktır. Günlük her yöne 100 dakika konuşma paketi için sizden 1 TL ücret tahsil edilecektir. Paketiniz bittiğinde tekrar alım yapabilirsiniz. 1 ay içerisinde dilediğiniz kadar paket almanız mümkün. Kalan konuşma dakikalarınızı öğrenmek KALAN yazıp 2222’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

Turkcell Salla Kazan Paylaş Hediye İnternet Kampanyası

Bip Kesintisiz İletişim Bedava Dakika Paketi

Tüm Turkcell Bip kullanıcıları özel olarak verilen kesintisiz dakika paketi ile 1 GB internet ve 500 dakika kazanabilirsiniz. Paket içerisinde haftalık BiP 1 GB ve BiP Her Yöne geçerli 500 dakika yer almaktadır. Faturalı ve faturasız tüm abonelerin katılımına açıktır. Herhangi bir kayıt işlemine gerek yoktur otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Turkcell Bip Her Yöne 1000 Dakika

Turkcell BİP her yöne 100 dakika Turkcell aboneleri yönelik yaptığı kampanyalardan biridir. Turkcell Bip her yöne 1000 dakika paketi aylık sadece 10 TL karşılığında alabilirsiniz. Bip üzerinden yapacağınız aramalar 1000 dakika her yöne paketinden düşer. Her abone ayda sadece bir defa katılabilir.

Turkcell Bip her yöne 1000 dakika paketi ile arama yapmak için internetinizin olması gerekmektedir. Eğer internetiniz yoksa Turkcell Bip Bedava İnternet Kazanma yazımızı ve Turkcell Bedava İnternet 2023 yazımızı okuyabilirsiniz.

Bu kampanya belli dönemlerde aktif edilip kapanmaktadır.

Turkcell Bip Her Yöne 500 Dakika Kazanma

Turkcell bip her yöne 500 dakika konuşma paketi haftalık konuşma paketlerinden biridir. Her yöne 500 dakika konuşma paketini almanız için BİP uygulamasının telefonunuzda yüklü olması gerekmektedir. Dijital Operatör uygulamasına giriş yaptıktan sonra Hediye Havuzu linkini tıklayarak verilen görevleri yaparak yada yarışmalara katılarak anında bedava her yöne 500 dakika paketini kazanabilirsiniz.

Turkcell bip her yöne 500 dakika konuşma paketi için haftalık ve aylık olarak verilen görevleri yaparak yada kampanyalara katılarak sadece 500 dakika kazanmakla kalmazsınız ayrıca sürpriz hediyeler ve bedava internet kazanma imkanı da bulunmaktadır. Hediye Havuzu ile sizlere hediyeler kazanmak istiyorsanız Turkcell Hediye Havuzu Nedir yazımızı inceleyebilirsiniz.

bip bedava dakika

Turkcell Bip Bedava Dakika Kazanma

Turkcell Bip dakika kazanmak için Bip uygulamasının ve Dijital Operatör uygulamasının mutlaka telefonunda yüklü olması gerekmektedir. Turkcell Dijital Operatör uygulaması içerisinde bulunan Salla Kazan ile günlük ve haftalık bedava konuşma paketi kazanmak için her hafta salla kazan yapmanız yeterlidir.

Bip uygulaması içerisinde bulunan Sende Yap Diye yarışmasına katılarak verilen görevleri yaparak hediye bip konuşma paketi kazanabilirsiniz. Arkadaşlarına meydan okuyarak ve verilen görevleri yaparak her yöne bedava dakika kazanmanız mümkün.

Bip konuştukça kazan kampanyası ile bip üzerinden yaptığınız görüşmelerde bedava dakika kazanırsınız. Aramalarınız Bip üzerinde yaptıkça hediye dakika kazanırsınız.

Ücretsiz bip konuşma paketi kazanmak için Bip uygulaması üzerinden Sürpriz nokta kampanyası katılarak ücretsiz dakika kazanabilirsiniz.

Ayrıca bedava konuşma paketi kazanmak için Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Kazanılır yazımızı okuyabilirsiniz.

Turkcell Bip’ten Her Yöne Arama Nedir

Turkcell Bip’ten her yöne arama Bip uygulaması üzerinden internet bağlantısının olduğu her yerden arama yapma özelliğidir. Bip üzerinde her yöne ve sabit hatlarını arama imkanınız bulunmaktadır. Sesli ve görüntülü olarak arama imkanı sunan Bip istediğiniz sabit hat dahil her yöne arama imkanı sunmaktadır.

Bip kullanıcılar Turkcell’li ise internet bağlantısının olduğu her yerden ücretsiz olarak ama yapabilir. Sesli aramalar Bip kullananlar yapıldığında sadece internetin olması yeterlidir. Eğer arama yapılan kişi diğer operatörden ve bip kullanıcı değilse Bip dakika paketinizden düşer.

Ayarlar –> Arama Ayarlarım bölümündeki Aramalarımı BiP üzerine alabilirsiniz bu sayede bütün aramaları bip üzerinden yönetirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell BİP Her Yöne Dakika ve konuşma paketi kazanma hakkında bilgi vermeye çalıştım. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak sorabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet 30 GB Kampanyası

 

BİP Kimler Kullanabilir?

Yapılan düzenlemeyle birlikte tüm operatör aboneleri bu uygulamayı kullanabilmektedir.

BİP Yıldızlarını Kampanyasından Nasıl Yararlanabilirsiniz?

Bip yıldızları kanalını takip ederek ve bir kez mesaj atarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Üyesi Olmak İçin Kaç Yaşında Olmak Gerek?

26 yaşın altında olmak

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu