Turkcell

Turkcell Bedava Konuşma Paketi

Turkcell bedava konuşma paketi; Güncel kampanya ve paketlerden sizleri haberdar etmeye devam ediyoruz… Teknolojinin getirdiği yenilikler kapsam alanını genişlettikçe bizim de ihtiyaçlarımız farklılaşmaktadır. Cep telefonları hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldiğinden beri, telefon bir araç değil amaç olmuştur. Eskilerden akıllarda kalan sadece ‘kısa mesafeleri yakınlaştırma’ görevini, akıllı telefonlar çıktığından beri her an her türlü işi ve aktiviteyi yapar hale gelen duruma devretmiştir. Ancak insanların birbirinin sesini duyması, karşılıklı iletişim halinde bulunması yine de vazgeçilmez listesinin en başında yer almaktadır.

Uzun uzadıya süren sevgili, anne -kız, iş görüşmeleri sonucunda, ya ay sonunda yüksek faturayla karşılaşırsınız ya da biten dakikalarınız veya kontörleriniz yüzünden konuşmalarınız yarım kalabilir. Sayılan bu durumlardan biriyle karşı karşıya kalmamak için aylık bir kaç bedava konuşma paketini hattınıza tanımlamak harika olacaktır.  Bunun için sıklıkla gsm operatörlerince eklenen ve kaldırılan bedava paket kazanma yollarını takip etmelisiniz. Hem cebinize hem de daha çok paylaşılan konuşmalar size iyi gelecektir.

Turkcell GNC Bedava İnternet

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır

Turkcell bedava dakika kazanmak için Turkcell Hesabım içerisinde yer alan Hediye Havuza girerek bedava dakika kazanmanız mümkün. Hediye Havuzunda size uygun bedava dakika ve konuşma hediyelerinden uygun olanlar size liste halinde gösterilecektir.

Bedava konuşma kazanmak için Hediye Havuzunda belirtilere yarışmaları ve görevleri tamamlayarak sizlerde anında bedava konuşma paketlerini kazanabilirsiniz.

Turkcell Bedava SMS Paketi

Turkcell Her Yöne Bedava Dakika Paketi

Turkcell aboneleri bedava konuşma paketleri ile her yöne arama yaparak sevdikleri ile rahatlıkla konuşabilirler.  Turkcell bedava konuşma paketi kazanmak için mobil hattınızdan SURPRIZ yazıp 2222 göndermeniz yeterlidir.

Mesaj gönderdikten sonra hediye dakikalarınız ve konuşma paketleriniz hemen hattınıza yüklenecektir.

Fırsat yazıp 2222 gönderen bütün Turkcell aboneleri aynı şekilde bütün Turkcelli olanlar ile bedava konuşabilmektedir.

Turkcell Bedava Konuşma Kazanma Yolları

  • GEL DK yazıp 2222′ ye mesaj attığınızda bedava konuşma paketi kazanabilirsiniz
  • BIP kullanarak bedava dakika kazanabilirsiniz
  • Salla kazan yaparak hediye konuşma paketi kazanabilirsiniz

Turkcell Bedava Konuşma Paketi 2023

Turkcell bedava konuşma dağıtma kategorisinde lider operatördür. En popüler ve bonkör olan hediyeler ise salla kazan uygulaması tarafından dağıtılıyor.

Salla Kazan Bedava Konuşma Paketi Kazanma

Salla kazan; Turkcell aplikasyonun içinde yer alır. 4.5 G aboneliği olan herkes kullanabilir. Bireysel veya kurumsal hatlı ya da hazır kartlı aboneliğe üye olmanız, uygulamadan faydalanması açısından negatif bir durum yaratmaz. Dağıtılan hediyeler haftalık, aylık ve günlük olarak değişkenlik gösterir. Her hafta cuma günü saat 09:00 itibariyle çekiliş hakkı yenilenir. Yani her haftalık 1 hakkınız vardır.

Hediye kazanmak için, Turkcell uygulamasına girip, salla kazana tıklanır.  Daha sonra hediyeye ulaşmak; telefonunuzu sağa sola ya da yukarı aşağıya sallamaktan ibarettir. Kazanılan hediye ile ekranda hemen görülür. Hediyenin kullanımı, hattınıza tanımlandıktan sonra başlar. Bu durum SMS olarak belirtilir.

Turkcell Özel Numaraya Açma ve Kapama, Gizli Numaraya Engelleme

Yükledikçe Bedava Konuşma Hakkı Kazanma

Hazır kart abonelerine, 30 TL ve üzeri ya da buna eşdeğer paket yüklenmesinde ek salla kazan hakkı verilir. Ek salla kazan hakkı ayrıca herkesin doğum gününde de verilmektedir. Hediyelerden aylık turkcell içi 10.000 dakika ve aylık her yöne 250 dakika en çok kazanılanlar arasındadır.

Diğer yandan haftalık her yöne 10.000 dakika, haftalık her yöne 1.000 dakika, haftalık Turkcell içi 1000 dakika, haftalık her yöne 500 dakika, haftalık her yöne 100 dakika hediyeleri ise herkesin en çok sevdiği ve işine yaradığı hediyeler arasında yer alır.  Günlük her yöne 100 dakika ve 1 saat ise; elinizi çabuk tutup harcamanız gereken hediyelerdir. Hafta sonu her yöne 1000 dakika  hediyesi özellikle gençleri çok sevindiren bir hediyedir. Hafta sonlarının yoğun geçtiği ve telefon trafiğinin oldukça fazlalaştığını düşünürsek, bu hediye sadece gençleri değil, her yaş grubundaki kişileri mutlu eder.

Ayrıca BİP uygulaması üzerinden de aylık ve haftalık olmak üzere konuşma hediye paketleri dağıtılmaktadır. Çıkabilecek hediye paketleri arasında; aylık her yöne 1000 ve 500 dakika, haftalık her yöne 2000, 1000 ve 500 dakika olmak üzere değişkenlik göstermektedir.

Salla kazan hediyelerinin aboneleri en mutlu eden bir başka yönü ise; hediyelerin kullanımlarının, hattınıza tanımlı paketlerin içeriğinden öncelikli olmasıdır. Ayrıca hediyeleriniz bittiğinde kısa mesaj yoluyla bilgi verilir. Hediyenin kalan miktarını ya da geçerlilik süresini öğrenmek için de KALAN yazıp 2222 e SMS atmak yeterlidir. Kazandığınız konuşma paketleri ister aylık, haftalık ya da günlük olsun, süresi bitince bir sonraki aya, haftaya ya da güne devretmez.

 

Turkcell Bedava Konuşma Paketi Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell BİP, Turkcell Salla Kazan gibi uygulamalar bedava konuşma paketi vermektedir.

Turkcell Her Yöne Dakika İçin Ne Yapmalısınız?

SURPRIZ yazıp 2222 ye göndermelisiniz.

Turkcell Konuşma Dakikası Kaç TL?

1,88 TL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu