Turkcell

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları; Turkcell günümüzde herkesin ihtiyaç duyduğu bedava internet kampanyalarını müşterilerine yenileyerek sunmaktadır. Pek çok internet kullanıcısı bedava internete sahip olmanın yollarını aramakta ve kampanyalardan faydalanmak istemektedir. Kampanyaları kovalayan müşteriler için bu yazımızda birçok kampanyadan bahsedip yardımcı olacağız. 

Turkcell kullanıcıları, bilinen bedava internet paketleri ve bedava internet kampanyalarından dolayı, herhangi bir tarifeyi gözüne kestirip kullanırken bu tarifenin ya da paketin yanı sıra bir de bedava ek internet paketine sahip olup, mevcut internet kotasını yükseltmek istiyorlar, nerdeyse her pakette ve tarife de mevcut olan internet kotası genel olarak az olduğu için ve sürekli internette takılan kişileri 1 ay gibi uzun bir süre boyunca idare edemediği için Turkcell’in size sunduğu paketler dahilinde bulunan bedava internet kampanyalarından kolay bir şekilde yararlanarak sizler de ücretsiz daha fazla internet sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası Nedir? Nasıl Yapılır?

Bip Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell’in yapmış olduğu pek çok kampanya ve fırsat vardır. Son zamanlarda yoğunlaştığı kampanyaların başında Turkcell bedava internet kampanyaları gelmektedir. Turkcell’in sunmuş olduğu mevcut paketler dışında aynı zaman da bir diğer uygulamaları da mevcuttur bunlar, Turkcell  Bip bedava internet ve Turkcell Yaani bedava internet uygulamaları gibi bazı uygulamalardır ve bu uygulamalar sayesinde de kolay bir şekilde internet sahibi olabiliyorsunuz, bu şekilde internet sahibi olabilmek için tek yapmanız gereken şey, Turkcell bedava internet paketlerini inceleyerek sizin için uygun olan kampanyaya başvurarak ücretsiz internet kazanmak olacaktır. 

Turkcell ‘in sunmuş olduğu bedava (hediye)  internet kampanyaları sadece belli kullanıcılara değil,  genellikle Turkcell de olan bütün müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır, müşteri kaybetmek istemeyen Turkcell, yapacağı kampanyalarla tüm kullanıcıların yüzünü güldürerek sevindirecektir.  Şimdi hep beraber Turkcell bedava internet 2023 kampanyalarından hangileri sizin için daha uygun ve neler var bir göz atalım.

Bip Kullan Kazan Kampanyası

Turkcell bip kullananlar mesajlaştıkça attığı mesaj yoğunluğuna göre 2 gb internet kazanıyor. Bip uygulamasını ne kadar çok kullanır ve sevdiklerinize msj atarsanız bedava internet kazanma oranınız yükseliyor.

Eğer bip uygulamasını ilk kez telefonunuza indirirseniz anında 1 gb internet kazanabilirsiniz.

Türkcell bip sayesinde bedava internet kazanmak için arkadaşlarını eş ve akrabalarınız ile kuracağınız gruplar sayesinde internet kazanmanız mümkün. Grup içerisinde aktif olursanız ve gün içerisinde 10 tane mesaj atarsanız anında 1 gb internetiniz olur. Bip bedava internet kazanmak için 5 gün boyunca her gün 10 tane mesaj atmanız gerekmektedir.

Bip kullan kazan kampanyasından faydalanmak için her gün düzenli mesaj atarak 1 GB kazanacağınız gibi BİP yıldızları arasına girerek ek 2 GB kazanmanız mümkün. 30 gün içerisinde toplam 1000 yada daha fazla msj attığınızda 2 GB internet kullanım hakkı elde edeceksiniz.

Bip Kim 1 GB İster

Turkcell bip üzerinden oynayabileceğiniz Kim 1 GB İster bilgi yarışması ile hem eğlenebilir hem de 1 gb bedava internet kazanabilirsiniz. Toplamda 15 sorunun sorulduğu kim 1 gb internet bilgi yarışmasında 3 şama bulunmakta ve her aşamada 5 soru sorulmaktadır.

Her aşama sonunda yarışmadan çekilebilir yada tüm sorulara cevap vererek 1 GB hediye internetin sahibi olabilirsiniz.

BİP Tribün Cepte Bedava İnternet

Turkcell tribün cepte ile tutuğunuz takının maçı sevdiklerinize dinletebilir takımınız galip geldiğinde ise 1 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz.

Tribün Cepte servisine abone olan kullanıcılar takımlarını seçtikleri sürece takımlarının her maçında kendilerini arayanlara gün boyu takım marşlarını dinletirler ve marş tanımlaması gün sonunda otomatik olarak kaldırılır. Tribün cepte Bip kanalından marş seçeneklerini değiştirebilir, durdurabilir ya da sizi arayanlara süresiz dinletebilirsiniz. İnternet hediyelerinden birini kazanmak için takımınız galip geldiği durumda Bip kanalından hediye çarkını çevirmeniz gerekir.

Ücretli servislerden biri olan Tribün cepte haftalık 2.99 krş ücreti bulunmaktadır. Tribün cepte aboneliğinizi TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndererek ya da BİP Tribün Cepte kanalı içinden başlatabilirsiniz.

Turkcell Bip Her Yöne Dakika Kazanma

Bip Kazan Kazan

İnternet paketi ödüllü bilgi yarışmaların biri olan kazan kazan ile  bilinizi sınayabilir ve 1 GB internetin sahibi olabilirsiniz. BiP uygulamasını indirip “Keşfet” alanı altındaki Kazan Kazan kanalını takip ederek yarışmaya katılabilirsiniz.

Kazan Kazan, Youtube dünyası ile BiP dünyasını aynı yerde buluşturan internet paketi ödüllü yarışma kanalıdır. Youtuberların eğlenceli videolarıyla birlikte katıldığı bu yarışma, Türk insanının alışkanlıkları hakkındaki bilgilerinizi tazeliyor. Her katılımı 500 MB ile ödüllendiren Kazan Kazan, doğru cevabı verdiğiniz durumda ödülünüzü ikiye katlayarak 1GB hediye ediyor. Ayrıca, bir hafta içerisinde 3. defa oyun oynanması durumunda ek günlük 1 GB daha hediye etmektedir.

turkcell bip bedava internet kampanyaları

Turkcel Bip Bedava İnternet Kampanyaları 2023

Turkcell bedava internet paketleri diğer operatörlere göre çok daha avantajlı ve kampanyalı paketlerdir. Turkcell bedava internet dağıtmak ve hediye etmek konusunda en çok dağıtan ve kullanıcıların yüzünü güldüren bir operatör firması diyebiliriz. Aynı zaman da yapmış olduğu bir diğer yan uygulamaları sayesinde de pek çok şey kazandırıp, fırsatlar sunmaktadır. Bu yan uygulamaları indiren kişilere, çoğu zaman ayrı internet imkânı sunmaktadır.  Birde yan uygulamalar içerisinde belli bir zaman geçirenlere de ayrı, bedava internet dağıtmaktadır.

  • Turkcell Sim 

Turkcell Sim’in sunmuş olduğu bir kampanya olmuş olup, uzun zamandır devam eden bir ‘’bedava internet’’ kampanyasıdır. Geçen seneden beri devam eden bu kampanya ilk olarak 13 Mayıs 2018 yani anneler günün de annelerimize sunduğumuz hediye olarak başlatılmıştır. Ardından bu tarih itibari ile tüm Turkcelli annelerimize özel haftalık 1 GB  bedava internet hediye etmektedir. Anneler gününe özel başlatmış olduğumuz ve devam eden bu kampanyadan faydalanmak isteyen kullanıcılarımız için Turkcell Sim uygulamasını indirip ve bu uygulama içerisinden de ‘’çocuklarım ve ayrıcalıklarım’’ menüsüne girip bu menü üzerinden Anneler Günü Turkcell Bedava internet hediyesini sizler de her hafta yaparak kazanabilirsiniz.

  • Turkcell Platinum

Turkcell’in sunduğu bedava internet kampanyalarından bir tanesi de doğum günü ücretsiz internet hediyesidir. Bu hediye için yapmanız gereken bir iki basit adım vardır. İlk adım Turkcell Platinum’a üye olmanız olacaktır. Üye olduktan sonra, ya da üye oluşu esnasında gireceğiniz doğum günü tarihiniz yeterli olacaktır. Bu işlemleri yaptıktan sonra kayıtlı olan doğum günü tarihinde Turkcell sizin adınıza her yıl 1 GB bedava internet hizmetini sunacaktır.

Turkcell BİP Kullan Kazan Kampanyası ( BİP Yıldızları )

Turkcell bip kullan kazan kampanyası ile sevdiklerini bip üzerinden bol bol mesaj atarak bedava internet kazanabilirsiniz. BİP Yıldızları kampanasında haftalık olarak attığınız mesaj sayısına göre bip yıldızı olup hediye internet kazanmanız mümkün.

Bip kullanım yoğunluğuna göre 100, 250, 500, 750, 1000, 1200, 1500, 2000, 2500, 4000, 5000 ve 10.000 mesaj hedefine ulaştıkları takdirde BiP Özel Günlük 2 GB Hediye İnternet Paketi kazanırsınız. Her hafta tekrarlanan bu kampanyadan haftada 1 defa yararlanabilirsiniz. Bip yıldızları kullan kazan kampanyası her hafta pazar günü başlayıp pazar günü bitmektedir. Bol bol mesaj atarak sizde haftalık olarak 2 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Sizlere bu yazımızda Turkcell Bip Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi vermeye çalıştım. Yazımızı belli aralıklarla güncelleyeceğim.

 

Turkcell BİP Uygulamasını İndirenler İlk Seferde Ne Kadar İnternet Kazanmaktadır?

Turkcell Bip uygulamasını telefonlarına indiren kullanıcılar ilk anda 1 GB internetin sahibi olmaktadır.

Turkcell Bip Tribün Cepte Uygulamasına Nasıl Üye Olabilirim?

Turkcell Bip Tribün Cepte Uygulaması için TRIBUN CEPTE yazarak 2200 a göndermeniz halinde üyeliğiniz başlayacaktır.

Turkcell GNÇ İçin Yaş Sınırı Var mı?

Evet, 26 yaş altı olunmalı

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu