reklam
Turkcell

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma; GSM şirketlerinin bedava kampanyaları, sürekli değişmekte ve bazen mesaj bazen de internet, konuşma paketleri olarak güncellenmektedir. Mesaj atmak teknoloji çağının ilk ve en sık kullanılan uygulamalarından biriydi. Cep telefonları piyasaya ilk çıktığı zaman, insanlar arasında mesajlaşmak oldukça önemliydi. Hatta konuşmadan fazla kullanırdı ki; bu durum kişilere daha az fatura gelebilmesini sağlardı. Ancak GSM operatörleri zamanla kendilerini zarara uğratan bu eylemi ortadan kaldırmak için, SMS lere, yani kısa mesajlaşma servislerindeki, mesaj birim fiyatını oldukça arttırdı. Bu yüzden insanlar, ucuza ya da bedava mesajlaşmanın yollarını arar oldu.

Her ne kadar konuşma paketlerinin yanında verilen sınırlı bedava sms hediyeleri olsa da, bunlar yine yetersizdir. Kıyıda köşede gizlenmiş, herkesin bilmediği bedava mesajların sahibi biraz araştırarak olabilirsiniz.

Turkcell Faturasız Tarifeler ( Güncel Tarifeler )

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Nasıl Yapılır

Turkcell’liler bedava mesaj hakkı kazanama da biraz daha şanslı. Bunun için;  BEDAVA SMS yazıp 7777 yollayabilirsiniz. Günlük olarak bedava en az 25 SMS gelebilirken, haftalık ya da aylık olarak da paketler kazanabilirsiniz.

Günlük olarak kazandığınız SMS lerin ardından, aynı gün tekrar bedava SMS kazanamazsınız. Bu durum haftalık ve aylık kazanımlardan sonra da geçerlidir. Yani haftalık bedava 250 SMS kazanırsanız, 1 hafta boyunca mesaj gönderirseniz de hediye gelmeyecektir. Bu uygulama faturalı ve faturasız hatlar için kullanılabilir. SMS ler Turkcell içi mesajlaşmalar için geçerlidir.

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcell Bedava 100 Mesaj Hakkı

SMS” yazıp 2222’e kısa mesaj gönderdiğinizde 100 tane SMS hakkı kazanabilirsiniz. Ayrıca “GEL SMS” yazıp 2222’e kısa mesaj gönderdiğinizde 30 adet bedava sms hattınıza tanımlanır.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı

Turkcell bedava SMS hakkı kazanmak için Turkcell Yükle Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Turkcell yükle kazan kampanyası kapsamında yüklediğin kadar kazanırsın. Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla ya da banka kartı ile hattınıza yükleme yatığınızda yüklediğiniz kadar TL hediye olarak hattınıza tanımlanır. Hattınıza gelen hediye TL ile ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Turkcell Bedava Mesaj Hakkı Kazanma Yolları

Bir diğer bedava mesaj kazanma yöntemi ise; HERYONE SMS yazıp 2222 ye göndermektir. Bu yöntemde kazanılan SMS ler diğer GSM operatörlere doğru gönderilen mesajların da ücretsiz olarak ulaşmasını sağlamaktadır. Bu kazanımdan aylık sadece 1 kez faydalanılıp; 100, 250, 500, 1000, 1500 gibi sayılarda bedava SMS gelebilmektedir. Kazanılan SMSler ise, hemen kullanılmaya başlanmalıdır. Aksi taktirde 1 ay içinde geçerliliğini yitirmektedir. Kalan SMSler bir sonraki aya devir etmemektedir.

Dikkat çeken SMS kampanyalarından biri de SURPRIZ SMS yazıp 4444 e göndermektir. Bu uygulama ise; her ay satın aldığınız paketinizin içindeki ücretsiz SMS ler bitince, operatöre gönderdiğinizde, genelde biten ücretsiz SMSlerin kadar SMS göndermektedirler. Bazen şanssızlıkla paketinizdeki SMSlerin yarısı kadar hediye gelebilmektedir. Bu uygulama ayda sadece 1 kez kullanılmaktadır.

Eğer hali hazırda üye olduğunuz SMS paketiniz yok, yani her attığınız SMS ücretlendiriliyor ve faturasız hat kullanıyorsanız FATURASIZ SMS800 yazıp 2222 e gönderebilirsiniz. Hattınızda yüklü bakiyeniz olmasa bile aylık hesabınıza 800 SMS tanımlanmaktadır. Ancak senede 1 kez yararlanabileceğiniz bu imkandan, 800 SMS iniz bittikten sonra 15 tl karşılığında, ücretli olarak faydalanabilirsiniz. Bedava SMSler her yöne yani her operatöre doğru geçerlidir. Ayrıca gelen SMSlerin son kullanım tarihi vardır. Genelde bu süre 6 ay ya da 1 senedir. Yani 1 kez bedava SMS alıp 1 sene boyunca kullanabilirsiniz.

Bedava SMS leri kullanırken, kaç adet SMS iniz kaldığını öğrenmeniz sizin için faydalı olacaktır. Bunun için Turkcellin mobil uygulamasından, hattınızın numarasını ve şifrenizi girerek, kalan SMSlerim bölümüne girip görebilirsiniz. Ayrıca KALAN yazıp 2200 a SMS gönderebilirsiniz. Ücretsiz olan bu mesajdan sonra cep telefonunuza kalan bedava SMS adediniz ulaşacaktır.

Sizlere bu yazımızda Turkcell ücretsiz mesaj atma hakkı nasıl kazanılır konusunda bilgi vermeye çalıştım. Turkcell bedava mesaj hakkı kazanmak için yazımızda verdiğimiz yöntemleri deneyebilirsiniz.

 

Turkcell Hangi Uygulama ile Yükleme Yaparsanız TL Kazanırsınız?

Dijital Operatör Uygulaması veya Paycell uygulamasından kredi kartıyla ya da banka kartı ile yükleme yaparsanız TL kazanırsınız. Üstelik yüklediğiniz kadar kazanma imkanınız bulunmaktadır.

Turkcell Her Yöne SMS Nasıl Kazanılır?

HERYONE SMS yazıp 2222 ye gönderebilirsiniz.

Yeni Turkcell Hat Fiyatı Kaç TL?

Ortalama 350-400 TL

Yazımızı Puanlamak İster misin?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu