Turkcell

Turkcell Bedava SMS Hilesi

Turkcell Bedava SMS Hilesi; GSM şirketleri sunduğu hizmetlerle müşteri ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadırlar. Turkcell hizmet kalitesi ile dikkat çeken ve bu sayede bir çok abonesi olan büyük bir operatördür. Dev GSM şirketlerinden biri olarak, ülkemizin dışında Azerbaycan ve Ukrayna gibi ülkelerde de hizmet veren, merkezi Türkiye olmakla birlikte her yıl farklı ülkelerde de hizmet vermeye başlayan Turkcell; uygun fiyatlı paket ve tarifeleri sayesinde yeni müşterilere ulaşma noktasında sıkıntı çekmiyor.

Turkcell çekim gücü ve hizmet kalitesi ile tanışan müşteriler; uzun seneler boyunca hiçbir şekilde GSM operatörlerinde değişikliğe gitmeden, Turkcell’de kalmaya devam ediyorlar.

Turkcell’in bu başarısının ardında uygun fiyatlarının yanı sıra her yıl düzenlediği kampanya ve çekilişler ile müşterilerine armağan ettiği hediyeler de bulunuyor.

Öyle ki Turkcell, gerek Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan oyunu gerekse BİP uygulamasındaki kanalları ile müşterilerine cazip hediyeler armağan ediyor.

Bu yazımızda tüm faturalı ya da faturasız Turkcell müşterilerinin bilmesi gereken bir konuya değinmeye, Turkcell bedava sms nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya çalışacağız.

Fatura dönemi bitmeden smsleriniz bitiyorsa ve smslerinizin bitmemesi için smslerinizi tasarruflu bir şekilde kullanıyorsanız; Turkcell her yöne bedava sms hilesi önerilerimizi en yakın zamanda denemenizi öneriyoruz.

Turkcell Bedava SMS Hilesi 2023

Turkcell tarafından düzenlenen kampanyalar ve uygulamalar tarafından müşterilere dağıtılan hediyeler, her yıl güncelleniyor ve farklılık gösteriyor.

Kampanyaların belirli bir süresi olduğundan süre dolduğunda kampanya kapsamında kazanılan hediyelerin de kullanım süresi bitiyor.

2023 yılı sonuna kadar geçerli, güncel Turkcell bedava sms hilesi önerilerimizi aşağıdaki şekilde özetleyebiliriz:

Turkcell Bedava Dakika Kazanma Yolları

Turkcell Salla Kazan Bedava SMS Hilesi

Tüm Turkcell bireysel hat sahibi abonelerin katılabileceği Salla Kazan kampanyasına göre Dijital Operatör uygulamasındaki Salla Kazan kanalını takip eden kişiler; bedava sms kazanma fırsatını elde ediyorlar.

Bedava sms; Salla Kazan tarafından dağıtılan hediyeler arasında bulunmakla birlikte kanal tarafından abonelerine bedava internet, konuşma paketi ve servis üyelikleri de dahil olacak şekilde değişik hediyeler de dağıtılabiliyor.

Dijital Operatör uygulaması denildiğinde akla ilk gelen kanal olan Salla Kazan kanalı aboneliği için ilk olarak Dijital Operatör uygulamasını Google Play ya da Apple Store üzerinden akıllı telefona indirmek gerekiyor.

Müşterilere her hafta dağıtılan hediyeler, her hafta güncellenip, yenileniyor.

4.5G aboneliği bulunan kişiler; Salladıkça hediyeler kazanabiliyorlar. 4.5G abonesi olmayanlar ise hediye kazandıklarında aynı zamanda da 4.5G başvurusunda bulunmuş olarak kabul ediliyorlar. Başvuruları onaylandığında kazandıkları hediyeyi diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Yani Salla Kazan kanalı ile hediye kazanmak için 4.5G abonelik şartı da bulunuyor diyebiliriz.

Salladıkça kazanmak için Dijital Operatör uygulamasına hala üye değilseniz, bu uygulamaya bir an önce abone olmanızı öneriyoruz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Bedava SMS Hilesi

Hazır Kart’lı Turkcell müşterilerinin oldukça ilgi gösterdiği Yükle Kazan kampanya katılım koşullarına göre tek seferde her ay 35 TL ya da üstünde hattına TL yükleme yapan aboneleri eşit miktarda hediye TL bekliyor.

Yani 60 TL yükleme yapan kişinin 60 TL değerinde hediye çeki bulunuyor.

Kişi; hediye çekini sms, internet ya da dakika olarak kullanabiliyor.

Kullanım esnasında ücretlendirme yapılırken kişinin abone olduğu tarifesi temel alınıyor.

Yükle Kazan ile hediye TL kazanmak için TL yüklemesinin Dijital Operatör, Paycell ya da turkcell.com.tr sitelerinden biri üzerinden yapılması gerekiyor.

Yani bayilere gidilip yapılan TL yüklemelerinde hediye TL kazanmak söz konusu olmuyor.

Turkcell Faturasız Paketler ve Tarifeler (Güncel Liste)

Turkcell Hediye Havuzu Bedava SMS Hilesi

Pek çok Turkcell müşterisinin ilgi ile takip ettiği Hediye Havuzu; bu kanalı takip eden abonelerine özel hediyeler hazırlıyor.

Hediye Havuzu’nda 7’den 70’e herkese yönelik hediyeler bulunuyor.

Hediyeler; kişinin ihtiyaçlarına, internet, dakika ve sms kullanımlarına göre değişebiliyor.

Hediyelerin hemen yanı başında ise hediyeyi kazanmak adına kişinin ne yapması gerektiği yazıyor.

Yani bedava sms kazanmak isteyen kişinin sms kazandıran görevi yerine getirmesi gerekiyor.

Hediye Havuzu da Turkcell’in en temel uygulaması olan Dijital Operatör uygulamasında bulunuyor ve bu kanala girebilmek için uygulamadaki hediye kutusuna tıklamak yeterli oluyor.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi Bedava SMS Hilesi

Turkcell, pek çok kanallarında düzenlediği bilgi yarışmaları ile müşterilerine hediyeler dağıtıyor.

Aynı zamanda ücretli soru servisleri ile de katılımcılara hediyeler kazandırıyor.

Haftalık 7 TL ücreti olan Hediyeli Soru servisine girerek, haftalık toplam 5 sorudan oluşan bilgi yarışmasına katılan kişiler; hediye sms, internet vb. hediyeler elde ediyorlar.

Kişinin hediye kazanabilmesi için ilk olarak sorulara doğru cevap vererek, puan toplaması gerekiyor.

Genel kültür bilginizi değerlendirmek ve hediyeler kazanmak için sizler de Hediyeli Soru servisine abone olabilirsiniz.

Turkcell Hediyeli Oyun Bedava SMS Hilesi

Google Play Store ya da Apple Store üzerinden hızlıca indirebileceğiniz Hediyeli Oyun; bedava sms, bedava internet vb. hediyeler kazanmanın en eğlenceli ve en kolay yöntemleri arasında bulunuyor.

Bu servisteki oyunları oynayan ve puan kazanan katılımcılar, kazandıkları puanlarla katalogda belirtilen sms, dakika, internet, servis üyeliği, indirim çeki vb. farklı hediyelerden dilediklerini tercih edebiliyorlar.

Üstelik her hafta bitiminde hediye kazanma şansları bulunuyor.

Bir yandan oyun oynarken bir yandan da hediye kazanmak istiyorsanız; Hediyeli Oyun servisini en yakın zamanda telefonunuza indirmenizi tavsiye ediyoruz.

 Turkcell BOL GB Tanışma Seti Kampanyası Bedava SMS

Turkcell faturasız hat kullanıcılarına önerdiğimiz BOL GB Tanışma Seti dahilinde yer alan tarife ve paketlerden birine abone olanlar; anında ilk 30 gün boyunca kullanabilecekleri 25GB internet hediyesinin sahibi oluyorlar.

Üstelik yeni abonelere 750 her yöne konuşma paketi ve 250 her yöne sms paketi hediye ediliyor.

Yani bu kampanya kapsamında yeni faturasız hat alarak, Hazır Kart müşterisi olan kişiler; pek çok avantajdan yararlanıyorlar.

Üstelik paketleri oldukça ekonomik fiyatlara da satın alabiliyorlar.

Turkcell BİP Sürpriz Nokta Kanalı Bedava SMS Hilesi

Turkcell’in hediyeler dağıtan uygulamalarından biri olan BİP; tüm BİP kullanıcılarına bedava sms, internet ve dakikalar sunuyor.

BİP Sürpriz Nokta kanalını takip eden ve kampanya kurallarına uyan kişileri bedava internetin yanı sıra hediye sms de bekliyor.

Hediyeler, belirli adreslerde konumlandığından Sürpriz Nokta kanalında belirtilen adreslere gidip, hediyeleri toplamak gerekiyor.

Kanalı ziyaret eden kişiler, aylık en fazla 10 hediyenin sahibi olabiliyorlar.

Turkcell GNÇ Çatlat Kazan Hilesi

Turkcell BİP #Sen Yap Diye Kanalı Bedava SMS Hilesi

Zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile hediyeler dağıtan #senyapdiye kanalı bedava sms kazandıran ve BİP uygulamasında bulunan bir diğer kanal olarak ön plana çıkıyor.

#senyapdiye kanalını ziyaret edenler; kanalda belirtilen bazı hedeflere ulaştıklarında bedava sms de dahil çeşitli hediyeler kazanıyorlar.

BİP uygulamasındaki kanallar sayesinde hediye kazanmak isteyen kişilerin ilk olarak BİP’i Apple Store ya da Google Play Store üzerinden telefonlarına indirmeleri gerekiyor.

Turkcell BİP Bedava SMS Hilesi

2023 yılının favori Turkcell kampanyalarından olan Yeşil Beyaz BİP kampanyası da hediye 1GB ya da 5GB internetin yanı sıra kampanyadaki tarifelerden birini seçip, yeni abone olanlara her ay BİP’te geçerli ücretsiz mesajlaşma hediye ediyor.

Yani kampanyaya katılanlar BİP’te saatlerce mesajlaşıp, sohbet edebiliyorlar.

Üstelik hediyeler her ay kampanya kapsamında sözleşme boyunca yenileniyor.

BİP’ten sms kazanmak için bu kampanyaya katılabilirsiniz.

Sizler de Turkcell müşterisiyseniz; Turkcell bedava sms hilesi önerilerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, deneyimlerinizi takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

 

Turkcell BOL GB Tanışma Seti İçeriği Nedir?

25GB internet, 750 dk her yöne ve 250 sms her yöne içeriği olan tanışma paketinden de sizler de yararlanabilirsiniz.

Turkcell BİP Uygulamasını Nasıl İndirebilirsiniz?

Apple Store ya da Google Play Store uygulamaları üzerinden BİP i indirebilirsiniz.

Turkcell Modem İadesinde Uygun İade Koşulları Sağlanmazsa Ne Olur?

Belirtilen modem bedeli kişiden tahsil edilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu