Turkcell

Turkcell Bedava Kontör Kazanma

Turkcell Bedava Kontör Kazanma; İletişim sektöründeki hareketlilik kampanyalarla bu yıl da devam ediyor… Turkcell ülkemizde en çok müşterisi bulunan şirketlerden biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. GSM operatörleri arasındaki müşteri kazanma rekabetinin hız kesmeden devam ettiği 2023 yılında Turkcell; kampanya, çekiliş, oyun ve uygulamaları ile müşterilerine bedava kontör armağan ediyor.

Mevcut Turkcell abonelerinin yanı sıra yeni Turkcell aboneleri de kampanya ve çekilişlere katılmak suretiyle bedava kontör kazanabiliyorlar.

Turkcell; düzenlediği kampanya, uygulama ve çekilişleri ile faturalı müşterilerinin yanı sıra faturasız hat kullanan yani Hazırkart’lı abonelerine de birbirinden güzel hediyeler dağıtıyor.

Bu yazımızda Turkcell müşterileri için kısaca Turkcell bedava kontör nasıl kazanılır? sorusunu yanıtlamaya, konuyla ilgili olarak sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Turkcell Fatura Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Turkcell Dakika Kazanma 2023

2023 yılı için geçerli olan yani güncel Turkcell bedava dakika kazanma yöntemlerini kısaca aşağıdaki şekilde açıklayabiliriz:

Turkcell Salla Kazan Bedava Kontör Kazanma

Faturasız hat kullanan müşterilerin kontör kazanmak için sık sık oynadığı Salla Kazan oyunu, faturasız müşterilerin yanı sıra faturalı hat kullanan müşterilere de bedava kontör, sms, servis üyeliği vb. hediyeler sunuyor.

Her hafta yenilenen sürpriz hediyelerle dolu olan Salla Kazan oyununu oynayan kişiler, günlük her yöne 100 dakika, 500 dakika, haftalık her yöne 100 dakika, 500 dakika, 1000 dakika, 10000 dakika, aylık Turkcell içi 10000 dakika vb. bedava kontör kazanma şansına kavuşuyorlar.

Cazip hediyelerden birini kazanmak isteyen adayların öncelikle Turkcell Dijital Operatör uygulamasını akıllı telefonlarına indirmeleri ve bu uygulamaya bir an önce üye olmaları gerekiyor.

Turkcell’lilere Turkcell mağazalarından ya da resmi internet sitesi üzerinden gerçekleştirebilecekleri kontör yükleme, fatura ödeme, fatura kesim tarihini değiştirme, cayma bedelini öğrenme vb. işlemleri tek bir tıkla gerçekleştirme fırsatı tanıyan Dijital Operatör uygulamasının en favori kanallarından olan Salla Kazan; 2023 yılında tüm Turkcell’lilere kendi hediyelerini kendileri seçme şansı da veriyor.

Yani Turkcell aboneleri birkaç farklı hediye alternatifi arasından kendilerine en uygun olan hediyeyi seçebiliyorlar.

Sizler de dakikalarınız bittiğinde bedava dakika kazanma şansınızı değerlendirmek için her hafta Salla Kazan oyununu oynayabilirsiniz.

Turkcell Yüklediğin Kadar Kazan Kampanyası Bedava Kontör 

Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi 2023 yılında da Turkcell Hazır Kart müşterileri, hatlarına TL yani kontör yükledikçe hediye TL kazanıyorlar.

Son derece avantajlı olan bu kampanyaya göre faturasız hat kullanan adayların hediye kontör kazanabilmeleri için TL yüklemelerini ya Dijital Operatör veya Paycell uygulaması üzerinden ya da www.turkcell.com.tr sitesi üzerinden gerçekleştirmeleri gerekiyor.

Yani mağazada gerçekleştirilen TL yüklemelerinde bedava TL geçerli olmuyor.

Kampanya dahilinde adayların tek seferde 35 TL ya da üstünde TL yüklemeleri gerekiyor.

Örneğin; 45 TL yükleme yapan kişi, 45 TL hediyenin sahibi oluyor.

Hazır Kart aboneleri kazandıkları bu miktarı, bir hafta boyunca sms, dakika ya da internet kullanımlarında kullanabiliyorlar.

Hediyenin maksimum bir hafta geçerlilik süresi olmakla birlikte 1 haftalık süre sona erdiğinde artık kalan TL’leri kullanamıyorsunuz.

Turkcell Hediye Havuzu ile Bedava Kontör Kazanma

Turkcell Dijital Operatör uygulamasının en favori ve en çok hediye dağıtan kanalları listesinde başı çeken Hediye Havuzu sayesinde de faturasız hat kullanıcıları bedava kontör, faturalı kullanıcılar ise bedava dakika kazanabiliyorlar.

Hediye Havuzu kanalına abone olan Turkcell müşterilerine kanal tarafından birtakım görevler atanıyor.

Örneğin, kişinin hediye 100 dakika kazanması için yapması gereken görevin ne olduğu Hediye Havuzu kanalında açık bir şekilde belirtiliyor.

Görevleri yerine getiren aboneler, bedava dakikaların yanı sıra bedava internet, sms paketi ya da hediye çeki vb. değişik hediyeler de kazanabiliyorlar.

Bol GB Tanışma Seti Kampanyası Bedava Kontör

Bol GB Tanışma Seti Kampanyası, Turkcell’in yeni müşteriler kazanmak ve yeni müşterilerinin memnuniyetini sağlamak adına kampanya süresini uzattığı kampanyalar arasında yer alıyor.

Hazır Kart’lı abonelerinin faydalanabileceği ve katılabileceği kampanyaya göre kampanyada belirtilen tarifelerden birine üye olanlar; tam 30 gün boyunca geçerliliğe sahip 25 GB internet, 750 bedava kontör ve 250 her yöne sms hakkına kavuşuyorlar.

Sizler de en çok hediyeler dağıtan ve en çok müşteri sayısına sahip Turkcell’e geçmeyi düşünüyorsanız, tarifenize karar vermeden önce BOL GB Tanışma Seti Kampanyası’na mutlaka göz atmanızı öneriyoruz.

Turkcell Bizce Nedir? Ücretli Mi? Bizce Bedava İnternet

Turkcell Bedava Kontör Kampanyası

Turkcell müşterileri, anlaşmalı sitelerde ya da Turkcell oyun servislerinde oyun oynadıklarında da bedava kontör elde edebiliyorlar.

Hediyeli Oyun sitesini ziyaret eden, buradaki oyunlardan oynayan aboneler, topladıkları puanlar karşılığında hediyeler kazanabiliyorlar.

Bedava dakikalar, hem faturalı hem de faturasız abonelerin kazanabilecekleri hediyeler arasında bulunuyor.

Turkcell Oyun Klüp Servisi’ne üye olan ve oyun oynayanlar ise günlük 4 saat bedava kontöre kavuşuyorlar.

Sizler de internette ve telefonunuzda oyun oynamaktan hoşlanıyorsanız; Hediyeli Oyun Sitesi ve Oyun Klüp Servisi sayesinde hem boş zamanlarınızı renklendirebilir hem de hediye dakikaların sahibi olabilirsiniz.

Turkcell Bip Bedava Kontör Kazanma

Tıpkı Hediye Havuzu gibi abonelerine bazı görevler atayan bu kanal, görevlerini başarı ile tamamlayanlara ise hediyeler sunuyor.

Görevini tamamlayan kişiler, ücretsiz 1000 dakika ve çok daha fazlasını kazanabiliyorlar.

Bununla birlikte kampanya dahilinde hediye kazanabilmek için mutlaka BİP uygulamasını kullanıyor olmak yani uygulamaya üye olmak gerekiyor.

BİP uygulamasını hala kullanmıyorsanız, bu uygulamayı Google Play Store ya da Apple Store üzerinden telefonunuza hızlıca indirebilir, uygulamaya hemen üye olabilirsiniz.

BİP Sürpriz Nokta Kampanyası Bedava Kontör

Yine hem faturalı hem de faturasız Turkcell’liler için uygun olan bu kampanyaya göre BİP Sürpriz Nokta kanalını takibe alan, kanalda belirtilen belli başlı lokasyonları ziyaret edenler, bu lokasyonlara gittiklerinde hediyeler elde edebiliyorlar.

İsminden de anlaşılabileceği gibi kampanya, katılımcılara sürpriz hediyeler sunuyor.

Katılımcılar, BİP kullanımlarında geçerli olan yani uygulamada kullanabilecekleri haftalık, günlük ya da aylık bedava dakikalar kazanabiliyor.

Turkcell Hemen Yükle Hemen Kazan Kampanyası ile Bedava Kontör Kazanma

Bedava kontör yani dakika kazandıran bu kampanyaya sadece Hazır Kart’lı müşteriler katılabiliyor.

Kurumsal abonelerin kampanyaya katılma şansı bulunmuyor.

Aynı zamanda katılımcılardan son 12 ay içerisinde minimum 4 kere paket ya da TL yüklemiş olmaları, son yüklemelerinin ortalamasının 30 TL ve üstünde olması da talep ediliyor.

Katılımcıların ne kadarlık bedava dakika kazanacakları ise yaptıkları yüklemelere göre değişiklik gösteriyor.

Örneğin, son 3 ay içerisinde ortalama GB kullanımı 1 GB altında olan katılımcılar, geçmişteki 4 yüklemelerinin ortalaması 50 TL ya da altında ise kendilerine gönderilen kampanya smsinin ardından 3 gün içerisinde en az 50 TL yükleme yaptıklarında hediye olarak günlük 100 dakika elde ediyorlar.

Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani ile Bedava Kontör Kazanma

Turkcell tarafından geliştirilen Yaani arama motorunu akıllı cihazlarına indiren ve bu arama motorunu kullanan tüm Turkcell müşterileri, 20. sefer bu arama motorunu kullandıklarında hediye dakika ve internet kazanıyorlar.

Turkcell Yaani arama motorunu akıllı telefonlarına ilk kez indirenler ise 1 ay boyunca geçerli olan ve yalnızca Yaani arama motoru kullanımlarında geçerli 1GB internet hediyesinin de sahibi oluyorlar.

Turkcell Hediyeli Soru Servisi ile Bedava Kontör Kazanma

Turkcell’in düzenlediği ücretli bilgi yarışmalarından biri olan Hediyeli Soru Servisi; katılımcılara topladıkları puanlar karşılığında hediyeler sunuyor.

Katılımcılar, soruları doğru yanıtladıkları taktirde haftalık sms, konuşma veya internet paketleri kazanabiliyorlar.

Hediyeli soru servisi ile hediye kazanmak isteyen abonelerin ilk olarak bu uygulamayı akıllı telefonlarına haftalık 7 TL’lik bir ödeme karşılığında yüklemeleri ve hafta içi günlerde kendilerine yöneltilen soruların bir kısmına doğru yanıt vermeleri gerekiyor.

Abonelerin kazanabilecekleri hediyeler ve bu hediyelerin miktarı da kaç soruyu doğru yanıtladıklarına göre değişebiliyor.

Turkcell Konuş Kazan Tarifesi ile Bedava Kontör Kazanma

Turkcell’in en popüler tarifelerinden olan Konuş Kazan Tarifesi,

Aylık 72.34 TL karşılığında bu tarifeye abone olan Turkcell’liler, gün içerisinde gerçekleştirdikleri tüm konuşmalar için ertesi gün, konuşmanın süresi miktarında bedava dakika kazanıyorlar.

Yani 7 Mart günü toplamda 150 dakika konuşan bir kişi, ertesi gün hediye 150 dakika elde ediyor.

Kazanılan hediyelerin mutlaka gününde yani ertesi gün kullanılması gerekiyor. Aksi halde kazanılan hediyeler, bir sonraki gün kullanılamıyor yani sonraki güne devretmiyor.

BONUS: 20 Yıla Özel 3 Ay Boyunca Turkcell’lilerle Sınırsız Konuşma:

Turkcell, 20 yıl ve üstü bir süre için Turkcell abonesi olan, faturalı hattan faturasız hatta geçmemiş, bu süre içerisinde kesintisiz Turkcell hattını kullanmış, hattı hiçbir zaman pasif olmamış müşterilerine 3 ay boyunca geçerli Turkcell içi sınırsız konuşma armağan ediyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin Dijital Operatör Uygulaması’ndaki Hediye Havuzu kanalına girmeleri gerekiyor.

Hediye Havuzu’na girerek, Turkcell’lilerle 3 ay sınırsız konuşma paketine tıklayan müşteriler, hediye dakikalarını kullanmaya başlayabiliyorlar.

Kampanyadan faturalı müşterilerin yanı sıra faturasız aboneler de faydalanabiliyor.

Faturasız müşterilerin 3 ay sınırsız konuşma kazanabilmeleri için her ay 50 TL ve üstünde TL yüklemeleri gerekiyor. Adaylar, TL yüklemelerinden sonra maksimum 1 ay içerisinde Dijital Operatör Uygulaması Hediye Havuzu üzerinden hediye dakika içeren paketlerini ücretsiz alabiliyorlar.

Bu yazımızda kısaca Turkcell bedava dakika veren uygulamalar 2023 hangileridir? sorusunu yanıtlamaya çalıştık.

Sizler de konuya dair her türlü soru ve görüşlerinizi yazımızın yorum kısmına yazabilir, bedava kontör kazanma önerilerinizi değerli takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

Turkcell Salla Kazan Nedir?

Kullanıcılarına internet, dakika gibi bedava bir çok hediye imkanı sunan bir uygulamadır.

Turkcell Yaani Uygulaması Nedir?

Mobil tarayıcı olan bu uygulama ücretsiz olarak hizmet vermektedir.

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşabilirim?

0532 532 00 00 numarası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu