Turkcell

Turkcell Bedava SMS Kazanma

Turkcell Bedava SMS Kazanma; İletişimin önem arz ettiği günümüzde, aktif GSM şirketleri kampanyaları ilgiyle takip edilmektedir. Mesajlaşma, günümüz koşuşturmasında bazen kısa bir cevapla bile işimizi halledebilmemize yardımcı olan bir yöntemdir. Kısa mesajlaşma servisi popülaritesini her ne kadar yitirmiş olsa da, zaman zaman internetin çekmediği, internet paketinizin bitmesi ya da internete bağlanılamadığı gibi durumlarda imdadınıza yetişmektedir. Günümüzde whatsapp, bip gibi uygulamalar resim, video, sesli mesaj, sesli ve görüntülü gibi konuşmaların hepsini bir araya toplamıştır.

Kullanımı oldukça kolay, aynı zamanda hayatımızın ve akıllı telefonların bir parçası haline gelen bu uygulamalar SMS kullanımı sadece mağazalardan, bankalardan gelen kampanya haberleri ya da faturaların, kredi kartlarının son ödeme tarihlerini hatırlatan bir ilan panosu görevi görmektedir. Bazı kişiler SMS kullanma alışkanlığından vazgeçememiştir. Özellikle ileriki yaşlarda telefon kullanma alışkanlığı kazanan kişilere daha kolay yöntem SMS ile mesajlaşmaktır. Mesaj başına ücretlendirme, bağlı olduğunuz operatörler tarafından yapılmaktadır. Bu yüzden ya diğer ücretsiz mesajlaşma hizmetleri kullanma ya da Turkcell bedava SMS kazanma yollarını araştırma yönelinmiştir.

Pek çok kişinin arayıp da bulamadığı bedava SMS kazanma yollarında sahtecilik ve kafadan uydurma yöntemleriyle karşılaşılmaktadır. Bunun için genelde cep telefonunuzun bağlı olduğu operatörlerin internet sitelerinden, bedava sms yazarak, bu tip içeriklerin gerçek olduğu kampanyalara ulaşabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Paketler ve Tarifeler (Güncel Liste)

Turkcell Bedava SMS Hakkı Kazanma

Turkcell bu yönden en fazla hediye dağıtan operatörlerin başında yer alır. Son zamanlarda birçok hediye kazandıran salla kazan kampanyası içinde sadece sms değil, internet, konuşma dakikaları da bulunmaktadır. Her hafta Turkcell uygulaması içinde yer alan bu bölüme girdikten sonra telefonunuzu aşağı yukarı sallayarak, 10.000 SMS e kadar olan ikramiyeyi kazanabilirsiniz. Kazanılan SMS ler ise; kampanya detayları içerisinde yer alan bölümde, belirtilen tarihler arasında kullanıla bilinir. Bu tarih aralığı genelde 1 sene kadardır.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Nasıl Bedava SMS Kazanılır

Yeni bedava SMS kazanma bir diğer yolu ise; SANS SMS yazıp 2222 yollamaktır. Çok az kişi tarafından bilinen bu yöntemde 5000 SMS kadar ödül kazanma imkanınız vardır. Gelen SMS adedi bitene kadar geçerliliğini korur. Örneğin size 500 SMS geldikten sonra, bu SMSleri bitirdiğinizde SANS SMS lerin tükenmiştir şeklinde bir mesaj gelmektedir. Bundan sonra tekrar SANS SMS yazıp tekrar 2222 yollayıp, tekrar şansınız doğrultusunda bedava SMS kazanabilirsiniz. Yıl içinde şans sms gönderim sayısı için bir sınırlama bulunmamaktadır.

Turkcell Bedava SMS 2023

Turkcell bedava SMS kazanmak için katılabileceğiniz kampanyalardan biride yükle kazan paketidir. Yüklediğiniz kadar bedava kampanyasında kredi kartı yada banka kartı ile yükleme yapanlar yükledikleri kadar hediye TL kazanabilirler.

Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla yada banka kartı TL yükleyen aboneler yükledikleri kadar TL bedava verilecektir. Kazandığınız hediye TL leri dilerseniz SMS olarak kullanabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Nasıl Yapılır

Aylık konuşma paketinize bağlı bir bedava SMS kampanyanız yok ise; sadece SMS yazıp 2222 gönderdikten sonra aylık 50 bedava SMS e sahip olabilirsiniz. Her ay bedava 50 SMS inizin tanımlı olarak kalması için ise; bu yazışmayı aylık tekrarlamalısınız.

Yılbaşı, dini ve milli bayramlar gibi zamanlarda en çok SMS kullanılmaktadır. Toplu mesajlar tüm rehberdeki kişilere gönderilmektedir. Böyle günlerde satın aldığınız SMS paketleriniz bu dönemlerde kolayca bitebilmektedir. Bunun önüne geçebilmek için o özel günün adını yazıp uzantısını SMS olarak tamamlayıp 2222 ye göndermeniz yeterlidir. Örneğin YILBASI SMS yazıp 2222 tuşlamalısınız. Bir başka örnek ise; CUMHURİYET SMS ya da SEKER SMS olmaktadır. Ayrıca 23NISAN SMS, 19MAYIS SMS, KURBAN SMS şeklinde de yazılabilir. Bu kampanyadan kazılan SMSler sadece o gün için geçerlidir. O gün içinde bitirilmelidir. Böylelikle genelde tanımlı olan SMS paketinizdeki sayı sabit kalır.

Telefon hattınızda kalan SMS leri öğrenmek için, telefonunuzdan *100# yi tuşlayarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

Turkcell bedava SMS kazanma ve Tukcell ücretsiz sms nasıl yapılır hakkında bilgi vermeye çalıştım. Peki ya siz ücretsiz sms kazanmak için neler yapıyorsunuz yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Az Kişinin Bildiği Turkcell Bedava SMS Kazanma Yöntemi Nedir?

SANS SMS yazarak 2222 ye gönderin ve hediye sms lerinizi kazanın.

Turkcell 1 SMS Kaç TL dir?

Türkcell sms fiyatı 1,34 TL dir.

Turkcell 1 DK Kaç TL dir?

1,88 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu