Turkcell

Turkcell BİP Bedava İnternet

Turkcell BİP Bedava İnternet; Turkcell kullanıcıları birçok bedava paketler kazanmaktadır. Turkcell BİP uygulaması bir çok avantajı barındıran ve kampanyaları ile  müşterilerini cezbeden bir uygulamadır. Turkcell BIP uygulaması ile bedava internet kazanmak için sizlere bu yazımızda BIP bedava internet kampanyaları ve paketleri hakkında ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.  Turkcell BIP ile konuşma, SMS ve internet kazanma yolları yazımızda.

Turkcell tarafından desteklenen BIP ile bedava internet kazanabilir ayrıca BIP uygulaması üzerinden yarışma ve kampanyalara katılarak Turkcell BIP bedava internet kazanabilirsiniz. BIP üzerinde grup kurarak ve mesajlaşarak bedava internet kazanabileceğiniz gibi sizlere anlatacağım yöntemleri kullanarak hediye internet kazanabilirsiniz.

Turkcell BIP Bedava İnternet Kazanma Yolları

BİP bedava internet kazanmak için ilk yapmanız gereken ise uygulamayı hemen cep telefonunuza indirmeniz gereklidir. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra giriş yaparak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz. Hemen bedava internet kazanmak için ” BIP Yıldızları” kampanyası katılmaktır.

Bip kullan kazan kampanyası Bip yıldızları ile bedava internet kazanmak için bol bol mesaj atmak ve sevdiklerinizle bip üzerinden mesajlaşmanız yeterlidir. Kullanım yoğunluğuna bağlı olarak haftalık 2 gb hediye internet kazanırsınız. Her ayın 2 sinde başlayan ve aynı tarihte sonlanan kampanyada 500, 1500, 1.000 ve 3.000 adet mesaj göndermeniz hediye kazanmanızı sağlayacaktır. BİP yıldızı olarak hediye 2 GB internet kazanmak için bol bol mesaj atmanız yeterli.

Faturalı yada faturasız hat sahibi olan herkesin kullanımı açık olan BIP yıldızları ile haftalık 2 gb hediye internet size mesaj yolu ile bildirilecektir.

Turkcell Bedava İnternet Kazanma

Turkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Turkcell bip bedava internet kazanmak için bilgi yarışmasına katılarak hediye internet kazanabilirsiniz. KİM 1 GB İSTER yarışmasına katılarak hediye internet kazanmanız mümkün. Toplamda 15 sorudan oluşan KİM 1 GB İSTER ücretsiz paketlerden biridir.

3 aşmadan oluşan yarışmada her aşamada 5 soru sorulur ve toplam soru adedi 15 tanedir. İlk aşamayı geçerseniz 250 MB, ikinci aşama 500 MB ve son aşama yani bütün soruları bilirseniz 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Yarışmaya katılmak için BİP uygulaması üzerinden keşfet bölümünden kim 1 gb ister yarışmasına katılmanız yeterlidir. Yarışmaya katılma tuşuna bastığınızda sorular şıklı olarak gelir. Her soru için size 20 saniye süre verilir ve her hangi bir şıkkı işaretlemeniz gerekir. Yarışmaya her gün katılabilirsiniz ama ödül kazanırsanız 1 hafta kadar beklemeniz gereklidir.

Yarışmadan elenenler HEMEN yazdıklarında hem ödül alır hemde yarışmaya kaldığı yerden devam eder. Eğer HEMEN yazarsanız sizden ücret talep edilir.

Bip Tribün Cepte

Tribün cepte ile hem tuttuğunuz takıma destek olabilir hemde bedava internet kazanabilirsiniz. Tribün Cepte servisine abone olan kullanıcılar takımlarını seçtikleri sürece takımlarının her maçında kendilerini arayanlara gün boyu takım marşlarını dinletirler ve marş tanımlaması gün sonunda otomatik olarak kaldırılır. Tribün cepte Bip kanalından marş seçeneklerini değiştirebilir, durdurabilir ya da sizi arayanlara süresiz dinletebilirsiniz. İnternet hediyelerinden birini kazanmak için takımınız galip geldiği durumda Bip kanalından hediye çarkını çevirmeniz gerekir.

Haftalık üyelik ücreti bulunan tribün cepte ile bedava internet kazanmak için TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndererek ya da BİP Tribün Cepte kanalını takip edebilirsiniz.

Bip Bil Kazan

Bip eğlenceli bil yarışmalarından biri olan Bil Kazan ücretsiz olarak hem sorulara cevap verirsiniz hem de sorunları doğru cevapladığınız hediye internet kazanırsınız. Bil Kazan genel kültür sorularından oluşan bir yarışma servisidir. Her biri beşer sorudan oluşan 2 aşaması bulunur. Toplam soru sayısı 10’dur. Her bir soru 15 saniye içerisinde cevaplanmalıdır.

Bil kazan ücretsiz olmasına karşın sorulara yanlış cevap verdiğinizde yada bilemediğiniz ücretli olarak joker hakkı alarak devam edebilirsiniz. 5 soru bildiğinizde 250 MB tüm soruları bildiğinizde 1 GB hediye internet alırsınız.

Bip 5 te 5

Turkcell Bip İnternet Kazanma

Turkcell bip internet kazanma yollarından biride bilgi yarışmalarına katılmaktır. Bir çok bilgi yarışması sunun Turkcell bip uygulaması üzerinden Kim 1 GB İster, BİP Kazan Kazan ve Turkcell Bil Kazan bilgi yarışmalarını katılmanız gerekmektedir.

Turkcell bil kazan bilgi yarışmasına haftada 1 defa ücretsiz olarak katılarak 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bip uygulaması üzerinden keşfet kısmına “BİL KAZAN” yazarak yarışmaya hemen katılabilirsiniz. Toplamda 10 sorunun sorulduğu bilgi yarışmasında tüm sorulara doğru cevap verdiğinizde 1 GB barajı aştığınızda ise 250 MB bedava internet kazanırsınız.

Turkcell BIP Bedava İnternet 2023

Bip internet paketinizi kullanmadan sesli ve görüntü arama yaparak Turkcell 1 GB bip bedava internet paketi kazanmanız mümkün.

4.5G Hediye Bip 1 GB kampanası 4.5G kalitesinde sesli ve görüntü arama yaparak hediye 1 GB internet kazanırsınız. Kampanya süresinde Bip üzerinden yapacağınız sesli ve görüntü aramalar için size hediye edilen 1 GB internet paketinden düşecektir. Kampanya bütün faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanımına açıktır ve otomatik olarak tanımlanır.

Ayrıca Bip üzerinde resimi fotoğraf ve video gönderimi size hediye edilen internet paketinde düşecektir.

Turkcell GS Destek Paketi 1GB İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell BIP Bedava İnternet Nasıl Yapılır

Turkcell bip bedava internet nasıl yapılır ve nasıl kazanılır sorusu bedeva internet kazanmak isteyenler tarafından en sık sorulan sorulardan biri olmuştur.

Bıp üzerinden arkadaşlarına meydan okuarak bedava internet kazanmak için sendeyapdiye yarışmasına katılarak internet kazanabilirsiniz. Arkadaşlarına meydan okuyarak bedava gb kazanabilirsiniz. Ayrıca sende yap diye ile haftalık verilen görevleri tamamlayarak meydan okuyarak deva internet kazanmaya devam edersiniz.

Sen de BiP’ten #senyapdiye kanalını takip etmeye başla, kampanyanın her haftasında uygulamalarımızdan birinde eğlenerek yerine getireceğin bir görev ve bu görevin sonunda gönlünce kullanacağın internet hediyesini kap. Üstelik arkadaşına meydan okuyarak, arkadaşınla birlikte kazandığınız GB ları ikiye katlama şansı yakalayabilirsiniz.

Turkcell BIP Bedava İnternet Paketi

Bip hediye yarışı ile 5 GB internet kazanabilirsin. Mesaj atarak, grup kurarak ve sevdiklerinize Bip uygulamasını indirmesini sağlayarak puan topluyorsunuz. Topladığın puanlar ile haftalık bedava 5 GB internet kazanmanız mümkün.

  • Attığın her mesaj için 1 puan
  • Yaptığın her amanın saniyesi için 2 puan
  • Bip’i sevdiklerine indirtmen 1 puan
  • Bip’i ilk defa indirtmen 2500 puan

Yukarıda verilen puanları kazanmak için arama yapabilir ve mesaj atabilirsiniz. Ne kadar çok puan kazanırsanız bip bedava internet kazanırsınız. Her hafta yarışmaya katılarak şansını artırabilirsin.

Sizlere bu yazımızda Turkcell bip bedava internet kazanma yolları ve kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştık. Aklınıza takılan soruları yorum kısmına yazarak bize sorabilirsiniz.

 

Turkcell BİP Yıldızları Kampanyası ile Ne Kazanılır?

Turkcell Bip yıldızları ile bedava internet kazanmak mümkündür. Bedava internet kazanmak için mesaj atmak ve sevdiklerinizle bip üzerinden mesajlaşmanız yeterli olacaktır.

Turkcell Kim 1GB İster Yarışmasında Kaç Soru Sorulur?

Turkcell Kim 1GB ister yarışmasında toplam 15 soru sorulmaktadır.

Turkcell Kim 1GB İster Yarışmasını Kimler Oynayabilir?

Tüm Turkcell kullanıcıları oynayabilir.

Bir Yorum

  1. Slm. Toplanan internet ve veya puanlar paraya dönüştürülüyormu veya telefon alınıyormu. Grup kurucusuna ne gibi yarar saglar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu