Turkcell

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar

Turkcell Bedava SMS Veren Uygulamalar; Bedava sms veren uygulamalar son zamanlarda daha da çok merak edilmektedir. Turkcell, hizmet verdiği dünden bugüne kaliteli hizmet ağıyla bir çok abone sahibi olmuştur. Ülkemizin ilk GSM ağı olarak, 1994 yılının Şubat ayında hizmet vermeye başlayan Turkcell, ülkemizin en gözde GSM şirketleri arasında bulunuyor.

2023 yılında da geçen yıllarda olduğu gibi en çok müşteri sayısına sahip olan GSM operatörü; uygun fiyatlı tarife ve paketleri, herkesin ihtiyacını karşılayan uygulamaları, kesintisiz sunduğu hizmeti, internet ve mobil çekim gücündeki kalitesi ile 2023 yılında da kusursuz bir şekilde hizmet sunuyor.

Uygun fiyatlı tarife ve paketler sunmakla kalmayan Turkcell, aynı zamanda düzenlediği kampanya ve uygulamaları ile de müşterilerine hediyeler armağan etmeye yıllardır devam ediyor.

Öyle ki düzenlediği işlevsel uygulamaları ile müşterilerine bedava sms, konuşma paketi ve internet paketleri dağıtıyor.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava sms veren uygulamalar nelerdir? sorusunu yanıtlamaya, Turkcell bedava sms kazanma yöntemlerine dair sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Sizler de sms paketinizi ay sonu gelmeden, kısa bir sürede bitiriyorsanız, bedava sms kazanma yollarını öğrenerek, ekstra hediye sms hakkı kazanabilirsiniz.

Turkcell Arama Dökümü Konuşma Detayı Nasıl Çıkartılır?

Turkcell Bedava SMS Kazanma 

2023 yılı için devam etmekte olan, güncel Turkcell bedava sms kazanma yöntemlerini aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

  • Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Salla Kazan Oyunu

Tüm müşterilerine hediyeler dağıtan Dijital Operatör uygulamasında hediye internet, dakika ve sms paketleri veren birden çok kanal yer alıyor.

Bu kanallar arasında her hafta hediyeler dağıtmakla meşhur olan Salla Kazan kanalında bulunan Salla Kazan oyununu oynayan faturalı ya da faturasız bireysel hat sahibi kişileri ise sürpriz ve birbirinden güzel hediyeler bekliyor.

Turkcell kullanıcıları, her zaman oynayabilecekleri bu oyun sayesinde haftada maksimum 1 sefer, hediye kazanabiliyorlar.

Bununla birlikte hediye kazanabilmek için mutlaka Dijital Operatör uygulamasını akıllı telefona Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirmiş olmak gerekiyor.

Aynı zamanda kişinin kullandığı akıllı cihazın da mutlaka 4.5G teknolojisine uygun olması ve kişinin 4.5G aboneliğinin başlatılmış olması gerekiyor.

Bu teknoloji ile tanışmamış müşteriler, bu oyunu oynadıkları takdirde abonelik başvurusunda bulunmuş olarak kabul ediliyorlar.

Salla Kazan oyununu oynayan kişiler, günlük, haftalık ya da aylık sms paketleri kazanabiliyorlar.

  • Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Hediye Havuzu:

Müşterilerinin fatura görüntüleme, fatura ödeme, TL yükleme, paket satın alma gibi telefon ve hatlarına dair en temel ve en önemli işlemleri tek bir tıkla, bayiliklere gitmeden gerçekleştirebilmeleri için geliştirilen Turkcell Dijital Operatör uygulamasındaki Hediye Havuzu da hediye sms dağıtıyor.

Düzenlenen kampanyaya göre hediye sms, GB ya da konuşma paketi kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak Dijital Operatör uygulamasındaki hediye kutusuna tıklamaları, ardından karşılarına çıkan ekrandaki hedefleri gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Hedefler ve yapılması gereken TL yüklemeleri karşılığında kazanılabilecek hediyeler de yer aldığından bedava sms paketi kazanmak isteyen kişinin, sms paketi kazandıran hedefe ulaşması gerekiyor.

Hediye Havuzu’na tıklayan kişiler, hangi hediyeleri hangi hedeflere ulaştıklarında kazanabileceklerini gördükleri için kendi hediyeleri seçebiliyorlar.

  • Turkcell Hediyeli Soru Servisi Uygulaması

Türkcell’in  hediye dakika, sms ya da internet paketi dağıtan, genel kültür soruları içeren en ünlü yarışmalarına ev sahipliği yapan uygulamalarından biri olan Hediyeli Soru Servisi’ne abone olan kişiler de bedava sms paketi kazanabiliyorlar.

Hediye kazanmak için bir hafta içerisinde 5 adet farklı soruya doğru cevap vermek gerekiyor.

Kişi, doğru cevap verdiği her soru için puan kazanıyor.

Hafta sonunda kazandığı puanlar doğrultusunda hediye internet, sms ya da konuşma paketine kavuşuyor.

Hediyeli Soru Servisi’ne abone olan kişilere aynı zamanda ilk bir hafta boyunca geçerli olacak şekilde 1GB hediye internet de hediye ediliyor.

Hediyeli Soru Servisi’ne 1 hafta süreliğine sadece 7 TL bir ödeme yapılarak, abone olunabiliyor.

  • Turkcell Hediyeli Oyun Uygulaması:

Günümüzde pek çok kişi, internet ortamında oyun oynayarak, bedava sms, internet, konuşma paketleri de dahil olmak üzere pek çok hediye kazanabiliyor.

Bu uygulamalardan biri de Turkcell Hediyeli Oyun servisi olarak karşımıza çıkıyor.

Turkcell tarafından düzenlenen kampanya dahilinde Hediyeli Oyun sitesini ziyaret eden, buraya abone olan ve buradaki oyunlardan herhangi birini oynamaya başlayan Turkcell aboneleri hediye olarak bedava sms kazanabiliyorlar.

Hediyeli Oyun sitesinde oyun oynayan kişileri bedava sms in yanı sıra 50 TL’ye kadar uzanan indirim çekleri ve sürpriz hediyeler de bekliyor.

Üstelik tüm katılımcılar, ilk bir hafta boyunca kullanabilecekleri 1GB bedava internetin de sahibi oluyor.

Kampanya kapsamında Hediyeli Oyun servisinden hediye kazanmak için oyunlarda başarı göstermek ve puan toplamak gerekiyor.

Katılımcılar, her hafta sonu topladıkları puanlar karşılığında katalogdan hediye seçebiliyorlar.

Hediyelioyun.com sitesini ziyaret ederek, sizler de bedava sms kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Hilesi

  • Turkcell BİP’ten SMS Kazanma

Tüm kullanıcılarına görüntülü konuşma, görüntülü toplu konuşma, toplu mesajlaşma vb. ayrıcalıklı bir dünya tanıyan Turkcell BİP uygulaması; bedava sms, hediye internet ve konuşma paketi dağıtmayı 2023 yılında da sürdürüyor.

BİP uygulamasının en popüler kanalı olan Sürpriz Nokta kanalını takibe alıp, bu kanala giren ve kanalda açık bir şekilde belirtilen lokasyonlara giden kişiler; lokasyonlar da kendilerini bekleyen hediye sms, dakika ve konuşma paketi de dahil farklı hediyeleri topluyor.

Kampanyaya göre Sürpriz Nokta kanalına abone olan kişiler, aylık maksimum 10 hediye kazanabiliyorlar.

Sms paketlerinin yanı sıra günlük, haftalık ya da aylık internet paketleri de kullanıcıları bekliyor.

Kampanyaya faturalı hat sahibi abonelerin yanı sıra faturasız hat kullanıcıları da katılabiliyorlar.

  • Turkcell Dijital Operatör Uygulaması Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası

Hediyeler dağıtma konusunda ilk sırada yer alan Dijital Operatör uygulaması üzerinden TL yükleyen Hazır Kart’lı tüm müşteriler; kampanya kapsamında yükledikleri TL miktarınca da hediye TL kazanıyorlar.

Dijital Operatör uygulamasının yanı sıra turkcell.com.tr sitesi ya da Paycell aracılığıyla yapılan 35 TL üstü yüklemelerde de Hazır Kart sahipleri hediye TL elde ediyorlar.

Kazanıla TL’ler hediye sms paketi olarak ya da bedava internet veya dakika olarak da kullanılabiliyor.

  • Turkcell Yeşil Beyaz BİP Kampanyası ile BİP’ten SMS Kazanma

Bu kampanyaya göre Turkcell Yeşil Beyaz paketlerinden birine abone olan kişiler, BİP uygulamasını akıllı cihazlarına indirip, kullanmaya başladıklarında BİP uygulamasında geçerli 1GB internetin sahibi oluyorlar.

Kullanıcılar, kazandıkları 1GB internetle arkadaşlarıyla ve diğer kişilerle diledikleri gibi mesajlaşabiliyorlar.

Kazanılan BİP’te geçerli bedava internet ve bedava sms, üye olunan paket içeriğine göre değişebiliyor.

Kampanya kapsamında kullanıcılar, 1 GB ya da 5GB hediye internet kazanıyorlar.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava sms kazanma yöntemlerinden bahsetmeye çalıştık.

Sizler de Turkcell abonesiyseniz, yararlandığınız Turkcell bedava SMS 2023 kazanma yollarını ve bedava sms veren uygulamaları yazımızın yorum kısmına yazabilir, önerilerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell Hediyeli Oyun Uygulamasına Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Hediyelioyun.com sitesinden uygulamaya ulaşabilir ve bedava hediyeleri kazanabilirsiniz.

Turkcell Dijital Operatör Uygulamasını Nereden İndirebilirsiniz?

Uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store dan indirebilirsiniz.

Turkcell Hediyeli Oyun Kaç TL?

7 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu